Свежи идеи за тези дето търсят бързия и перфектен метод за изкаравне на пари!

vitohol

Premium
Хайде и аз да пусна 1 пост защото не сам го правил от много време.

Давам ви 1 много добър начин как да си набирате идеи и как да разберете кое е успешно. Това какво ще си харесате и дали ще го изпълните е друг въпрос, защото само с искане не става.

Отидете на някой сайт маркет плейс. Не тук в предприемач разбира се :) Примерно - sitepoint.com. Та там ще видите много сайтове да се продават - всеки прави различни пари, повечето уебмастери казвaт как става всичко други ще кажат само на този дето купи сайта. Но винаги може да четете през редовете и да схванете идеята.

Ще питате защо 1 сайт се продава толква скъпо, след като е толква лесно да се направи, и да прави толква пари? Ами защото трябва време, инвстиции, каквото и да правиш(промотираш) трябва да бъдеш експерт а това става с много тестване и време.

Ако го купиш получаваш цялото кноунхоу на предишния спобственик. Така че няма лесно и всеки който твърди че става много лесно лъже - или е идиот или има някаква изгода да ти продаде нещо.
 
От: Свежи идеи за тези дето търсят бързия и перфектен метод за изкаравне на пари!

Прочетох цялата тема 3 пъти (съвсем сериозно) и никъде не видях "бързия и перфектен метод за изкаравне на пари!". Видях само съвет да ходим да купуваме вече развити сайтове. Обясни по подробно идеята си, моля.
 
От: Свежи идеи за тези дето търсят бързия и перфектен метод за изкаравне на пари!

"Та там ще видите много сайтове да се продават - всеки прави различни пари, повечето уебмастери казвaт как става всичко други ще кажат само на този дето купи сайта. Но винаги може да четете през редовете и да схванете идеята."

Ами не да го купиш, виждаш как става и прилагаш същия бизнес модел

Бързия и перфектен метод за изкаравне на пари - ми няма да го видиш.
 
От: Свежи идеи за тези дето търсят бързия и перфектен метод за изкаравне на пари!

Полезно ,благодаря.Разбрах какво искаш да кажеш,но трябва да се стреми човек и към уникалност,което е много трудно.Защото за повечето неща се е сетил някой друг в повечето случаи.
 
От: Свежи идеи за тези дето търсят бързия и перфектен метод за изкаравне на пари!

За know-how-то съм напълно съгласен.
Развивайки един сайт, минаваш през много неща докато се стигне до нещо смислено, конкурентно и т.н.

Но пък доста се съмнявам някой да тръгне да си вади всичките "козове" по форумите, щото не му е кеф без конкуренция...
Може да се научат доста неща, но за определени ниши си има своите "малки тайни" и никой няма да ти сервира бизнеса си на тепсия.

Иначе интересна тема, но заглавието хич не пасва. :)

PS - вярно е, че доста неща са измислили хората, но винаги можеш да доразвиеш дадена идея по свой, може би по-добър начин.
Няма такова нещо като праг на идеите. :)
 
От: Свежи идеи за тези дето търсят бързия и перфектен метод за изкаравне на пари!

Ами точно това е че не става дума за форум. Абе идете на sitepoint-> market place -> premium sites и ще разберете. Който разбере за какво говоря има потенцял, който не разбира да се поразрови и да попрочете там какво пише и ще разбере.

Иначе относно уникалноста само ще ви кажа че ако прием че не сме уникални и че няма да направим най уникалното нещо от което да станем мулти милионери ще може да се съсредоточим на изпитани неща дето носят пари.
 
От: Свежи идеи за тези дето търсят бързия и перфектен метод за изкаравне на пари!

Съгласен съм и с двама Ви ,но се надявам да може на всеки да му хрумне или да доразвие нещо уникално,което само по себе си е утопия.Но все пак покрай добрите идеи ,които се виждат или доразвиват има голяма вероятност да дойде идеята.
P.S.С две думи темата ми харесва :)
 
От: Свежи идеи за тези дето търсят бързия и перфектен метод за изкаравне на пари!

Много яка статия....знам какво визираш. ;)

Четох я с голям кеф...и наистина отдавна не си писал. Аз лично я намирам за обучителна, и трябва да се чете малко по-дълбоко в нея, за да се разбере какво се има предвид. Защото никой, както бе споменато (има и такива където ще дадът инфо) никой няма да седне да се занимава за слава да обучава някой без финансова облага. Рядкост е...даже и аз съм го изпитвал преди време, както и продължавам да се уча.
 

Горе