Сайт със снимки на момичета

От: Сайт със снимки на момичета

Който е безгрешен, нека първи хвърли камък върху й"

Ако някой от горепишещите моралисти никога не е ползвал снимка от нета без разрешение от автора нека да сподели с нас грешните.

Уферо изтрий данните на момчето и сайта - Не е измамил никой от форума, а всеки който иска да купи такъв сайт е прекалено наясно какво купува - Това да не ви е някакъв другарски съд та сте се вживели толкова - Той оня педал дето е президент открадна снимки за новогодишният клип вие на момчето му скачате по главата.
 
От: Сайт със снимки на момичета

Ако някой от горепишещите моралисти никога не е ползвал снимка от нета без разрешение от автора нека да сподели с нас грешните.

Уферо изтрий данните на момчето и сайта - Не е измамил никой от форума, а всеки който иска да купи такъв сайт е прекалено наясно какво купува - Това да не ви е някакъв другарски съд та сте се вживели толкова - Той оня педал дето е президент открадна снимки за новогодишният клип вие на момчето му скачате по главата.

Едно е да ползваш пейзаж направен от друг, друго е да теглиш снимки от фейса и да ги качваш в някакъв сайт за момичета...

И двете неща не са правилни, но второто се отнася до конкретни лица, а не до молив нарисуван с фотошоп или друга подобна картинка... - точно и затова "горепишещите се моралисти" изразиха такава позиция.

Дано да не лъже по отношение на снимките на момичета (че сами ги пращат). Струва ми се това изказване извъртяно, но както и да е няма да задълбавам повече - темата бе приключена от потребителя.
 
От: Сайт със снимки на момичета

Фифи тия снимки на тия кифли разчепени според тебе от папараци ли са правени без тяхно знание или сами са си ги правили да си правят реклама по сайтовете за запознанства ????

Аман от псевдо моралисти - Тия неща дето ние ги краднеме може ама ония не може - Същата полюция като това български програми и филми да не се разпространяват безплатно щото сме патриоти, ама иначе от другите можем да краднеме на воля и да се фалиме по форумите как сме преебали балъците и сме им свили програмите.

Морала няма първа и втора категория или си принципен във всичко докрай или си траеш и не поучаваш другите коя е по правата правда.
 
От: Сайт със снимки на момичета

Фифи тия снимки на тия кифли разчепени според тебе от папараци ли са правени без тяхно знание или сами са си ги правили да си правят реклама по сайтовете за запознанства ????

Аман от псевдо моралисти - Тия неща дето ние ги краднеме може ама ония не може - Същата полюция като това български програми и филми да не се разпространяват безплатно щото сме патриоти, ама иначе от другите можем да краднеме на воля и да се фалиме по форумите как сме преебали балъците и сме им свили програмите.

Морала няма първа и втора категория или си принципен във всичко докрай или си траеш и не поучаваш другите коя е по правата правда.

За какъв морализъм говориш изобщо? Никой тук не спори точно в тази тема за авторски права, а за снимки на ХОРА, които са ги направили за фейсбук или друг сайт (НО те са избирали къде да ги публикуват). Ще ти е приятно ли да се снимаш и постнеш снимката във фейса и след това някой да ти качва снимките по разни сайтове? Не мисля....

Иначе, че са кифли - такива са!

А относно филмите и софтуера - съм твърдо ЗА пиратството - на запад знаят как да си монетизират софтуера, филмите и другите произведения. Не знам някой да е фалирал заради торентите. А българските филми са боклуци и да хленчат и да не хленчат, 1 на 50 става за гледане - останалите - НЕ!

Тук не се спори, обаче за авторските права на произведения, а на разни момичета (макар и кифли или понички)... -> ако знаят - Ок, ако не знаят - кофти за собственика на сайта!!!

А за авторските права... темата е дълга и широка и много може да се говори по нея, но тук не е мястото.
 
От: Сайт със снимки на момичета

Абе, хора вие май си нямате друга работа, само гледате как да прецакате някой :D Сайта вече не е мой, така че каквото искате правете. :D
И с никаква лична информация не злоупотребявам, момичетат си пращат снимките, не ги зоря аз. :D

Не взех колкото исках за сайта, но нищо :) Скоро ще имам и фейсбук страници за продаване, така че надявам се да компенсирам за сайта.
Ааа uphero мерси, че сподели личната ми информация на всички !!!
Повече не искам да се разправям с никой, давайте си червената репутация колкото искате :) Лек ден :neutral:
Моля, можеш да хвърлиш едно око тук
 
От: Сайт със снимки на момичета

Фифи не ми е приятно да ми ползват каквито и да е снимки най вече снимките които се мъча да правя за онлайн магазините ми където над 90% от снимките са авторски и не виждам с какво хората трябва да са по привилегировани след като в поне 90% от случаите те сами са си изтипосали снимките където им е паднало за разлика от снимките които кротко си седят в онлайн магазина и някой умишлено ги гепи.

Когато някой като вас (дето смята че снимките на предмети могат да се гепят щото не са на хора) гепи снимки от моят сайт и ги ползва аз как точно да разбера че това се е случило докато не ги видя на някой сайт - Та вие ревете как кифлите да се жалват ако не знаят че ги има в ентия сайт с техни снимки.
 
