Сайт на предприемач.ком

Frik

Active Member
Искам да попитам защо не се направи едно сайтче за предприемач.ком? Ворума е супер, само че информацията е разпръсната в хиляди теми и на някой въпроси се отговаря по 5-10 пъти. Ако се събере и се синтезира информацията в едно сайтче, мисля че ще стане много добре? А форума да си върви успоредно със сайта? Просто идея...
 
Frik каза:
Искам да попитам защо не се направи едно сайтче за предприемач.ком? Ворума е супер, само че информацията е разпръсната в хиляди теми и на някой въпроси се отговаря по 5-10 пъти. Ако се събере и се синтезира информацията в едно сайтче, мисля че ще стане много добре? А форума да си върви успоредно със сайта? Просто идея...

идеята определено ми допада , но мисля че цялата тая информация да се синтезира в един вики темплейт ще отнеме адски много време. иначе ако има желание от страна на админите да действат. с удовослтвие ще подкрепиме :)
 
сайтче

според мен така си е добре. форума си го бива, то не пречи да има и сайт ама според мен е напълно излишно, щото тука се обменя доста от инфото което би било съдържание на сайта. така че.. нз това е мое мнение.
 
То ще е по добре към форума да има Блог отколкото сайт но не форума да е към блога а обратната но съдържанието ще стане дублирано...
 
coolice каза:
Ще захапе трафик със сигурност трудното ще е да си го монетизирате заедно 8)

Дай да го направим първо, пък после ще го мислим. :)
+ това не е невъзможно всички, които искат да работят по проекта да се запишат в един списък. После всичко се разпределя по банкови сметки.
Сега само банкер остава да се намери и ето го монетизирането. :lol:
 

Горе