Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Е обясни ти в какво "ВЯРВАШ"? Какви са фактите? Ал Кайда събаря двете кули, емблематични сгради в USA. Ал Кайда поема цялата отговорност, ама не, Буш бил организирал всичко, бил наел хора, сам си бил намерил фанатици ( щото много добре видяхме що за малумници са били отвлекли самолетите) , убедил ги да ударят кулите, а да... забравих. И се разбрал с Ал Кайда да поемат отговорност ;)

ФАКТИ????
;)
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

For simple paternity tests, results are available within two weeks to one month from the date of sampling. More complex DNA analysis, e.g. criminal investigations, exhumations, may require a longer period.
Да кажем все пак, че това са военни и може и да не им отнеме 2 седмици за анализ. Все пак става въпрос за терорист номер 1. Едва ли са направили само 1 тест за потвърждение. Би трябвало да им отнеме поне 2-3 дена да анализират на 100% ДНК-то. Според това което пускат като информация са го погребали до 24 часа след смъртта. Порових в нета и има няколко отговора, че ДНК анализ може да се направи и за няколко часа. Това за 11 септември си е пъна измишльотина. Къде е самолета който се "разби" в пентагона?
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Е обясни ти в какво "ВЯРВАШ"? Какви са фактите? Ал Кайда събаря двете кули, емблематични сгради в USA. Ал Кайда поема цялата отговорност, ама не, Буш бил организирал всичко, бил наел хора, сам си бил намерил фанатици ( щото много добре видяхме що за малумници са били отвлекли самолетите) , убедил ги да ударят кулите, а да... забравих. И се разбрал с Ал Кайда да поемат отговорност ;)

ФАКТИ????
;)
А от къде знаеш всъщност, че Алкайда поема отговорност за кулите? Чул си от новините. Кой ти казва в момента, че Осама е мъртъв? Новините.... Всичко си е навързано. Ама аз прекалявам с филмите та може и да си прав и фактите които не съвпадат да сме си ги измислили ние.
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Нещо детайлите бягат - как така го хващат в охранявано имение в Пакистан, убиват го и после се изнасят от там барабар с тялото? По въздух, нарушавайки въздушното им пространство ли как става врътката? И колко народ са изтрепали в това имение, че да успеят да го изнесат? Нещо си траят.
Мисля,че имам категоричен отговор на този пост:http://vbox7.com/play:2b3c06a6

ПП1:Поради праздничното ми настроение,породено от личностните ми отношения с някои елементи от родния електорат,тоест с някои ''глави добитък от българското население,претендиращо за мажоритарен пакет от акъл'',се осмелявам да внеса известен офтопик в създанената от ,принципно уважаван от моя милост,потребител,когото дедуктивно можете да разкомперирате,чрез просто и лесно разглеждане на стартиралия темата пост,оригинален офтопик в секцията офтопик.
ПП2:Превеждам 5 евро ПП на този,който успее да ДОКАЖЕ колко пунктуационни и лексилни грешки успя моя милост да допусне в горното( защо не и в настоящето изграждане на безмилсления безмислен пост)изказване на мнение,което съм временнно неправоспособен да извърша.
ПП3 В крайна сметка,след безконтролното ми натискане на прозиволни(общо взето) бутони на клавиатурата,се надявам да заобичате още повече българското дървавно,висше образование и ДА НЕ ЕМИГРИРАТЕ в Авсрия:)
ПП4 аре стига дрънках глупости,че утре имам среща с Бай Бен Ладен на домашарка.
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

http://en.wikipedia.org/wiki/American_Airlines_Flight_77
ЕЙ ГО КЪДЕ Е
Вмомента се подиграваш със смъртта на 184 души заради този самолет, отвлечен от пустинните червеи и плъхове от Ал кайда. Къде е самолета, какво искаш да ми кажеш, че самолета къде е отишъл? Да ти доведат свидетели дето са били в Пентагона по онова време и пак ще кажеш, че не е вярно, нали???