От: Сайт със снимки на момичета

Според мен, колегата (собственик на посочения сайт) трябва да се извини на всички и да приключи с извършването на подобни дейности, а останалите да си гледат бизнеса... щот ми свършват пуканките. :D :)
 
От: Сайт със снимки на момичета

@mantaman - пишеш името на снимката заедно с разшитението (пр. .jpg) в гугъл и ще излезе къде я има.
 
От: Сайт със снимки на момичета

Ами ако е със сменено име ?!?!?

Не става въпрос да ходя да си търся снимките става въпрос че честна кражба няма и неможе да скачат на някой за това че е ползвал чужди снимки хора които също ползват такива.

Въпросът е принципен - както казах и по нагоре няма малка и голяма правда
 
От: Сайт със снимки на момичета

Хора, колко пъти да ви казвам, че снимките, които са качени на сайта, момичетата са ми ги пращали или във формата на сайта или във фейсбук страницата. Понякога някакви фейк профили са ми изпращали снимки, но когато истинските момичета ги видят, повечето нямат против, но има и такива, които искат да се премахне въпросната снимка , аз го правя, стига да видя и да ме уведомят. Сайта вече не е мой, гледам, че не се отваря и вече не е мой проблем. Така че, спрете да се правите на големи моралисти и на безгрешни, ставате банални вече. Ако и във всяко едно такова положение бяхме такива, то нямаше държавата да е на тоя хал....но българска черта, гледа винаги да нахока другия, а не първо да му обясни къде греши....
Ще помоля най-учтиво потребителя с никнейм uphero да ми изтрие личните данни от сайта! Продължавай да си пишеш в темата и да ми цъкаш негативна репутация, ако това ще те накара да се чувстваш задоволен и полезен на обществото :D
 
От: Сайт със снимки на момичета

Ами ако е със сменено име ?!?!?

Не става въпрос да ходя да си търся снимките става въпрос че честна кражба няма и неможе да скачат на някой за това че е ползвал чужди снимки хора които също ползват такива.

Въпросът е принципен - както казах и по нагоре няма малка и голяма правда

Ми не ти казвам, че има честна кражба. Не знам защо изобщо намесваш тук авторски права. Не ти говоря за авторското право на снимките а за самото нещо, което има на тях - ХОРА!!!

Значи фен сайт с клипчета от изнасилване на разни хора за теб е едно и също като фен сайт с ембеднати трейлъри на филми???

П.П.: Е, не е същото със сайта за момичета като горния пример, но прави разлика... Едно е вземане на снимки без разрешение и съвсем друго, когато става дума за снимки на хора.

Това е моята гледна точка - никой не може да ми промени мнението, че сайта е като всеки друг, защото не е. Ти пък си имаш твоя гледна точка - въпроса го смятам за приключен!
 
От: Сайт със снимки на момичета

Ами ако е със сменено име ?!?!?

mantaman - не знаеш ли как се търси снимка? Гугъл не търси по името на снимката ти кои сайтове са я откраднали, а разпознава по друг начин снимките. И съответно може да я видиш и с друго име, даже и изписана и на китайски, арабски, но ако е твоя, ще я разпознаеш.
 
От: Сайт със снимки на момичета

Хора, колко пъти да ви казвам, че снимките, които са качени на сайта, момичетата са ми ги пращали или във формата на сайта или във фейсбук страницата. Понякога някакви фейк профили са ми изпращали снимки, но когато истинските момичета ги видят, повечето нямат против, но има и такива, които искат да се премахне въпросната снимка , аз го правя, стига да видя и да ме уведомят. Сайта вече не е мой, гледам, че не се отваря и вече не е мой проблем. Така че, спрете да се правите на големи моралисти и на безгрешни, ставате банални вече. Ако и във всяко едно такова положение бяхме такива, то нямаше държавата да е на тоя хал....но българска черта, гледа винаги да нахока другия, а не първо да му обясни къде греши....
Ще помоля най-учтиво потребителя с никнейм uphero да ми изтрие личните данни от сайта! Продължавай да си пишеш в темата и да ми цъкаш негативна репутация, ако това ще те накара да се чувстваш задоволен и полезен на обществото :D
Нищо няма да премахвам, тази "лична" информация сам си я споделил с целия свят
 
От: Сайт със снимки на момичета

С тези снимки и сайт такива големи проблеми можеш да си докараш колега, че въобще не си струва спрямо очакваните ти приходи от него.
 
От: Сайт със снимки на момичета

Истина е, че момичетата сами са се снимали, сами са си качили снимките в нета и т.н. Оправданието на бившия собственик обаче, че триел снимките като някое момиче си видело снимката и предяви претенции, е пълна глупост и 100 пъти му казаха, че никой не е длъжен да му знае страницата и да се търси дали са го качили там, че да му пише да го свалят. Ако идеята на сайта е да се събират снимки на "най-красивите" българки, може би е добра идея да се помисли за някаква система за автентикация.
 

Горе