Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Статус
Not open for further replies.
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Каси,

блябляблябля


Знаеш ли, ти не ме познаваш лично, но ще те светна нещо. Не щото те интересува, а ей така, да си го знаеш. Аз обичам да се разбирам с хората. Честно. Заклевам се. Харесва ми повече от сутрешен секс! Независимо дали тези хора са мъже, жени, негри, бели или азиатци. Съответно, тъй като "езикът" е едно основно средство за комуникация, се старая да го употребявам максимално прецизно. Да, ама понякога с някои хора не се разбираме. Не ми дреме по чия вина е неразбирателството. Дали щото аз не науча китайски, вместо отсрещния български, или пък щото единия слуша рок, а другия класическа музика, няма значение. Факт е, че не се разбираме. Тогава, аз спирам да общувам с такъв събеседник. Защо?
Ми защото от него не мога да науча нищо и ми става безинтересен и скучен ... да си цикли на неговото, ама с различни думички. По-лошото за циклещият е, че няма как да се види отстрани, за да схване колко е нелепо подобно ... поведение, като поставен по средата на улицата или тротоара велотренажор, и ти да вЪртиш ли въртиш педалите, без и на милиметър да се преместваш. Как в същото време така яко си циментирала каската на главата си, да не би нещо да премине през нея и да стигне през черепа ти до пълнежа вътре.

Но пък иначе ... (то даже не е и забавно, да е дете да му се усмихнеш снизходително и да си помислиш: ще се научиш някой ден) да ме поучаваш какво било приятелство и колко приятелски постъпваш, честно се трогнах. Обещавам да си прережа вените от засрамване. В знак на приятелство, аз `ку бях, изнудвам админите да ми дадат айпито, намирам си го приятеля, къде се подвизва, занасям му бутилка ракия, прайм една салата, сядаме и си приятелстваме. Твойто е ... някак отчаяно (вече) желание, да ти се обърне внимание. Кой е комплексаря тогава? Ако си чела поне малко психология и знаеш какво са "комплекси", щото точно сега не ми се обяснява. А най-пък жалкото е, да си въобразяваш, че владееш "сарказъм" и да си мислиш, че можеш да ме засегнеш със злорадите си тъпотии, и какво съм писала по темите.
Приеми съвета на Блинки и го оцени (както и толерантността им към теб специално, щото ... абе), да дадеш конкретни предложения, ако нещо не ти харесва в техните действия. "Предложения", схващаш ли? Не да им нареждаш какво да си правят с техния си форум. Щото коя си ти? А, приятелката на Бластера! А ... кой е Бластера ... абе дълго е брато, по-добре нАпиши нещо за свободата на словото, може и с някакви исторически примери, че иначе деня тече мноу бавно ....:| аре, безаварийна от мен.
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Знаеш ли, ти не ме познаваш лично... бля, бля,бля

Ето, виждате ли какво е толерантност? Дори Каси има право да се изяви в моята тема и да избълва натрупаната горчилка, та да ѝ олекне поне малко.
Какво, че и на нея нищо не ѝ се разбира? Какво, че влиза тук, не с цел да даде нещо кнструктивно и да помогне, а само, за да се заяжда? Да ходя да я репортвам ли и да искам бан? Никога! Каси президент - да се разберат някак с Луна, коя ще е баш и коя ще е вице. ;)

Колкото до толерантността на Блинки - вие ще се изтрепете кой да играе ролята на негово болно его, бре. Човекът не се обижда, а вие зор да му припишете вашата комплексарщина.

Блинки трябва да е наясно, че тук сме едно мини общество, на което той, иска-не иска е пъдар. Пъдарят трябва да е обективен и това е единственото, което аз искам от него. Ако той или Coolice смятат, че си превишавам правомощията на потребител на форума, като искам някакви обяснения - нека ме накажат. Ако искат с бан, ако искат с обесване на площада. Както казах, никога не съм сервилничила пред авторитети, защото няма авторитет, който да е по-висш, по-безгрешен и повече човек от мен, от бластера или от Косьо- tekstmag.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Cassiopeia, като прочетох за сутришен секс и някак си помислих, че с теб можем много добре да се разберем. И аз се разбирам много добре сутрин. Всяка сутрин мога да се разбирам. Мога да пийна първо кафенце, ама мога и направо да се разбера.
Имаш секси изразяване и много хубав почерк! Някак си един четлив, печатен... романтичен.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Колко оригинално. Ти да не си 7-и клас?

