Световно първенство по футбол Катар 2022

Кой отбор ще стане шампион?

  • Бразилия

    Votes: 3 15.8%
  • Испания

    Votes: 3 15.8%
  • Германия

    Votes: 1 5.3%
  • Аржентина

    Votes: 4 21.1%
  • Франция

    Votes: 3 15.8%
  • Англия

    Votes: 3 15.8%
  • Мексико

    Votes: 0 0.0%
  • Уругвай

    Votes: 1 5.3%
  • Португалия

    Votes: 1 5.3%
  • Холандия

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    19
  • Poll closed .
Не е много сигурно. Ония, ако извадят самурайските мечове не се знае,
За краткото си съществуване не помня японците да са побеждавали немците, дори в най-тегавите им футболни години, па може и да греша. ;)
 
1669214054818.png
 
За краткото си съществуване не помня японците да са побеждавали немците, дори в най-тегавите им футболни години, па може и да греша. ;)
в момента обръщат мача
 
Германците пак се издъниха, айн , цвайн , дрън! Или нещо подобно беше изръсил Стоичков :)
 
почти същото и даже си мислех да вкарам една десятка за япония на 7 коеф ама карък
 
почти същото и даже си мислех да вкарам една десятка за япония на 7 коеф ама карък
Ако и Испания ми развали кефа, не знам. Макар че симпатизирам и на Коста Рика.
 
:)

Испанците - добре засега. Що не си гласувах за тях???

Промених си вота.
 
Последно редактирано:
Това е рекорд, мисля.
Не, 8 бил рекорда за световно, постигнат от два отбора през годините. Забравих кои. :)
 
Не, 8 бил рекорда за световно, постигнат от два отбора през годините. Забравих кои. :)
7 на нула не имало никога, не греша аз грешиш ти и коментатора по бнт
 
7 на нула не имало никога, не греша аз грешиш ти и коментатора по бнт

Пусни нова тема: Как се ползва Google ;)

Най-изразителна победа: Унгария - Южна Корея 9-0, 1954 г., Югославия - Заир 9-0, 1974 г., Унгария - Салвадор 10-1, 1982 г.

 
Пусни нова тема: Как се ползва Google ;)



Преди 70 години не важи. Футбола е бил в зората си. Все едно Уругвай да спечели купата в наши дни. Твоите любими германци всъщност слагат крак на най-добрия футболен тим (поне по спомени на разбирачите) Унгария.
 
6 футболиста са се разписали в мача Испания - Коста Рика. Дали това е рекорд?

Канада надигра Белгия, може би 4-5 чисти положения отидоха на халост.
 
Не знам, защо бившия страж на Реал трябваше да понесе такова унижение. Луис Енрике преживя много сериозна лична драма преди време. Този човек е неконтролируем, както и отборът му.
 
Преди 70 години не важи.
Ми да беше казал, че това е "рекорд за деня" и да не се разправяме.

Твоите любими германци
Хич не са! Винаги са били испанците. Просто не знаех на какво дередже са в момента и затова първоначално гласувах за швабите. Като видях колко са зле, си промених вота. Даже още преди Ла Фурия да започне гаврата с Коста Рика си го смених.
 
Ми да беше казал, че това е "рекорд за деня" и да не се разправяме.


Хич не са! Винаги са били испанците. Просто не знаех на какво дередже са в момента и затова първоначално гласувах за швабите. Като видях колко са зле, си промених вота. Даже още преди Ла Фурия да започне гаврата с Коста Рика си го смених.
Беше на прима виста. В зората на футбола са ставали и по-странни неща. Чудя се дали немците, ще оцелеят. Този мач с Коста Рика не беше между Испания и Коста Рика, сякаш беше между Испания и Германия.
А, я виж дали са подобрили рекорда за най-много футболисти отбелязали гол в мач на СП. От един тим. Щото бяха шест. Съмнява ме, че това не е рекорд.
 

Горе