Свежото съдържание не е най-важното ?

ZzZaPyr

Member
Явно свежото съдържание на сайтовете не е най-важното нещо което влияе на оптимизацията или поне така си мисля.
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=Оптимизация+за+търсачки&btnG=Търсене&meta=lr=lang_bg
3-тия резултат.... Блог, който спрях да подържам преди 8 месеца. За тази ключова дума е на трета позиция. Преди когато го подържах беше на 10та.

Явно Google отдава голямо влияние на факта че блога се хоства в Блогспот, защото нито е много стар, нито входящите линкове са много.

А може и да е G. Dance. Не съм проверявал наскоро резултатите за да видя как се движи блога.
Какво мислите вие ?
 
От: Свежото съдържание не е най-важното ?

естествено че отдава значение на хоста, все пак е техен :)
 
От: Свежото съдържание не е най-важното ?

Крайно време е тия ефекти да станат дефекти, и подобни влияния да изчезнат.

Тва мисля аз.. и вероятно ще стане!
 
От: Свежото съдържание не е най-важното ?

докато гъгъл са на върга, едва ли.. :)
 
От: Свежото съдържание не е най-важното ?

Бате, бая линкове мисля че си нахакал, а и другото което е - уникалното съдържание си казва думата и си писал само по тематиката, нали? Иначе въпрос на късмет си е сущо, но ако трабва и да гледаме комплексно - имаш стар блог по въпроса, с не малко линкове и добри статий.;)

А и на този блогспот си добре, но определено и това си има свойто влияние. :) Еми да ти е честита позицията:)
 
От: Свежото съдържание не е най-важното ?

Опа, те линковете според яху верно са бая. 2 000 почти...
Последния път като проверявах бяха 250, ама явно е имало доста неиндексирани :d
 
От: Свежото съдържание не е най-важното ?

Аз пък от блогспот не съм много сигурен, че е подпомогнат от Гугъл даже е доста орязан ако питате мен и ако ПР-а има значение :) Ако сайта ти беше в wp щеше да имаш ПР доста над тоя :)
 

Горе