Сваля ме рускиня

9876

Active Member
Запознах се от един български сайт бза запознанства с рускиня. Тя ми поиска имейл и комуникацията продължи по имейл. Поисках и Viber или WhatsApp, но се оказа, че не ги ползва тези приложения понеже няма интернет на телефона си и няма домашен компютър. Използва интернет и компютър само на работата си. Всеки ден си пишем. От както се запознхме мина седмица. Тя ми пише на български - явно използва гугъл преводач. Беше написала, че знае английски, но досега не ми е писала на английски. Във всеки имеил ми праща нейни снимки оснен текст.Много е романтична. Сканирах снимките чрез сайт, които открива дали снимките са качени в интернет, но не откри да са качени някъде. Снимките са оригинални и не са крадени. Рускинята е много красива. Беше написала, че знае английски но досега не ми е писала на английски. Тя е скромно и красиво момиче. Възможно ли е това момиче, да ме иска да ме измами, като ми поиска пари за да ме посети в България и да не дойде?
Какъв е шанса това момиче, да е искрено в чувствата си към мен?
 
Запознах се от един български сайт бза запознанства с рускиня. Тя ми поиска имейл и комуникацията продължи по имейл. Поисках и Viber или WhatsApp, но се оказа, че не ги ползва тези приложения понеже няма интернет на телефона си и няма домашен компютър. Използва интернет и компютър само на работата си. Всеки ден си пишем. От както се запознхме мина седмица. Тя ми пише на български - явно използва гугъл преводач. Беше написала, че знае английски, но досега не ми е писала на английски. Във всеки имеил ми праща нейни снимки оснен текст.Много е романтична. Сканирах снимките чрез сайт, които открива дали снимките са качени в интернет, но не откри да са качени някъде. Снимките са оригинални и не са крадени. Рускинята е много красива. Беше написала, че знае английски но досега не ми е писала на английски. Тя е скромно и красиво момиче. Възможно ли е това момиче, да ме иска да ме измами, като ми поиска пари за да ме посети в България и да не дойде?
Какъв е шанса това момиче, да е искрено в чувствата си към мен?
ти само за такава измама ли си чел? Ти се радвай да не те кара да инвестираш някъде където тя уж си вади пари :) Снимките може да ги няма обществено достъпни , прати някоя нейна снимка и ще ти направя професионална проверка дали са нейни или не. А и ти нали беше бисексуален ква рускиня те гони :) Да не се окаже руснак? :)
 
ти само за такава измама ли си чел? Ти се радвай да не те кара да инвестираш някъде където тя уж си вади пари :) Снимките може да ги няма обществено достъпни , прати някоя нейна снимка и ще ти направя професионална проверка дали са нейни или не. А и ти нали беше бисексуален ква рускиня те гони :) Да не се окаже руснак? :)
Аз съм хетеросексуален.
Изпратих ти неини снимки на лично.
Хубаво е момичето.
Ако ти трябват още снимки пиши.
 
Запознах се от един български сайт бза запознанства с рускиня. Тя ми поиска имейл и комуникацията продължи по имейл. Поисках и Viber или WhatsApp, но се оказа, че не ги ползва тези приложения понеже няма интернет на телефона си и няма домашен компютър. Използва интернет и компютър само на работата си. Всеки ден си пишем. От както се запознхме мина седмица. Тя ми пише на български - явно използва гугъл преводач. Беше написала, че знае английски, но досега не ми е писала на английски. Във всеки имеил ми праща нейни снимки оснен текст.Много е романтична. Сканирах снимките чрез сайт, които открива дали снимките са качени в интернет, но не откри да са качени някъде. Снимките са оригинални и не са крадени. Рускинята е много красива. Беше написала, че знае английски но досега не ми е писала на английски. Тя е скромно и красиво момиче. Възможно ли е това момиче, да ме иска да ме измами, като ми поиска пари за да ме посети в България и да не дойде?
Какъв е шанса това момиче, да е искрено в чувствата си към мен?
Или иска пари или ще иска да се омъжва за EU гражданство.
 
Или иска пари или ще иска да се омъжва за EU гражданство.
Рускините не са като Нигерийките и Румънките да искат пари. Имал съм взимане даване с няколко рускини и са ми идвали на гости в България, а сме се запознавали в интернет. Лошото е , че рускинята може да ти изстиска всички сексуални сили до дупка и няма да и стигне. Така се случи и при мен , Бием се в гърдите , че сме големите супер сексуални терминатори докато не срещнем рускиня която да ни разкаже играта....
 