Циркове били, еми циркове за такива конспираторчета като вас, дето четат глупости постоянно из нета. Преди време бях чел, че луната била куха и изкуствена.
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

http://forums.f-e-n.net/viewtopic.php?p=1408484 За конспираторите ;). Имаше още един сайт с много снимки и ФАКТИ, като например това при колко градуса гори керосина използван за гориво на самолетите и при колко градуса се топи "метала" използван за строежа на кулите който се е стопил след ударите.

http://en.wikipedia.org/wiki/American_Airlines_Flight_77
ЕЙ ГО КЪДЕ Е
Вмомента се подиграваш със смъртта на 184 души заради този самолет, отвлечен от пустинните червеи и плъхове от Ал кайда. Къде е самолета, какво искаш да ми кажеш, че самолета къде е отишъл? Да ти доведат свидетели дето са били в Пентагона по онова време и пак ще кажеш, че не е вярно, нали???
Та къде е БОИНГА. Самолет може и да е имало. Това което е останало като останки не отговаря на БОИНГ по никой критерий. Това което е нанесено като щети не отговаря на КАТАСТРОФА С БОИНГ. Та къде викаш е самолета ?
 
Последно редактирано:
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Еми факти колко щеш - всеки експерт по взривяване на сгради ще ти каже, че това си бяха контролирани взривове, даже по видеотата се виждаше как се взревяват носещите греди отдолу. И небостъргачите се срутват на разстояние някакви метри там. Това е абсолютно невъзможно, без много добре премерен взрив.

Друг факт - 3та сграда се срива, която е била за съхранение на някакви документи - а тя не е била удряна.

Кво да ти обяснявам, като искаш факти прочети малко. Ти от какво се ръководиш - от това дето слушаш по новините - там бълват глупости.
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Мда, контролирано събаряне на сгради. Наистина има стотици доказателства, че нещата не са такива, каквито ни ги казват по телевизията.

За Осама - вече не им трябва клоунът-измислен герой, с който да плашат циливилизования свят.
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Не, гледал съм филми ( не малумни конспиративни ), интервюта на свидетели, показания от свидетели, разкази от очевидци и така нататък. Не чета конспиративните форуми, въпреки че съм изгледал всички възможни малумни филми за 11 септември.


Сериозно ли си вярваш, че е била контролирана експлозия? Експерти говореха по Дискавъри точно обратното =). Не говори глупости, в онзи момент е имало страшно много хора, особено по долните етажи, навън също е имало. Хората ще видят, ще чуят, ще разберат ако е имало контролирани взривове, а дори и да е имало, не виждам какъв е смисълът от тях?
Къде го видя за тази сграда? Форумните конспиратори и тролове ли ти го подшушнаха?


А къде е самолета от полет 77? Дори имаше и записани разговори на хора, които са били на самолета, и са успели в последните минути да се обядат на близките си. Престанете да се ГАВРИТЕ със смърта на толкова много хора, защото наистина не си струва. Ако е толкова изпипано, какво? От ЦРУ ще изстрелят ракета по пентагона и после ще кажат, че е било самолет? ;) ;) ;) ;) ;) големи аматьори са били ве!!!
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Има едно правило - когато незнаеш за какво става въпрос - задаваш си въпроса "Кой печели от тая работа".

Я помисли малко и кажи от тая war on terror кой спечели най-много ? Тоя който печели нищо не му пречи и да си го организира.
А да не вярваш, че CIA са способни на такова нещо е смешно - те такива работи правят от как ги има, че и не само те.
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

За 11-ти септември няма какво да се спори - Буш си ги събори като стой та гледай, има доста информация в интернет и също можете да видите как се взривяват малко преди да се блъсне самолета.
Да не говорим за пентагона - там не го изиграха както хората. Прибраха самолета за минути, а се вижда и на етажите където се е врязал, че парчета хартия и компютри са непокътнати.
Осама е една икона създадена от същото правителство. Нали все пак трябва да са срещу някой и той да е виновен за всичко?
Как така този осама е бил само с 4-5 човека? Тука, мутрите ходят с по 20 човека, а той и 5 няма да има. Пълен цирк..

Откъде си сигурен, че записите не са фалшифицирани?
Какво очакваш да кажат по дискавари?

И за тези които вярват само на телевизията:
Image9.jpg

policecar3.jpg


Image11.jpg


Image165.jpg


Image8.jpg


Image18swamp.jpg


Как ли е станало?
 
От: От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Еми факти колко щеш - всеки експерт по взривяване на сгради ще ти каже, че това си бяха контролирани взривове
Това не са били контролирани взривове. Някой просто е забравил газовата бутилка на която си е топлил кафето и тя взела, че гръмнала. Кофти е наистина за загиналите ама като са били като тия овце американците и са вярвали, че собственото им правителство не би им направило такъв цирк за да обяви "война на нефта". Защо имаше намеса в Либия за "защита на мирното население" ? Защото имат петрол. Защо не се намесват при другите страни да "помагат" срещу избиването на мирното население ? Ми щото нямат толкова много петрол. Къде са оръжията на Ирак за масово поразяване ? Така и не се намериха .....
А да наскоро май САЩ почнаха да купуват нефт от БУНТОВНИЦИТЕ.
Не, че не искам Кадафи да го гръмнат заради нашите сестри, които бяха финансови заложници срещу България. Просто на САЩ от много време не им е чиста работата.
 
