Светът наказа Сирия отново.

Pavlin_Kralev

Active Member
Откога вие рязаните фесове наричате пакт за ненападение с гръмките думи съюз? Кога Сталин и Хитлер са били съюзници, че не се сещам?
https://bg.wikipedia.org/wiki/Пакт_Рибентроп-Молотов
Рязани фесове са двамата ти бащи, единият травестит естествено : -) Точно за това и толкова много любиш Путя ислямистът, обградил се с ислямски м@н@фи. Сталин и Хитлер заедно са започнали войната, нападайки Полша. Сталин е снабдявал Хитлер с природни ресурси, докато оня се наеме. После логично на Сталин му го напукват, та САЩ да го спасява на косъм. Както сега гъзят Путин пак неговите съюзници.

cross

Well-Known Member
Спорът дали Америка или Русия е по-малкото зло вече стана банален...едните са пуснали пипала навсякъде, другите са направили същото, само че подмолно и без много шум. Неслучайно още не можем да се възстановим от "руското робство" ;). А с Тръмп положението става трагично.

bioz

Active Member
Откога вие рязаните фесове наричате пакт за ненападение с гръмките думи съюз? Кога Сталин и Хитлер са били съюзници, че не се сещам?
https://bg.wikipedia.org/wiki/Пакт_Рибентроп-Молотов
Тоя пък и тои нет има не може да прочете малко история. Как да се сетиш нещо което никога не си го знаел...

• Like
Реакции: Sky

Krumov

Well-Known Member
След малко ще се окаже, че 7-ма кавалерия и генерал Къстър са ни освободили от Турско робство.

Време е раздела политика изобщо да се затрие и всеки започнал политически дразги да се банва.

Krumov

Well-Known Member
Die Zeit: ЕС е неспособен да води война

Рибал ал Асад живее в Англия САЩ и Русия се бяха договорили за ударите в Сирия.

С риск да се повторя Путин спаси насрания американски гъз от излагация след глупостите на Тръмп в соцлаките.

За историците пък много бих се радвал САЩ сами да бяха срещу Хитлер и в момента да тичкате с кафяви униформи по площадите да развивате дойче пропаганда. САЩимат роля и то не малка рабира се, но без Сталин и Червената армия сега нямаше да има този форум и този разговор.

strana

Well-Known Member
Време е раздела политика изобщо да се затрие и всеки започнал политически дразги да се банва.
Разбирам те напълно за политиката, обаче няма друг път за неукрепналите мозъци.

Представи си ситуация, в която да им цитирам епиграфа от 4-та глава на "Евгени Онегин" - "La morale est dans la nature des choses" (Нравствеността е в природата на нещата")

Какъв Евгени Минчев? Каква нравственост? Какъв френски? Какви неща?

И т.н.

Ми това си е нивото - помага се на давещите според силата на течението.

Sky

Well-Known Member
За историците пък много бих се радвал САЩ сами да бяха срещу Хитлер и в момента да тичкате с кафяви униформи по площадите да развивате дойче пропаганда. САЩимат роля и то не малка рабира се, но без Сталин и Червената армия сега нямаше да има този форум и този разговор.
круме, стига си цитирал съветската история.
имаш нет, ЧЕТИ БЕ ГО ЕБА

Гледайте Русия и Америка вие щото във България всичко е "ОК". То за БГ няма кво да се обсъжда. Е не че ще има файда от това де, ама ей така интересно ми е как (по скоро смешно) се изпокарахте кой бил по велик и кой знае повече.

Krumov

Well-Known Member
Гледайте Русия и Америка вие щото във България всичко е "ОК". То за БГ няма кво да се обсъжда. Е не че ще има файда от това де, ама ей така интересно ми е как (по скоро смешно) се изпокарахте кой бил по велик и кой знае повече.
За БГ сам си отговорил от 30 години няма какво да се обсъжда тук. Каквото ни кажат МВФ, ЕС и САЩ

Pavlin_Kralev

Active Member
Както винаги, русофилските прасета си нямат понятие от история. И от реалноста си нямат понятие, ама си квичат путиноидните простотии :) На бас, че никоя русофилска свиня тук не знае, че освобождението ни е плод на писанията на такива, като Макгахан и усилията европейските държави. Царска Русия води война за проливите, бързайки, преди България да бъде освободена, като Гърция. Русифилските прасета не се и сещат, че повечето от реално воюващите не са били руснаци, а които са били, са ги избили после болшевиките. Същите болшевики, дето сега децата им мачкат Русия, а русофилските свини тук им ближат умрелите чепове : -) Тъпо нещо е русофилът. До оня ден се заканваше на САЩ, а сега се чуди как да маже сред поредното осиране. Колко неща не знае тъпата русофилска свиня : -) Дори не са чували за "Архипелаг Гулаг" и Солценицин, а се пишат русофили :)

Последно редактирано:

Pavlin_Kralev

Active Member
За БГ сам си отговорил от 30 години няма какво да се обсъжда тук. Каквото ни кажат МВФ, ЕС и САЩ
Не, не е заради това. Това го правят други, бивши соц. страни, като Словения. За това са вече 5 пъти по-добре. Ние имаме достатъчно руски подлоги, за да сме на последно място от бившите, което пак е по-добре от състоянието на самите руснаци.

waldes

Well-Known Member
А тогава Достоевски кво го правиме, като няма подлоги:)

Pavlin_Kralev

Active Member
А тогава Достоевски кво го правиме, като няма подлоги:)
Ами четете го. Подлогите са малко свинско стадо. Нужни са за да хвалят кенефните постижения на хомобандити, като Ленин (настояща сифилистическая мумия) и Путин (бъдещата сифилистическая мумия). Достоевски няма нужда от такива.

waldes

Well-Known Member
Ама не ме ми ползвай лафовете, затова ти казах, че почна да буксуваш.

Pavlin_Kralev

Active Member
Ама не ме ми ползвай лафовете, затова ти казах, че почна да буксуваш.
Въобще не ти ползвам лафовете, защото въобще не съм ги срещал. Просто нямаш такива :) Не буксувам. Задържам нивото, защото путинофилистикът отсреща няма да разбере нищо, ако продължа. :) Усвояването на материала им куца от малки. Малоумни са се родили.

Горе