Светът наказа Сирия отново.

Откога вие рязаните фесове наричате пакт за ненападение с гръмките думи съюз? Кога Сталин и Хитлер са били съюзници, че не се сещам?
https://bg.wikipedia.org/wiki/Пакт_Рибентроп-Молотов
Рязани фесове са двамата ти бащи, единият травестит естествено : -) Точно за това и толкова много любиш Путя ислямистът, обградил се с ислямски м@н@фи. Сталин и Хитлер заедно са започнали войната, нападайки Полша. Сталин е снабдявал Хитлер с природни ресурси, докато оня се наеме. После логично на Сталин му го напукват, та САЩ да го спасява на косъм. Както сега гъзят Путин пак неговите съюзници.
 
Спорът дали Америка или Русия е по-малкото зло вече стана банален...едните са пуснали пипала навсякъде, другите са направили същото, само че подмолно и без много шум. Неслучайно още не можем да се възстановим от "руското робство" ;). А с Тръмп положението става трагично.
 
Откога вие рязаните фесове наричате пакт за ненападение с гръмките думи съюз? Кога Сталин и Хитлер са били съюзници, че не се сещам?
https://bg.wikipedia.org/wiki/Пакт_Рибентроп-Молотов
Тоя пък и тои нет има не може да прочете малко история. Как да се сетиш нещо което никога не си го знаел...
 
  • Like
Реакции: Sky
След малко ще се окаже, че 7-ма кавалерия и генерал Къстър са ни освободили от Турско робство.

Време е раздела политика изобщо да се затрие и всеки започнал политически дразги да се банва.
 
Die Zeit: ЕС е неспособен да води война

Рибал ал Асад живее в Англия САЩ и Русия се бяха договорили за ударите в Сирия.


С риск да се повторя Путин спаси насрания американски гъз от излагация след глупостите на Тръмп в соцлаките.

За историците пък много бих се радвал САЩ сами да бяха срещу Хитлер и в момента да тичкате с кафяви униформи по площадите да развивате дойче пропаганда. САЩимат роля и то не малка рабира се, но без Сталин и Червената армия сега нямаше да има този форум и този разговор.
 
Време е раздела политика изобщо да се затрие и всеки започнал политически дразги да се банва.

Разбирам те напълно за политиката, обаче няма друг път за неукрепналите мозъци.

Представи си ситуация, в която да им цитирам епиграфа от 4-та глава на "Евгени Онегин" - "La morale est dans la nature des choses" (Нравствеността е в природата на нещата")

Какъв Евгени Минчев? Каква нравственост? Какъв френски? Какви неща?

И т.н.

Ми това си е нивото - помага се на давещите според силата на течението.
 
За историците пък много бих се радвал САЩ сами да бяха срещу Хитлер и в момента да тичкате с кафяви униформи по площадите да развивате дойче пропаганда. САЩимат роля и то не малка рабира се, но без Сталин и Червената армия сега нямаше да има този форум и този разговор.
круме, стига си цитирал съветската история.
имаш нет, ЧЕТИ БЕ ГО ЕБА
 
Гледайте Русия и Америка вие щото във България всичко е "ОК". То за БГ няма кво да се обсъжда. Е не че ще има файда от това де, ама ей така интересно ми е как (по скоро смешно) се изпокарахте кой бил по велик и кой знае повече.
 
Гледайте Русия и Америка вие щото във България всичко е "ОК". То за БГ няма кво да се обсъжда. Е не че ще има файда от това де, ама ей така интересно ми е как (по скоро смешно) се изпокарахте кой бил по велик и кой знае повече.

За БГ сам си отговорил от 30 години няма какво да се обсъжда тук. Каквото ни кажат МВФ, ЕС и САЩ
 
Както винаги, русофилските прасета си нямат понятие от история. И от реалноста си нямат понятие, ама си квичат путиноидните простотии :) На бас, че никоя русофилска свиня тук не знае, че освобождението ни е плод на писанията на такива, като Макгахан и усилията европейските държави. Царска Русия води война за проливите, бързайки, преди България да бъде освободена, като Гърция. Русифилските прасета не се и сещат, че повечето от реално воюващите не са били руснаци, а които са били, са ги избили после болшевиките. Същите болшевики, дето сега децата им мачкат Русия, а русофилските свини тук им ближат умрелите чепове : -) Тъпо нещо е русофилът. До оня ден се заканваше на САЩ, а сега се чуди как да маже сред поредното осиране. Колко неща не знае тъпата русофилска свиня : -) Дори не са чували за "Архипелаг Гулаг" и Солценицин, а се пишат русофили :)
 
Последно редактирано:
За БГ сам си отговорил от 30 години няма какво да се обсъжда тук. Каквото ни кажат МВФ, ЕС и САЩ
Не, не е заради това. Това го правят други, бивши соц. страни, като Словения. За това са вече 5 пъти по-добре. Ние имаме достатъчно руски подлоги, за да сме на последно място от бившите, което пак е по-добре от състоянието на самите руснаци.
 
А тогава Достоевски кво го правиме, като няма подлоги:)
 
А тогава Достоевски кво го правиме, като няма подлоги:)
Ами четете го. Подлогите са малко свинско стадо. Нужни са за да хвалят кенефните постижения на хомобандити, като Ленин (настояща сифилистическая мумия) и Путин (бъдещата сифилистическая мумия). Достоевски няма нужда от такива.
 
Ама не ме ми ползвай лафовете, затова ти казах, че почна да буксуваш.
 
Ама не ме ми ползвай лафовете, затова ти казах, че почна да буксуваш.
Въобще не ти ползвам лафовете, защото въобще не съм ги срещал. Просто нямаш такива :) Не буксувам. Задържам нивото, защото путинофилистикът отсреща няма да разбере нищо, ако продължа. :) Усвояването на материала им куца от малки. Малоумни са се родили.
 

Горе