Световно първенство - Русия 2018

Кой ще спечели Световното първенство?

  • Аржентина

    Votes: 3 7.5%
  • Бразилия

    Votes: 2 5.0%
  • Франция

    Votes: 7 17.5%
  • Германия

    Votes: 10 25.0%
  • Испания

    Votes: 6 15.0%
  • Португалия

    Votes: 0 0.0%
  • Англия

    Votes: 2 5.0%
  • Белгия

    Votes: 3 7.5%
  • Друг (посочете кой)

    Votes: 7 17.5%

  • Общо гласове
    40

desoe

Well-Known Member
Айде, не остана :D

Да видим дали анкетата ще покаже нюх за прогнози на форума ;)
 
tenor.gif
 
Гъбаркате ли се? Русия ще спечели.
 
Винаги съм за Испания, макар че изгубиха силата, която имаха преди години. Меси има шанс, ако играе сам, ама Аржентина да стане световен шампион - едва ли. :)
 
Англия нямат шанс. Иска ми се Аржентина или Испания, но ще я вземе Франция или Германия.
 
Англия нямат шанс. Иска ми се Аржентина или Испания, но ще я вземе Франция или Германия.

Може би за първи път Англия има шанс и съм готов да заложа, че ще стигнат поне полуфинал. Имат изключител състав, стига да успеят да се разберат помежду си могат да постигнат много.
 
Франция имат уникално поколение, но не знам дали фиаското преди две години няма да им се отрази. Направо не мога да повярвам, че Португалия ги би на финала. Но имат страшни футболисти.
 
Може би за първи път Англия има шанс и съм готов да заложа, че ще стигнат поне полуфинал. Имат изключител състав, стига да успеят да се разберат помежду си могат да постигнат много.
И кое на съставa му е толкова впечатляващо?
 
Последно редактирано:
Хари Кейн и Стърлинг са в много добра форма, но максимум 1/4-финал имат от мен англичаните.
 
Французите са доста добри този път. Преди малко им гледах приятелския мач с Русия - по-силни са от Бразилия в момента.

Англичаните могат и да не стигнат до Световното. Нищо против футболистите, но политиците им наистина могат да "постигнат" тази глупост.
 
И кое на съставa му е толкова впечатляващо?

Ти гледал ли си им футболистите и кой в каква форма е?

Французите са доста добри този път. Преди малко им гледах приятелския мач с Русия - по-силни са от Бразилия в момента.

Англичаните могат и да не стигнат до Световното. Нищо против футболистите, но политиците им наистина могат да "постигнат" тази глупост.

Да, ще бъде много тъпо ако те пострадат. Уж от FA казаха, че те не се бъркат в такива работи и ще си отидат на форума.
 
Не би трябвало, Но и ФИФА са доста силна организация, обаче като си спомня американската атака срещу Платини и Блатер... За Олимпиадите да не говорим.

Иначе вече всичко е тип-топ като стадиони (днешният мач е показателен) и ред, та очакваме запалянковците доброжелателно и с нетърпение.
 
Ти гледал ли си им футболистите и кой в каква форма е?
Английско гледам всяка седмица, кои играчи по-точно са във форма? Хари Кейн на приливи и отливи пролет не прави. Деле Али един мач го има, три го няма, Стърлинг е другия с по-голямо постоянство във формата си, както и Рашфорд и останалото е пълнеж.

Отборът на Франция е плашещо добър - Мбапе, Марсиал, Дембеле, припокриващи се халфове - дефанзивен Канте и офанзивен Погба, в защита може би един от най-постоянните защитници този сезон - Юмтити. Толисо, Матюиди, Варан... Все играчи от грандовете, които всяка година играят до април - май месец в ШЛ. ;)
 
Английско гледам всяка седмица, кои играчи по-точно са във форма? Хари Кейн на приливи и отливи пролет не прави. Деле Али един мач го има, три го няма, Стърлинг е другия с по-голямо постоянство във формата си, както и Рашфорд и останалото е пълнеж.

Отборът на Франция е плашещо добър - Мбапе, Марсиал, Дембеле, припокриващи се халфове - дефанзивен Канте и офанзивен Погба, в защита може би един от най-постоянните защитници този сезон - Юмтити. Толисо, Матюиди, Варан... Все играчи от грандовете, които всяка година играят до април - май месец в ШЛ. ;)

Световно не се печели с единични изяви. Печели се от отбор, какъвто са Англичаните.
Също така да не забравяме и как се класирана на този форум. Али и Кейн имат много добро сътрудничество помежду си.
Халфовете - Лалана, Охлейд двама изключителни играчи които под Клоп с всяка седмица израстват. Лалана се върна от контузия и му трябва малко време да влезе във форма, до Световното ще е набрал скорост, особено както Ливърпул се е прицелил в ШЛ.
Лингард и той влиза в много добра форма. Естествено трябва да споменен Варди, както и Уелбек.
Хендерсън също играе много стабилно в момента, което ще му гарантира място в отбора, според мен. Аз не харесвам и Стърлинг, но и той е в много добра форма. Джоенс избран за най-добрият защитник на Англия.

Разбира се, всеки има различно мнение и виждане. След няколко месеца ще можем да погледнем и да вим кой колко е сгрешил. Пак казвам, Германия са основният фаворит за мен.
 

Горе