Сбогом, Яне

Rock

Well-Known Member
Принципно не пускам и не участвам дейно в политическите теми и разисквания, но просто няма как да не изразя задоволството си от зачеркването на Яне Янев от участие в следващия парламент на страната.

Ако не се лъжа Румен Овчаров беше заявил, че РЗС е създадена от БСП. Санданският войвода Яне Янев влезе ударно в парламента ( не без помощта на платени гласове), въпреки, че мотото му беше : "Не на копупцията". Видният противник на Бойко Борисов сипеше огън и жупел срещу ГЕРБ, но мина се време и хоп застана на страната на тъй хулената от него партия. След като от ГЕРБ явно не му угодиха , Яне отново започна да плюе срещу тях. Пълното безумение беше налице. Един нормален човек, следящ малко от малко изказванията му ще види, че те се меняха постоянно. Безкрайните му недоказани обвинения започнаха да писват на хората, а той все повече да изглежда като тотален клоун в политиката.

Много може да се напише за Яне Янев, но предпочитам да остане в миналото, като една от най-големите грешки в политическия живот на страната, а самото му държание олицетворява политически ветропоказател, както никога досега ( не искам да използвам по-ярка и нецензурна дума от ветропоказател). Не казвам, че другите лидери са цвете за мирисане, но поне отстояват принципите си, дори и да не са правилни за народа.

Надявам се повече да няма подобни индивиди в парламента, а този срамен резултат на изборите говори добре за народа ни, защото явно нито пари, нито агитация не може да накара един мислещ човек да подкрепи невероятно нелепата кандудатура на Янев. Самата партия РЗС може и да има добри идеи и помисли, но с водач като Янев е обречена.

Сбогм, Яне ! Дано не те видим повече в парламента !
 
Последно редактирано:
От: Сбогом, Яне

Жалко, че взема субсидия сега.
Колко жалко, за 468лв да се излага така човек само за да защитава дадена партия..... Лично аз бих потънал в земята от срам, но хората са различни:)
 
От: Сбогом, Яне

Колко жалко, за 468лв да се излага така човек само за да защитава дадена партия..... Лично аз бих потънал в земята от срам, но хората са различни:)

"От бюджета се отпускат по 12 лева за всеки действителен глас"...

На други места пише по 5% от минималната работна заплата за всеки спечелен глас... Не са малко пари това...
 
От: Сбогом, Яне

Относно сибсидията 80% от кандидат-партиите са на този принцип - дай да хванем 1% и да вземем субсудия ... Светльо Витков така изкарва втори избори доста пари :)
 
От: Сбогом, Яне

Ми да гласуват баламурниците за малките партии, що не... Те пари си трябват на всеки... На Светлю няколко милиона лошо ли ще му дойдат? Ще има за пукница до другите избори!
 
От: Сбогом, Яне

Пак ще се повторя, глупаци.
Гласувайте ми доверие и това е най-доброто, което ще сте направили през близките 10 годин.
Знаете ли, денят ми почва в 5 сутринта и ме събужда feel на роби уилиамс. Ставам и отивам на стадион Академик, правя между 5 и 10 обиколки на разрушената атлетическа писта. После се връщам и работя по проектите си.
Относно дубликите ми за реновиране на най-обикновен подлез съм адски сериозен. Просто ми давате плацдарм и независима медия, аз от там насетне поемам нещата в свои ръце, само гледайте резултатите.
 
От: Сбогом, Яне

Ми да гласуват баламурниците за малките партии, що не... Те пари си трябват на всеки... На Светлю няколко милиона лошо ли ще му дойдат? Ще има за пукница до другите избори!

"Ще гласувам за Светльо, щото ме кефи...."
цитат 1:1 :) За някои хора това е ПРОТЕСТЕН вот - да подкрепиш някой кретен. Естествено, тия хора и хал-хабер си нямат, че всъщност по тоя начин, с тяхния си протестен вот само точат държавната хазна... Ако искат да правят протестен вот, да пуснат невалидна бюлетина... Да излезе накрая 20% невалидни бюлетини и да се види колко всъщност е ПРОТЕСТНИЯТ вот. Уви! Хората са глупави :)
 
