Сайт с информация за хотели

Set67

New Member
Преди време потърсих информация за хотели в определен град.
Намерих много сайтове с такава информация. И нито един не ми свърши работа!?
Тогава реших да си направя собствен сайт за хотели .
И да записвам информацията за посетените от мен хотели - само тези, които съм видял с очите си. И задължително да има много снимки на стаите и различните екстри, които тези хотели предлагат!
И се получи това: Xотели
И понеже липсва "бясна комерсализация" - публикувани са телефоните на самите хотели , а не на "посредниците".
Приемам съвети всякакви!
 
От: Сайт с информация за хотели

Здрасти, :) Първо искам да попитам защо си писал в Кофа, темата си е много яка, тук попадат само боклука който влиза във ворума под формата на промоция, спам и т.н.

Мисля че идеята ти е супер - гледал ли си: "Стая 1408"? - Там главният герой обикаляше страшните хотели и пишеше книги от сорта на: "10-те най-страшни хотела в света". Споменаваг го защот си мисля че и някоя друга класиящ според посещенията на клиенти и ти може да има на сайта, нещо което ще го отличи от всички останли, освен факта че не минава през посредници. Това е много голямо предимство, даже заслужава да присъства в текста на сайта.:)

Както и може да пипнеш малко дизайна, сори, но не бих се задържал на този сайт повече от 10 мин. Но идеята е повече от готина, ще си трън в очите на повечето агенции, но да не ти пука.:)

Успехи..
 
От: Сайт с информация за хотели

Наистина дизайна леко куца, но пък ако информацията е добре подбрана и актуална, не е толкова важен дизайна а функционалноста. Това си е мое мнение де.
 
От: Сайт с информация за хотели

Както споменах в един друг форум за мен ти признат майстор на форум спама :)
1 пост = 5 линка :) :) :)
 
От: Сайт с информация за хотели

Както споменах в един друг форум за мен ти признат майстор на форум спама :)
1 пост = 5 линка :) :) :)
Да, ако това се повтори, ще се трийнат и старите. Ако си добър разбирач на линк билдинга - нямаше да сочат към едно и също URL, щеше да пуснеш и към вътрешни. :wink: Малко креативност трябва и в спама, баце.
 
От: Сайт с информация за хотели

Firefox ти блокира изкачащите прозорци при клик на снимката. Не виждам и реклама а в такъв сайт трябва да има желаещи да си рекламират хотелите
 
От: Сайт с информация за хотели

Active Server Pages error 'ASP 0131'

Disallowed Parent Path

/scriptsN/Adm_details.asp, line 22

The Include file '../Connections/conn_str.asp' cannot contain '..' to indicate the parent directory.
 
От: Сайт с информация за хотели

лошото е че желаещите да се рекламират в такива сайтове не осъзнават колко е важно да присъстват в тях. www.adlertour.com
:p
 
Re: От: От: Сайт с информация за хотели

pishi na lichna

ЗА КОЕ ДА ТИ ПИШЕ НА ЛИЧНА

ТЕМАТА Е ОТ ТРИ ГОДИНИ

ПОСЛЕДНИЯТ ОТГОВОР Е ОТПРЕДИ ДВА МЕСЕЦА ОТ ДРУГ ГЕНИЙ ДЕТО ТРУПА МНЕНИЯ
 

Горе