Последно редактирано:
От: От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

http://vbox7.com/play:431c4ba5 това ли ви е контролираното срутване бре?
http://vbox7.com/play:aafaa36b или сигурно това?
Взривявали се преди да ги блъсне самолета? Защо ще го правят? Експлозиите на 2та самолета не са ли им достатъчни? Или просто ей тъй, да подготвят почвата за "малките" боингчета?
Ал Кайда съществува много преди 2011 година и имат доста терористични атентати, не само на територията на Америка. Престанете с глупостите. Америка направи правилният избор като реши да отвърне на удара като удари талибаните от Афганистан. Естествено, че се радвам, че петрола отива при тях, отколкото да стои в шибаните талибани и пустинни червеи.


Може ли някой от конспираторите да обясни защо от Ал Кайда поеха цялата отговорност за нападенията тогава?
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Също е интересно защо всички евреи са си взели отпуска в същия ден?
 
От: От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Може ли някой от конспираторите да обясни защо от Ал Кайда поеха цялата отговорност за нападенията тогава?

Добре бе, като ти е интересно, що не се разровиш малко, ми трябва да си губим времето? :)

Всичко си е написано и то с факти, а не само у-а-у-а-тъпанари-у-а.

Бен Ладен е продукт на ЦРУ и е обучаван от тях и това дори и те си го признават.
А за семейството на Бен Ладен и това на Буш има много интересни неща и единствения самолет, който е пуснат да излети, след като затварят въздушното пространство е техния.

Сега разбираш ли?

Е сега и по БНТ го обсъждат това.
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

АХАУХАУХАУХАУХАХУАХУАХУАХУАХУАХУАХУАХА
НАЙ-СМЕШНАТА ЛЪЖА НА КОНСПИРАТОРИТЕ ТОГАВА ;) ;) ;)
Няма такова нещо пич, ходи си сверявай списъка с умрелите, имало е всякакви жертви тогава. Отпуск са си били взели , хаухаухаухаухау ;) ;) . Писнало ми е да се обяснявам на конспиратори дето вярват на форумни тролове.

АГЕЙНСТ - казах ти, че съм гледал всички конспиративни филми по темата, запознат съм с "фактите" ви.
 
От: От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

@AlanFort - бате, незнам как да ти го кажа по-културно - ти си МАЛОУМЕН, разбираш ли? :D
И то не щото не вярваш в нещо, ми разсъжденията и изводите си ги вадиш направо от гъза :)

НА БАЗАТА НА КАКВО ? На това, че не вярваш на тоя и оня малоумен конспиратор?

Пусни си БНТ сега и ги храни тех.
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

Тук с аланфорт не съм съгласен. Наистина има хиляди доказателства, че самолетите не са причинили срутването, както и това, че при пентагона дори и самолет не е имало, а крилата ракета (вижда се дори на една "забравена" камера) Има толкова много сериозни доказателства, въпреки, че усилията за потулянето им са неимоверни. Дори Чарли Шиин знае това :)
Друго е вече това, че дори на американците не им се вярва да е конспирация, а и май не искат да вярват..то всъщност кво им пука! Важното е да има сериозни поводи за агресия в името на бъдещият им по-добър от нашият начин на живот. Политици! Шапка им свалям :)
А наще са трътки :D
 
От: Само аз ли си мисля, че Осама е жив ?!?

АХАУХАУХАУХАУХАХУАХУАХУАХУАХУАХУАХУАХА
НАЙ-СМЕШНАТА ЛЪЖА НА КОНСПИРАТОРИТЕ ТОГАВА ;) ;) ;)
Няма такова нещо пич, ходи си сверявай списъка с умрелите, имало е всякакви жертви тогава. Отпуск са си били взели , хаухаухаухаухау ;) ;) . Писнало ми е да се обяснявам на конспиратори дето вярват на форумни тролове.

АГЕЙНСТ - казах ти, че съм гледал всички конспиративни филми по темата, запознат съм с "фактите" ви.

Защо обама не е suspected за 11/9 ? http://www.fbi.gov/wanted/wanted_terrorists/usama-bin-laden
 

Горе