От: Сбогом, Яне

"Ще гласувам за Светльо, щото ме кефи...."
цитат 1:1 :) За някои хора това е ПРОТЕСТЕН вот - да подкрепиш някой кретен. Естествено, тия хора и хал-хабер си нямат, че всъщност по тоя начин, с тяхния си протестен вот само точат държавната хазна... Ако искат да правят протестен вот, да пуснат невалидна бюлетина... Да излезе накрая 20% невалидни бюлетини и да се види колко всъщност е ПРОТЕСТНИЯТ вот. Уви! Хората са глупави :)

Съгласен съм, но за всеки влак си има пътници. Кретени, които въобще не се интересуват какво става в страната, има бол. А за Светлъо, вчера го гледах по телевизията и неговия едръчик съпартиец не знаеше каква е разликата между служебно и програмно правителство, мислеше си, че партиите сега ще сформират служебно правителство... Това са хора, които въобще не знаят с какво се захващат, но се редят и те на опашката да "оправят" България.

Прави ли ви впечатление, че въпреки всички издънки покрай изборите - хванати нередовни бюлетини, липса на тонери, купуване на гласове и т.н. никой не иска касиране на изборите? Какво значи това - партиите са си изхарчили бюджетите за купуване на гласове и реклама и сега нямат пари за нови избори. Искат само да си приберат субсидииките, колкото и големи да са те, и да си ги харчат със здраве...
 
От: Сбогом, Яне

тия, дето не се интересуват от страната са 50-те процента НЕгласували + хората подкрепили Светльо Витков и нему подобните клоуни. Всичко, което е за отклоняване на вота. Дори РЗС не влезе!! Запитвате ли се защо?? Защото беше поредния неуспешен проект на БСП... В крайна сметка най-успешния проект на БСП си остава именно... ДПС ...
 
От: Сбогом, Яне

Тоя палячо не е за парламента. Сега да отиде да пристане на Марешки и да се вземат. Убавци мамини. :)
 
От: Сбогом, Яне

Е как каква :) Правеше като вятъра на Бойко :rolleyes:

но нещо не загрях каква роля взимаше в миналото правителство.
 
От: Сбогом, Яне

Нищо против него, но нещо не загрях каква роля взимаше в миналото правителство. Сигурно, проблемът е в мен. :)

Идеята за РЗС беше да опита да открадне от вота на Атака - затова Яне крещеше като побъркан, за да напомня на хората на Сидеров - да влезе в парламента и да подкрепи партията-майка БСП. Само дето Янето като видя вот и му светнаха очичките и започна да си прави каквото си иска :lol: Дори имаше клип от едно събрание на БСП, в което безизвестния нам Р. Овч. сам се вайкаше колко са сгрешили с РЗС :D

Обаче сега с т'ва НФСБ никак не сгрешиха, мамицата им мръсна - много отслабиха Атака. Светльо Витков кой го вкара в политиката не ми е ясно. Само това се чудя...
 
От: Сбогом, Яне

Янето не е лошо момче ама режисьора му е с някакво извратено садистично чувство за черен хумор - на всеки два месеца го кара да прави салто мортале и ту да уволнява Боко ту да му прави свирки.

Проекта РЗС беше жертван в името на това ГРОБ да успее да запази първото си място, същото сполетя и СДС - Кукловодите бяха пресметнали че ако тези две партии нямат шанс за влизане в парламента доста от симпатизантите им ще се разколебаят да гласуват за тях и в по голямата си част ще гласуват за ГРОБ - а тези проценти им бяха необходими защото ако БСП беше първа политическа сила щеше да потънат вдън земи.

Съвсем умишлено накараха Яни да се прави на гербераст с което му отрязаха каквито и да е шансове за парламента и съвсем умишлено направиха преврат в СДС с цел да избегнат коалиция с ДСБ и влизане в парламента.

По този начин си осигуриха победата в изборите но и това няма да им помогне надявам се АТАКА да притисне БСП да започне тотална ревизия на предишното управление защото е много навремило политик от висок калибър да търка наровете в панделата.
 
От: Сбогом, Яне

Да, видях го. Сега има шанс на Марешки да му го крепи, защото и оня ТИМаджия сега чух, че кмет ще става на Варна. Време е Янето да сложи в куфара прашките и възелина и към Варна. По-оферта е от Бойко в опозиция. Ех, че смех. :)
 
От: Сбогом, Яне

Всяка салфетка бива употребена и след това захвърлена и се вади нова.

А нови има немалко.
 

Горе