Сайт подобен на CashFiesta или друг

n0_nam3

New Member
Сайт подобен на CashFiesta или друг само да не е това с цаканията.. и ако има някакаф като кашфиеста но да плащат !! само не ми давайте тези с кликанията... трябват ми да изкарвам около 20 , 25 долара седмично :(
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

слушай сега аз кака ПРАЯ пари много е просто...
Взимаш един лазерен принтер един скенер и почваш сканираш 1 банкнота от 5 лв от двете страни после я изкарваш на 2 хартийки от 2те страни така.. и ги залепаш като посредата кадето е лентата на БНБ слагаш тази от една кутия цигари дето пише булгартапак.. а тази лента отстрани я правиш от диск обелваш диска тея блестящите ги залепяш и така си правиш 5 лв. След като направиш това ми казваш адреса си и аз ще ти пратя кешфиеста спонсорите ( Ония с шапките дето са направили дупки за очите ) сеш се за кво става въпрос
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

слушай сега аз кака ПРАЯ пари много е просто...
Взимаш един лазерен принтер един скенер и почваш сканираш 1 банкнота от 5 лв от двете страни после я изкарваш на 2 хартийки от 2те страни така.. и ги залепаш като посредата кадето е лентата на БНБ слагаш тази от една кутия цигари дето пише булгартапак.. а тази лента отстрани я правиш от диск обелваш диска тея блестящите ги залепяш и така си правиш 5 лв. След като направиш това ми казваш адреса си и аз ще ти пратя кешфиеста спонсорите ( Ония с шапките дето са направили дупки за очите ) сеш се за кво става въпрос

сещам се но не ме устройва
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

n0_nam3 аз съм се развил в тая област и печатам 100левки ;) Знаеш ли колко е оферта, вчера купих 1000 листа и неска съм милионер :p Пробвай, оферта е ;) Само трябва с ножицата и с лепилото да си добре :)
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

хахаха ако си милионер ше пишеш ли тук ... аре бе хора стига с тоя спам треа ми нещо сериозно
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

Абе напълно сериозен съм бе.. ей начи като не вярвате няма да изкарвате пари..
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

ти незнаеш ли за скритите секции на форума ?
както и да е забравих да ти кажа да си вземеш така хартия и преди да ги пробуташ на магазина трябва малко да ги намачкаш за да не си личи че са печатани това е изпробвано и бачка ! пробвай 1во с 5 лв после с 20 и т.н.
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

Sammy иначе ми правиш забележки ;)
Не че не ти подкрепям двете мнения тук на 100%, ама друг е въпроса :D
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

n0_nam3 не ги слушай ти тия, отиди зад БНБ и чакай в някой от контейнерите ама само не пипай контейнера до третото дърво от дясната страна с червен надпис "Тук има място" и после със сини букви допълнен "Само за боклук" че аз съм там :)

По принцип ако знаеше какво търсиш горните момчета щяха да ти дадат много точен отговор но понякога ни хваща лигавнята като видим такъв въпрос а какво останало да е първото мнение :)
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

Sammy иначе ми правиш забележки ;)
Не че не ти подкрепям двете мнения тук на 100%, ама друг е въпроса :D

приемам забележката ти :oops::lol: и не съм обиден :shock:

@n0_nam3 все пак можеш да пробваш, а това че всички от форума не ми вярват... си е тяхна работа
П.П. Аз съм собственика на кешфиеста и искам да те попитам какви са ти забележките по програмата?
П.П.П. Блинки чакаме те...да преместиш темата където и мястото (да я направиш важна :eek::lol:)
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

трябват ми да изкарвам около 20 , 25 долара седмично

Много ниско се целиш! Какъв е този мазохизъм - 20-25 долара седмично? Да не би да си на диета? Тези пари в днешно време трудно стигат за 1 ден...

Ако искаш да изкарваш сериозни пари рекламирай билкови продукти и да прибирай 40% комисионна (изплащат ти ги с изпратена чрез пощата дебитна карта - отиваш на банкомата и теглиш)! Само, че има една подробност - ако ползваш спам няма да получиш и стотинка. Трябва да правиш трафик чрез SEO.

Можеш да видиш статистики кои ключови думи се търсят най-много и да правиш сайтове с такива: https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

При използване на този инструмент задължително избери държава и език! Препоръчително: Английски, САЩ. Защото от там валят сериозните пари.

Далаверата е не когато ти кликаш на реклами, а когато други хора кликат на реклами (и купуват!), а ти си лежиш на плажа (или на леглото с приятна компания, ако предпочиташ) ;)
 
Последно редактирано:
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

@happyslacker не мислиш ли, че прекали със линковете :D
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

@happyslacker не мислиш ли, че прекали със линковете :d

Да, прави си - махнах двата излишни ;)
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

Здрасти и добре дошъл, как може да говориш за това че искаш да изкарваш пари от такива сайтове и в същото време да говориш сериозно. Сори пич, но тук не се заимаваме с глупости. Няма и да намериш нещо, което с цъкане да ти окарва тези пари, които искаш на седмица. Но за няколко месеца може и да ги изкараш - и идва въпроса за плащането. Дали ще има такова. Аре по-сериозно и си постави некво по-нормални цели. ;)
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

мазохисти колкото искаш .. баце успех с кешфиестата...
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

мазохисти колкото искаш .. баце успех с кешфиестата...
Аааа, да. Бях е позапуснал тези дни, ама ми трябваха пръстите тези дни, за да обикалям с ферарито си по плажната ивица и да щипя мацките по плажа.:) Голем купон е големи надути птъсти, изкарали толкова много пари, че чак да ги изгуриш.

А вие кеф маниаци, готови ли сте за новите големи и неуморни кликания като болни. Не прекалявайте, че току виж сте направили големите пари и ви завидят.:)

А сега сериозно: една позната наскоро ми каза за кеша, че я цъка. А аз я попитах за кинти ли го правиш? А тя:"Не, за да убивам времето". Направих и евалта и и казах, че това е най добрия начин да убиеш времето и още нещо....;)
 
От: Сайт подобен на CashFiesta или друг

да бе да ... а аз пък вчера видях Стивън Сегал в Метрото ... питаше ме къде е щанда за козунаците :d
 
Последно редактирано:

Горе