Сваля те някоя скеймърка. Какъв шок. Ти сефте ли и влизаш в интернет?

Аз съм хетеросексуален.
Изпратих ти неини снимки на лично.
Хубаво е момичето.
Ако ти трябват още снимки пиши.
:D :D :D

Да, задължително му пиши, дори и той да не ти върне. ;) След няколко години и с продължаването на това положение, нимфоманията им ще нарасне още повече в %. Така, че дръжте се, ще има за всички. It's raining Russians. :D
 
Сваля те някоя скеймърка. Какъв шок. Ти сефте ли и влизаш в интернет?


:D :D :D

Да, задължително му пиши, дори и той да не ти върне. ;) След няколко години и с продължаването на това положение, нимфоманията им ще нарасне още повече в %. Така, че дръжте се, ще има за всички. It's raining Russians. :D
В интернет съм от много години.

Възможно е и да е скеймърка, но пък може и да е реално момиче с което да заживеем заедно.
Вчера вечерта поисках отново да проведем видеочат - обясних и че може да използва устройство на нейн близък или приятел.
 
Още нищо не ми е поискала.
снимките са реални - проверих , няма ги абсолютно никъде в общественото пространство. Продължи си комуникацията с нея и виж може да ти се усмихне късмета.
 
  • Like
Реакции: 9876
снимките са реални - проверих , няма ги абсолютно никъде в общественото пространство. Продължи си комуникацията с нея и виж може да ти се усмихне късмета.
Благодаря.
 
снимките са реални - проверих , няма ги абсолютно никъде в общественото пространство. Продължи си комуникацията с нея и виж може да ти се усмихне късмета.
Всеки може да свали 10 снимки от фейсбука на някой който е заключен само за приятели.
 
Всеки може да свали 10 снимки от фейсбука на някой който е заключен само за приятели.
не не ... има си начини за проверка на снимките с които ти не си запознат, но аз съм ! Като почнеш от името на снимката , та стигнеш и до мета данните кога е направена снимката, заедно с gps кординати
 
Да, по някаква космическа технология ги проверяваш, ние за екзиф дани не сме чували :D
 
Да, по някаква космическа технология ги проверяваш, ние за екзиф дани не сме чували :D
ми всъщност да технолофията е космическа :) Едни зелени човечета от Мелмак ми я докараха :)
 
Реалната снимка ще да е нещо такова:

5cff5386112e8e136c7f82a99ec1d876


И офиса дето бачка рускинчето:

nigerian-scammers-at-work-02.jpg
 
Реалната снимка ще да е нещо такова:

5cff5386112e8e136c7f82a99ec1d876


И офиса дето бачка рускинчето:

nigerian-scammers-at-work-02.jpg

Личи си, че пише момиче.
Днеска ми изпрати и клип.
Клипа беше на руски, а тя беше заявила че знае английски. Аз също бях написал, че не зная руски преди това.
Но според мен има нещо гнило.
От 5-ти юни си пишем имейли - на ден по един имейл си пращаме.
Интересно е че казва, че ме обича и че има чувства към мен без даже да сме се виждали по камера.
 
Личи си, че пише момиче.
Днеска ми изпрати и клип.
Клипа беше на руски, а тя беше заявила че знае английски. Аз също бях написал, че не зная руски преди това.
Но според мен има нещо гнило.
От 5-ти юни си пишем имейли - на ден по един имейл си пращаме.
Интересно е че казва, че ме обича и че има чувства към мен без даже да сме се виждали по камера.
вземи и провери ИП то от което ти шише , ако мейла чрез който пише обаче е gmail той крие хедърите на изпращащптп ИП . Ако имаш домейн някакъв сложи си една твоя снимка в един индекс файл и един тракер и и дай линк към домейна ти като отвори ще и видиш ИП то от което пише , може да се окаже Нигерийско :)
 
вземи и провери ИП то от което ти шише , ако мейла чрез който пише обаче е gmail той крие хедърите на изпращащптп ИП . Ако имаш домейн някакъв сложи си една твоя снимка в един индекс файл и един тракер и и дай линк към домейна ти като отвори ще и видиш ИП то от което пише , може да се окаже Нигерийско :)
Имейлът от които ми пише е на gmail.
Нямам домейн.
 
Имейлът от които ми пише е на gmail.
Нямам домейн.
Дай снимката на някой тука да я качи на неговия си домейн и после ше ти каже откъде е IP-to...

Може да не е твоя реална снимка ако тъй срам, важното е "госпойцата" да цъкне :)
 

Горе