Да, ама повтарям. Може да се окажем набори. ;)
 
От: От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

... ама Коя си ти, че да искаш нещо?
Сложи сто кинта на масата, пък кажи: Искам бутилка, бадеми и стрийптизьор.
Аз пък Искам ЦСКА да спечели Шампионска лига.

Тонът ти е недопустим ... ама на теб може да ти се струва ок. Поне почети малко за термините и значението им и тогава пиши тъпотии като "припишете вашата комплексарщина"- скоро не бях чела подобна глупост!!!
А че "пъдарят" трябва да е Обективен ... това къде го пише? Или щото ти казваш така като някоя даскалица и ние трябва тихо да кимаме с главици и да цъкаме с език само ... к`ва си борбена, ама куха. Ей за тва е трябвало руснаците да ни освобождават. То само с борбеност не става. Трябват и "бъбреци"...
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Cassiopeia, като прочетох за сутришен секс и някак си помислих, че с теб можем много добре да се разберем. И аз се разбирам много добре сутрин. Всяка сутрин мога да се разбирам. Мога да пийна първо кафенце, ама мога и направо да се разбера.
Имаш секси изразяване и много хубав почерк! Някак си един четлив, печатен... романтичен.
Плюс това е джинджър милфка, но подозирам, че много дърдори :lol:

Но ме изкефи, че се включи Касиопейката да нахрани Нандибанди :lol: Нищо по-забавно от женски бой.
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Аз обичам да се разбирам с хората.

И аз обичам да левитирам, ама и на мен, като на теб не ми се получава. Продължавай да ''се разбираш'', като бълваш змии и гущери. Аз съм за толерантността - имаш я. :)
Ред, няма да стане женски бой. Най-малкото искам да радвам скучаещи предпреебачи, като теб.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Cassiopeia, като прочетох за сутришен секс и някак си помислих, че с теб можем много добре да се разберем. И аз се разбирам много добре сутрин. Всяка сутрин мога да се разбирам. Мога да пийна първо кафенце, ама мога и направо да се разбера.
Имаш секси изразяване и много хубав почерк! Някак си един четлив, печатен... романтичен.

ха-ха-ха, как ме развесели. Благодаря ти!
Ей заради такива "ценители" си заслужава човек да пише от време на време по форумите ... без задължително да пуска патетични теми.

:clap:
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

но подозирам, че много дърдори :lol:
Аз пък мисля, че е изключително деликатна във вербалната си комуникация и ненатрапчиво изразява импресиите си. Дискретния словесен изказ се компенсира от обстоятелственото писмено изложение.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Аз пък мисля, че е изключително деликатна във вербалната си комуникация и ненатрапчиво изразява импресиите си. Дискретния словесен изказ се компенсира от обстоятелственото писмено изложение.

Имай предвид, че издирва хората по IP. Ти си лесен, на теб може да ти цъфне на вратата с шише ракия, ама мен както ме мрази и в червата - прогнозата не е добра.:-o
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Аз пък мисля, че е изключително деликатна във вербалната си комуникация и ненатрапчиво изразява импресиите си. Дискретния словесен изказ се компенсира от обстоятелственото писмено изложение.

... изчервих се! Не е истина :)

Това е "изказ" и стил за пример... на всички пишещи мъже. Не знам колко успявам да съм "деликатна", но от този момент усърдно ще се старая.

