Светът наказа Сирия отново.

Щ'та черпя лайк, ама при правилен отговор. Такъв не даваш към момента. Тва, което си дал като отговор е адски тъпа песен. Виж текста, който съм дала и сравни с глупостта, към която ме пращаш - няма съвпадение, освен ''огледалото за обратно виждане'', което го има в хиляди песни. Дерзай, Павлинчо.
 
Щ'та черпя лайк, ама при правилен отговор. Такъв не даваш към момента. Тва, което си дал като отговор е адски тъпа песен. Виж текста, който съм дала и сравни с глупостта, към която ме пращаш - няма съвпадение, освен ''огледалото за обратно виждане'', което го има в хиляди песни. Дерзай, Павлинчо.
Оф, ай не се прави сега. Няма нужда да черпиш. Хапвай там, поквичавай в такт (грухкай) и толкоз. Кой си мислиш че е очаквал да си признаеш? :) Естествено, че ще е тъпа песента. Все пак ти я търсиш.
 
Последно редактирано:
Казах на Иван да си измие чепа, не като предния път със засъхнало от преди 10 дена. Така по ме кефи, с вонята и сиренето по него, ама все пак. Ак има някой да опъне оная курва, майка ми ще черпа...
Е това вече не го очаквах от тебе. Да търсиш манг@ли на мйка си. Засрами се бе. "Извини се бе". И махни тази табела от мага зина си , селянино.
25.jpg
 
Оф, ай не се прави сега. Няма нужда да черпиш. Хапвай там, поквичавай в такт (грухкай) и толкоз. Кой си мислиш че е очаквал да си признаеш? :) Естествено, че ще е тъпа песента. Все пак ти я търсиш.
Павлине, торният червей е по-полезен от тебе. Като намеря песента, ще те черпя да я чуеш, та да се увериш, че даваш грешен отговор - ОТНОВО!!!
 
Пак грешен отговор, Павлине. Съвременните другарки не предоставят среда за развитие на въшките - ко ма разбираш. ;)
 
Вече те разбрах кой си! Наистина много си добър, как го правиш това с цитатите... Велик си! Ебати якия хакер...


Е това вече не го очаквах от тебе. Да търсиш манг@ли на мйка си. Засрами се бе. "Извини се бе". И махни тази табела от мага зина си , селянино.
 
Ади, добро утро, добър ден, понеже ядох макдоналдса, та ми беше трудно да се събудя. Сега отивам за още една серия чизбургери, за да се чувстваме като европейци:)
 
Ади, добро утро, добър ден, понеже ядох макдоналдса, та ми беше трудно да се събудя. Сега отивам за още една серия чизбургери, за да се чувстваме като европейци:)
Че те европейците не ги ядат. Тва са манджи за вманиачени русофили. Ако ще ставаш европеец виж там какво е здравословната закуска. Шунка, яйце. Едно/друго
Глей руските мърши кк се редят на Макдоналдс.
618x416.jpg
 
  • Like
Реакции: Sky
Че те европейците не ги ядат. Тва са манджи за вманиачени русофили. Ако ще ставаш европеец виж там какво е здравословната закуска. Шунка, яйце. Едно/друго
Глей руските мърши кк се редят на Макдоналдс.
618x416.jpg
 
Тва шунката като медал за европеец ли е.
 
Не, като по-здравословна храна от полуфабрикатите дето руските пияници толкова много ги обичат :) Тва храненето е цяла наука.
Точно така. Туй руските пияници нямат мира, ама и спогаващия персонал, та и той не се мирна:)
 
Точно така. Туй руските пияници нямат мира, ама и спогаващия персонал, та и той не се мирна:)
Определено, което обаче е адски забавно. Само виж какво влиза в представите за сексапил и романтика на руските "Девочки" :
russian-dating-absurd.jpg
 
Това, след като хапна или преди това, че на празен стомах е едно, на пълен съвсем друго.
 
Селото си остава село, незнайно защо колегата пуска на побратимите си. Няма се сърдиме, възпитанието си казва тежката дума.
 

Горе