Светът наказа Сирия отново.

Е бай ти Тошо не ти ли обеща цели фабрикати? Или бяха цели провидници.
Не бе, нищо не ми е обещал.
 
Почва да ми се доспива вече, виж какво ще квииш, че си лягам вече, скучно ми стана.
 
Отивай, кажи на Иван да измие газягата, не като предния път със засъхнало от преди 10 дена. Знам че така по те кефи, ама все пак....
Аааа мъжа ти не съм пипал. Не ревнувай от мен. Друг те е изеб@л на сухо и за него знаеш. :)
 
Някой знае ли коя е песничката, дето я въртят постоянно по Fox Life? Това парче е неоткриваемо
В припева се пее:
So I'm gonna put you back in my rear view mirror and breack you with the back of my hand...
Започва със Cold heart и завършва с Youre nothing but a broken man
С шазан не се открива, с цели пасажи от текста - тоже ;)
 
Последно редактирано:
Някой знае ли коя е песничката, дето я въртят постоянно по Fox Life? Това парче е неоткриваемо
В припева се пее:
So Im donna put you back in my rear view mirror and breack you with the back of my hand...
Започва със Cold heart и завършва с Youre nothing but a broken man
С шазан не се открива, с цели пасажи от текста - тоже ;)
Mya-Rear View Mirror
 
Не ме занимавай повече с любовния си живот! Какви мъже пипаш, хич и не искам да знам, пипай си който искаш, дали Иван, дали Пешо, не ме интересува...

Аааа мъжа ти не съм пипал. Не ревнувай от мен. Друг те е изеб@л на сухо и за него знаеш. :)
 
Дохпдиме се до кенефа да го еба.и се сетих за едно клипче -
Май ме фана по голяма нъжда бегам че си ебало мамата...
 
30656846_10214821933129487_7663034187611890127_n.jpg
 
Русофилските пендели жалеете за резания и много ви е мъчно :) Най-много гледам ви липсва войната в Афганистан. От там много сте се върнали забременели. ХАХАХАХА
 
Последно редактирано:

Горе