Относно косвеното вербално предложение по-горе, за сутришното разбиране след кафето се замислих от ... чисто научна гледна точка, как при доставяне на определено удоволствие за тялото, се отделят полезни хормони. Това всичко се осъществява в мозъка, и колкото по-често активираш и стимулираш подобни процеси, има вероятност невроните някак да ... "забачкат" по-яко :)

Но да не се отклоняваме прекалено от темата. Мислех си за "свободата", колко относитело нещо е. Мислим си, че сме свободни по рождение, а то излиза, че сме и трябва да сме "роби", защото всъщност, ако нямаме стереотипи според които да живеем и да се съобразяваме, ние нямаше да оцелеем като вид. Вследствие на което се сещаме, че имаме права, но ако може без задължения и отговорности. Без съобразяване. Такава една Чиста свобода. Като едни волни джипсита, които живот си живеят. И понеже ни харесва започваме да апелираме и много да ни се иска, ако може "моята" (си) свобода да е най-отгоре на хранителната верига или да връх на свободите. Толкова високо, че да може да литнеш, ако пожелаеш.
Ерго си Свободен да литнеш! Нали така? Обаче що ли не се мятаме от върхове и покриви на блокове като имаме тази свобода? Някой, нещо да знае по въпроса? 8)
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

... изчервих се! Не е истина :)

Това е "изказ" и стил за пример... на всички пишещи мъже. Не знам колко успявам да съм "деликатна", но от този момент усърдно ще се старая.

Относно косвеното вербално предложение по-горе, за сутришното разбиране след кафето се замислих от ... чисто научна гледна точка, как при доставяне на определено удоволствие за тялото, се отделят полезни хормони. Това всичко се осъществява в мозъка, и колкото по-често активираш и стимулираш подобни процеси, има вероятност невроните някак да ... "забачкат" по-яко :)

Но да не се отклоняваме прекалено от темата. Мислех си за "свободата", колко относитело нещо е. Мислим си, че сме свободни по рождение, а то излиза, че сме и трябва да сме "роби", защото всъщност, ако нямаме стереотипи според които да живеем и да се съобразяваме, ние нямаше да оцелеем като вид. Вследствие на което се сещаме, че имаме права, но ако може без задължения и отговорности. Без съобразяване. Такава една Чиста свобода. Като едни волни джипсита, които живот си живеят. И понеже ни харесва започваме да апелираме и много да ни се иска, ако може "моята" (си) свобода да е най-отгоре на хранителната верига или да връх на свободите. Толкова високо, че да може да литнеш, ако пожелаеш.
Ерго си Свободен да литнеш! Нали така? Обаче що ли не се мятаме от върхове и покриви на блокове като имаме тази свобода? Някой, нещо да знае по въпроса? 8)

Поклон! :D

Каси, липсваше ми! ;)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Темата е за кофата, писането на диалект да бъде забранено с правило, а раздела за политика да бъде изтрит!
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

193 мнения
10 страници
1 тема
0 % смисъл/стойност на написаното

Дoбре дошли в Predpriemach.com, където "няма" свобода на изразяване, колкото и безмислено да е то...
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Темата е за кофата, писането на диалект да бъде забранено с правило, а раздела за политика да бъде изтрит!
Политиката си е екстра. Да не се бара.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

....7-ми клас, сутрешен секс и ЦСКА в Шампионската лига....леле таа тема почва яко да ме кефи!!!!!
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Темата е за кофата, писането на диалект да бъде забранено с правило, а раздела за политика да бъде изтрит!

Темата е в раздел Off Topic - в него ни обещават, че можем да обсъждаме всичко. Или викаш и това не може?


193 мнения
10 страници
1 тема
0 % смисъл/стойност на написаното

Чичко паричко, това по някаква общовалидна таблица ли го изчисли? Щото аз открих в нея дълбок смисъл и сериозна стойност. Най-малкото, Каси се завърна и ни огря с деликатното си присъствие. Това поне ако не отчетете, като полза сте баси хората, значи.

Поне горския е доволен - за мен това е достатъчно. :)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

12096010_994058087303072_9153265301102888592_n.jpg
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Реднека тотално изтрещЕ!

Ред, започваш да приличаш на обсебен. Разбирам, че ти липсвам, ама вече си на път да ми станеш досаден. Има си фейсбук за снимки на кученца, котенца, прасенца, облизващи малки кученца... :) Разходи се малко, ще ти олекне.
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Реднека тотално изтрещЕ!

Ред, започваш да приличаш на обсебен. Разбирам, че ти липсвам, ама вече си на път да ми станеш досаден. :)

11226918_1686185501613857_6281561773435326824_n.jpg
 
Статус
Not open for further replies.

Горе