Световно първенство по футбол Катар 2022

Кой отбор ще стане шампион?

  • Бразилия

    Votes: 3 15.8%
  • Испания

    Votes: 3 15.8%
  • Германия

    Votes: 1 5.3%
  • Аржентина

    Votes: 4 21.1%
  • Франция

    Votes: 3 15.8%
  • Англия

    Votes: 3 15.8%
  • Мексико

    Votes: 0 0.0%
  • Уругвай

    Votes: 1 5.3%
  • Португалия

    Votes: 1 5.3%
  • Холандия

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    19
  • Poll closed .
Я кажете в кой бетинг сайт дават добри промоции за нов клиент. Не съм залагал от 5-6 години, та сега реших да сложа едни 100лв ей така леко да си цъкам на мачовете, колкото да подържам интерес към първенството. И моля без афф линкове!
по добре ги изпий, накрая все ще ги изгубиш

иначе свестен бонес нашите не предлагат, искат сто пъти превъртане и подобни
 
Я кажете в кой бетинг сайт дават добри промоции за нов клиент. Не съм залагал от 5-6 години, та сега реших да сложа едни 100лв ей така леко да си цъкам на мачовете, колкото да подържам интерес към първенството. И моля без афф линкове!
Недей, губиш тръпката от мача и почваш да мислиш за залога.
 
Я кажете в кой бетинг сайт дават добри промоции за нов клиент. Не съм залагал от 5-6 години, та сега реших да сложа едни 100лв ей така леко да си цъкам на мачовете, колкото да подържам интерес към първенството. И моля без афф линкове!
betano
 
Така се прави, когато уважаваш домакините

1669113401263.png
 
Я кажете в кой бетинг сайт дават добри промоции за нов клиент. Не съм залагал от 5-6 години, та сега реших да сложа едни 100лв ей така леко да си цъкам на мачовете, колкото да подържам интерес към първенството. И моля без афф линкове!
Бате както се казва Mercedes и всички останали коли
и при Букитата има такъв израр Bet365 и всички останали.. просто са на светлини години напред :) всички гледат и копират от тях ..

П.С. нищо лошо няма да станеш афилиейт какво толкова, може да го направиш през моя подпис.. все пак сме тук да си помагаме ахха
 
арабите късат шортите на меси и компания
 
В бет365 имах акаунт преди 6-7 години, сигурно си ми е активен още, не съм проверявал.
А Саудитците добре го нахендриха на Месито, хахаха
 
Изтървах коефициент 41 ...
 
Пуснете анкета кой ще спечели....
Бразилия или Аржентина, но на мен на тото не ми върви, така че, може би някой друг. Но няма да е Франция.
 
тема Русия - Украйна
 
Испания - Коста Рика очаквам взривоопасен мач.
 
Пуснах анкетка за гласуване, не видях да има опция потребителите да добавят отговори. За сега е ограничено от 1 глас на потребител, ако кажете ще се промени това. Също и за добавянето на други отбори в анкетата
 
Пуснах анкетка за гласуване, не видях да има опция потребителите да добавят отговори. За сега е ограничено от 1 глас на потребител, ако кажете ще се промени това. Също и за добавянето на други отбори в анкетата
бате ти не си пуснал шампиона бе - Португалия
 
Гласувах за Германия на принципа Тото 2 1-во теглене, ама като видях, че някой е посочил Англия, срамът ми доста понамяла. :)
 
Аржентина повежда.
 
До 6 трябва да съм свършила работа, щото Испания ми е all time фаворит.

В 3 също ще бъде интересно, макар да е сигурно, че швабите ще капичнат японците.

1669197046806.png
 
До 6 трябва да съм свършила работа, щото Испания ми е all time фаворит.

В 3 също ще бъде интересно, макар да е сигурно, че швабите ще капичнат японците.

Виж файлът 26697
Не е много сигурно. Ония, ако извадят самурайските мечове не се знае,
 

Горе