Сайт с кулинарни рецепти...

TheCrazyBastard

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Да се наредя и аз с една оферта, пък знам ли..

Продавам сайт с кулинарни рецепти.
Домейн: cooking-book.eu
Сайтът е от месец май 2009, а домейнът - от септември 2011
Език: Английски
Уникални посетители на месец: 150-240
около 3000 индексирани страници
уникално съдържание: не
Доходи: от жълтите, понякога
Система: Wordpress
Цена: 550 лв.
Плащане: Банков превод / Пощенски запис

Не разбирам от СЕО, затова и не ми се занимава да му набавям посещения. Нито съм очаквал каквото и да е от него. Добавил съм го на някакви места за обратни връзки някога и това е. Предполагам, че се иска уникално съдържание и много други неща. Но все пак е сборник с една добра база от английски кулинарни книги, затова и домейна е такъв. Ако искате..

Давам и бонус към него, който е на поддомейн: cookingway.cooking-book.eu
За него нямам никаква информация дали се посещава.. Книжки.. :)

Сигурен съм, че ще има негативни коментари относно цена може би за безплатна система с неуникално съдържание, но като гледам понякога пускащите се оферти тук - не вярвам на ушите си :D Пък да я сваля, надали.. Нарочно!

Та, какво предлагам накратко..
1. Що годе добър домейн, макар и .eu на що годе поносима възраст, платен до 29 ноември 2013.
2. Файловете и базата на основният сайт.
3. Файловете и базата на сайтчето - подарък, от вас зависи дали ще го държите на поддомейн.

При желание.. Добре сте ми дошли :) При нежелание - запазвам си го за украса през следващите няколко десетилетия. Предпочитам "лични"...
 
От: Сайт с кулинарни рецепти...

Да добавя само, че нарочно съм го оставил с тази грозна тема, за да се види как е изглеждал през последните години. А вече после всеки може да си купи една хубава тема или да си преработи безплатна такава. Можеше да я сменя, да я преработя за 2 дни и да пусна офертата тогава, но не ми се занимава честно казано.

Не смятам, че съм вложил малко труд досега, за да натрупа база от 3,614 рецепти, макар и неуникални, сигурно ги има в хиляди други сайтове на английски език.. И не съм аз човека, който да измисля топлата вода и как се правят спагети с кайма.. Даже се замислям да вдигна цената.. Въпреки, че без малко оптимизация не струва.
 
От: Сайт с кулинарни рецепти...

Да повдигна малко темата.. Относно горната цена, малко се пошегувах.

НОВА ЦЕНА: 150 лв.

Домейнът изтича след около месец.
Registered November 29, 2010

Ако отново няма интерес, ще си го подновя и ще си го пазя още 1 година, но време за него едва ли ще отделя...
 
От: Сайт с кулинарни рецепти...

Значи само домейна по около 17 лева за 3-те години струва толкова.
Благодаря между другото за офертата, все пак си единственият и мнооого ще си помисля :)
Но все пак ми се струва, че цената която давам е меко казано малка.. Е, всеки може да успори, но пък да си го направи сам в такива случаи..
 
От: Сайт с кулинарни рецепти...

Аз пък ти се чудя защо го продаваш... имам в предвид че ... взимаш една facebook страница пълна с жени и почваш да спамиш и за много кратко време ще си изкараш тези пари


я кажи по колко средно изкарваш на клик от гугъл в този сайт може и да се замисля, защото имам нещо в предвид
 
От: Сайт с кулинарни рецепти...

хихи.. Ами че кликни да видя, аз откъде да знам.. Като няма посещения, няма и кликове..

Между другото ми е минавала тази идея, затова мисля и да не бързам с продажбата. Имам още един блог на сходна ниша, който би бил имал по-голям потенциал и смятам да ги обединя. Все пак може да се споразумеем за някаква цифра, а аз да започна нещо ново и свежо..

Офертата бе преди да подновя домейна.. Запазил съм си го отново за година напред, така че ако не ме домързи ще измисля нещо. Другият вариант е за посочената цена да се сдобиете със самия сайт и да си купите нов домейн за него..

База данни с нагодена (въпреки че безплатна) платформа за 180 лв [нова цена :lol:] си е оферта.
*Всяко изменение в цената нагоре или надолу с малко или повече е продиктувано от пазарните принципи на търсене и предлагане!
** Офертата може да се обновява често, затова следете всички коментари, а не само първият пост.
 
От: Сайт с кулинарни рецепти...

Временна промоция!!!
-------------------->22,22 %. Намаление.
---------------------------------------->Нова цена: 140 лв.
------------------------------------------------------------>КУПИ СЕГА!
 

Горе