Купувам: Сайт

андрей

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте, търся да закупя сайт като не съм се спрял на нещо конкретно, бих искал да има евентуално поне някакви поне малки приходи и потенциал за развитие. Ще се радвам да разгледам предложенията ви. Бюджета ми обаче не е голям до 500 лв.
Благодаря.
 
giganet.dev - 300лв.
В цената влизат домейна, сайта е написан на php и база данни с всички игри.
Google Adsense акаунта не се продава със сайта.
$39 от Adsense за последните 3 месеца.
 
Тук се предлагат разработени с приходи:


Ще е нужно и ти да имаш ресурса да ги поддържаш и развиваш. Дано ти е от помощ линка.
 
Абсолютно си прав, лошото при мен е че не разбирам много от сайтовете, иначе ще отделя време да развивам бъдещия проект
 
Абсолютно си прав, лошото при мен е че не разбирам много от сайтовете, иначе ще отделя време да развивам бъдещия проект
Ако разбираш от това, колко си инвестирал, след какъв период ще си върнеш инвестицията и как да го управляваш, натам си само ти. Вече ще е нужно и технически познания, ако ще извършваш това развитие на проекта. И разбира се да познаваш сферата, в която ще оперираш. Малко в страни от темата, но в момента, а може би винаги ще е така, е кофти опция да седиш със заключен кеш, който не работи. :)
 
Хаха добре казано. Имам човек с техническите познания които ще помага със сайта
 
Ще имаш ли желанието да дадеш нещо по-конкретно. Дали да е магазин на дропшипинг принцип, инфо сайт с интегрирани рекламни мрежи, обикновен сайт, предлагащ услуга. Да знаеш, че бюджета ти не е голям, всичко стартиращо попада в тази зона. Една инвестиция в домейн, сайт и хостинг си стъпва на тези пари, ама много бейсик. Ако е натрупал дори и минимален трафик, ще е само плюс.
 
Ако разбираш от това, колко си инвестирал, след какъв период ще си върнеш инвестицията и как да го управляваш, натам си само ти. Вече ще е нужно и технически познания, ако ще извършваш това развитие на проекта. И разбира се да познаваш сферата, в която ще оперираш. Малко в страни от темата, но в момента, а може би винаги ще е така, е кофти опция да седиш със заключен кеш, който не работи. :)

Който и да вземеш от тези сайтове няма да сбъркаш. Като за стартова инвестиция е добре. Свържи се с колегата @slavchev и той ще ти дадде повече информация кое, как и защо..ама с тези 300-500лв, които ще дадеш, то очаквай, че ще си си на парите в най-добрия случай след година, ако нямаш познанията или някакъв друг ресурс да развиеш бизнеса.
 

Горе