"Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

От: "Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

Набързо прегледах блогчето и трябва да кажа, че съм приятно изненадана. Стилът ти на изразяване страшно ми харесва - забавен, леко саркастичен и много остроумен.
Единствена забележка - мнооого правописни грешки. Тотална размяна на местата на ''И'' и ''Й'', погрешно членуване, за запетайките... хайде няма да издребнявам. :)

Много ми харесва вмъкването в текста на английски фрази - много оригинално и на място ти се е получило.

Успех от мен и наистина оправи малко правописа. Ще следя - заинтигува ме. ;)
 
От: "Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

Много лоши цветове ..... ако тръгнеш да четеш те заболява главата.... смени цялата тема и избери по светли и не толкова натрапчиви цветове. Тъмни фонове са изключително дразнещи.
 
От: "Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

Ти какво целиш с тоя блог, хората да получат епилептични припадъци ли?
 
От: "Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

Не знам какво му харесвате на сайта, че и го хвалите... възможно най-гадния сайт, който в скоро време съм посещавал!
 
От: "Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

@Авторе, научи какво е това "абзац" и как се използва.
 
От: "Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

Има категория ''Hate'' - това е страхотна идея и за настоящия форум, въпреки че с нейното обособяване не вЕрвам да се възцари любов в останалите секции.

Добър е стилът на автора, въпреки че на моменти мисълта му малко се отклонява и читателят започва да се губи. Иначе сарказмът и насмешката над авторитети ми харесват най-много. Цинизъм в чиста форма - това е най-доброто в блога.
 
От: "Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

Когато искате да прочетете нещо в сайт, на който цветовете са ужасни:

View -> Page Style -> No Style

Другото решение е Reader View (ако е достъпно).

Момента на истината настъпва: идва посредника и дава на Гошо цели 5 лева за патка, обира си крушите и после продава тая патка за 15 лева и спечелва солидна сума пари, докато Гошо едва си оправя кредита и другите бакии, съответно мисълта за 12 годишно „Johnny” консумирано в компанията на млади платени меринждейки от полуромски произход се дематериализира. Тлъстият и нагъл посредник е лежал цяла година като рязан турчин и накрая без да си мръдне тлъстото туловище е спечелел три пъти това, което вече самоубилият се Гошо (на фона на песен на група „Уикеда“) е спечелил.

Ясно. Гошо не разбира от пазарна икономика.

Съветът ми към Гошо е:

Ако имаш проблем с ниската изкупна цена на патките - продавай си ги сам. Организирай се с други паткопроизводители, направете си корпорация за търговия с патки и прибирайте печалбата. Или направо зарежи производството и стани търговец.

В условията на пазарна икономика, ако видиш, че някъде се реализират свръхпечалби (по законен начин - търговия с патки) следва не да се възмущаваш, а да се включиш - купувай патките за 6 лева и ги продавай за 14 лева - така ще печелиш ти, а не онзи другия и освен това ще има и полза за клиентите - ще купуват по-евтини патки.

Ако искате да прочетете нещо по темата писано от разбирател: Интерфейсът като механизъм на властта. Има и още от същия автор, препоръчвам го!

Прочетете още в книгата на Ричард Броуди „Психическите вируси“ (психическите вируси са силно заразителни мемплекси (комплекси от меми)).

Ильоминатите, масоните и рептилите в човешки кожи ще побеснеят когато разберат, че четете писанията на Ричард Броуди и Иван Попов.
 
Последно редактирано:
От: "Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

Аз отначало отворих линка, изчаках 3-4 секунди - не зареди и го затворих. След това скролнах по темата и пак го отворих и изчаках да зареди и моето лично мнение е; не ми харесва това, че е прекалено тъмен /дизайна, а и тези лилави текстове.. Може би това е като идеята на сайта - да е с по-тъмен дизайн, но на мен лично не ми харесват тъмни дизайни, ако беше нещо светло, свежо щеше да е по-добре - според мен :)
 
От: "Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

Като изключим апокалиптизма, грозната картинка, липсата на надежда и откровеното отчаяние от живота, лъхащо от писанията -забавни са, кефят.
Напомнят на един български писател, който представяше града, като meat packing factory, място на отчаяние, бездушие и безверие. Някой да се сеща автора и произведението, че изведнъж ми се дочете след-възрожденска българска литература?
 
От: "Сам си изкарвам, значи съм голяма работа"

Като изключим апокалиптизма, грозната картинка, липсата на надежда и откровеното отчаяние от живота, лъхащо от писанията -забавни са, кефят.
Напомнят на един български писател, който представяше града, като meat packing factory, място на отчаяние, бездушие и безверие. Някой да се сеща автора и произведението, че изведнъж ми се дочете след-възрожденска българска литература?

Христо Смирненски е авторът, който търсиш.
 

Горе