Световно първенство по футбол Катар 2022

Кой отбор ще стане шампион?

  • Бразилия

    Votes: 3 15.8%
  • Испания

    Votes: 3 15.8%
  • Германия

    Votes: 1 5.3%
  • Аржентина

    Votes: 4 21.1%
  • Франция

    Votes: 3 15.8%
  • Англия

    Votes: 3 15.8%
  • Мексико

    Votes: 0 0.0%
  • Уругвай

    Votes: 1 5.3%
  • Португалия

    Votes: 1 5.3%
  • Холандия

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    19
  • Poll closed .
Днес къде очаквате изненади?
Аз си мисля че Камерун може да бие Швейцарците.
Швейцария направи много силно европейско, не знам нищо конкретно за този мач, освен че е между два аутсайдера, и може да е феерия.
 
Бразилия - Сърбия е интересният за мен мач днес. Стискам палци на сърбите, ама едва ли
 
Бразилия - Сърбия е интересният за мен мач днес. Стискам палци на сърбите, ама едва ли
Сърбите бият с 2 гола разлика
 
Неуместните германци...

1669282400556.png
 
Ама за Сърбия, нали? 2 автогола, демек..
Бразилия е настръхнала също, или ще се провалят в първия мач или, ще има голова машина. Неймар е в много добра форма. И Аржентина и Бразилия имат да връщат много на германците. Испания ги унищожи косвено. Тази непоколебима немска психика може и да се срине.
 
Приятели нужна ни е вашата помощ!!!
Един приятел си е купил билет за финала на световното по футбол в Катар, но не е забелязал, че датата съвпада със свадбата му.
Та някой, ако иска - датата е 18-ти декември от 14:00 часа в ритуалната зала в София. Булката се казва Ралица.
 
Бразилия е настръхнала също, или ще се провалят в първия мач или, ще има голова машина. Неймар е в много добра форма. И Аржентина и Бразилия имат да връщат много на германците. Испания ги унищожи косвено. Тази непоколебима немска психика може и да се срине.
Неймар е трагичен = Меси. Добре, че са Винисиус и Ричарлисон...
 
Неймар е трагичен = Меси. Добре, че са Винисиус и Ричарлисон...
Страничната или задната ножица на Ричарлисон може и да е гол на шампионата. Не е трагичен Неймар, Мексикото нещо се беше надрусал, но каза някои верни неща. За зависимости.
Сърбите играха добре, но просто Бразилия е във вихъра си.
 
Страничната или задната ножица на Ричарлисон може и да е гол на шампионата. Не е трагичен Неймар, Мексикото нещо се беше надрусал, но каза някои верни неща. За зависимости.
Сърбите играха добре, но просто Бразилия е във вихъра си.
Айде от мен да мине, не е трагичен, ама е силно прехвален. "Звездите" ме могат да играят отборно, затова докато Гнома играе в Аржентина няма да видят трофей.
 
Айде от мен да мине, не е трагичен, ама е силно прехвален. "Звездите" ме могат да играят отборно, затова докато Гнома играе в Аржентина няма да видят трофей.
Ще станат 36 години, откакто Аржентина няма титла. Не мисля, че Меси е виновен. Че има зависимост е ясно.
 
Получих покана от страницата на Антонела Рокузо. И мога да публикувам там.

Ако Аржентина се издъни отново, ще им стане много. И по-важното е, че се издъниха в мач, който би трябвало да го вземат с разлика.

Аз очаквам да видя дали на немците, ще им се ратреперят шушоните срещу Испания, щото 7 на 0 на СП си е 7 на 0. Но, каквото видях засега Бразилия са големия фаворит. Тия в момента могат да играят с два отбора на СП, ако беше възможно.
 
Последно редактирано:
Тва японците не са хора, честно

1669375318754.png
 
Иран победи Уелс!
Да се готвят Щатите, ще е брутален мач като се има предвид как се обичат иранците и американците.
ПС: Хванах мача на 4.65 коеф, но заложих скромно само 10 кинта.
 
Иран победи Уелс!
Да се готвят Щатите, ще е брутален мач като се има предвид как се обичат иранците и американците.
ПС: Хванах мача на 4.65 коеф, но заложих скромно само 10 кинта.
Аз бях сложил лев на друг мач на коефициент 41. Издъниха ме в последната секунда. Иран да изпусне дузпа беше залога.
 
Казвам ви аз, че тва японците не са 'ора

316270537_504303361734672_2836159602214874530_n.jpg
 
Японците са съвсем различна култура и манталитет. Дори като се учи мениджмънт се учи западен и японски, при тях системата на управление в предприятията е съвсем различна от западната.
 
Днес не гледах почти нищо. Като цяло е било скука. Долу-горе и групите са вече ясни.
 

Горе