Сайт не за пари а за награди

danko6

Well-Known Member
Сега ще обесня накратко за какво става дума:
Рабоатат е там да се регистрате в сайт и веднъж дневно вие трябва да и да отговорите на един въпрос за тези ваши усилия вие получавате определен брой точки.. Аз от играта направих около 30 точки и за отговора на въпроса ми дава 2 точки . След като съберете определен брой точки вие може да си поръчате наградата.
При първата регистрация имате възможност да играете на една игричка за която може да спечелите над 30 точки
Наградите биват: Ами наистина има голямо количество от награди които може да спечелите, като се започне от лаптоп и всякви други техники до чанти и др.
Ако желаете да се пробвате ми кажете Email-a си за да мога да ви пратя покана.. с която ви ставате мой реферал.
Доказателство за самия сайт че дава награди има доста в YOutube просто напишете Lockerz proof и ще излязат доста потвърждения че плащат аз лично още нишо не съм получил но се регистрирах едва вчера. Доста съм обнадежден. Един латоп изисква точки от порядъка на 3000 ... а други наград иима и по 100 и по малко...
Ако искате да се присъедините моля кажете си пощите за да ви пратя поканата.
Благодаря за отделеното време ако се интересувате от нещо питайте.
Забравих да спомена че е възможно през firefox д ане ви зареди играта затова най дорбе отваряйте с Internet Expolorer IE
Забравих да спомена сайта сега е в pre - lunching поради което може да тръупате точки а след 15-ти октомври започват и да ги прашат
001_smile.gif
Сайта с еобновява в момента
001_smile.gif

Аз от вашето рефералство получавам по 2 точки като отговорите на въпрос. Ако събера 20 реферала ми с еумножава точките по 2 и после печеля по 4 точки на ваш отговор. Моля да помогнете да видим има ли хляб в тая работа
001_smile.gif



сайта не е български така че би трябвало да дават наградите сега ще отворят сайта за 2 месец моля давайте си емайлите тук аз ще ви пратя покана и ще видим сайта дали дават наградите от този месец вече трябва да могат да пращат и до европа
 
От: Сайт не за пари а за награди

СПЕЧЕЛЕТЕ IPOD NANO САМО ЗА 15 ДНИ!!!! (ОСТАВАТ 12) ЛИНК ЗА САЙТА: http://nagradi-ot.weebly.com/ ЕТО ВИ САЙТ!!!!!!!! ЗА РЕАЛНИ НАГРАДИ ;)
 
От: Сайт не за пари а за награди

Тая схема с локърса е доста зле. Бях се хванал по едно време и аз на хорото (имам акаунт със 700 точки в момента, някои ако иска ще му го дам).
Пускането на награди се извършва от скоро почти всеки месец, като се дели на "международно" и "локално (за Щатите)". Също така имат право да ти отказват изпращането на наградата поради, съображения за пречки при доставки или регионални зависимости на игрите/електрониката примерно.
При самото пускане на наградите, най-хубавите биват разграбени за от 3 до 5 минути от пускането им, в този случай остават само разни стикерчета, wallpaper-и, и по някое-друго по-непопулярно заглавие филм (blue-ray disk).
Последния път (втори ридемпшън, в който участвах) закъснях и влязох 6-7 минути след обявяването му, бяха останали 2-3 бройки скинове (предпазни покрития) за гърба на iPhone. Реших да си поръчам един - отказа ми (изчерпано количеството), презареждам страницата - има бройки от тоя item, пробвам пак - пак пише, че било изчерпано. За обявяванията на раздаването на награди ползвах lockerz alerts.

Който иска нека им се връзва и да си губи времето.
 

Горе