Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Статус
Not open for further replies.
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Нандо, такива като теб трябва да се забранят във форума. Аз така и не разбирам какво правиш тук? Това е бизнес форум, най-вече, а не спамилня тип бг-мама, откъдето оригинално припълзя. Много бих се радвал, ако има активни колежки, а не търсещи форумно мъжко внимание незадоволени лелки. Ако бях на Блинки, до сега да съм те баннал 1000 пъти, особено както си позволяваш да го обиждаш. Скоро има конференция, отиди и след лекцията, която ще изнесе, му кажи че е мишок. Тоя мишок, дори и да тича срещу тебе, пак не може да го стигнеш.
 
От: Re: От: Re: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Жалка, нежалка, това е положението. ;) Има правила и това е. Всичко друго да излишни драми. И като човек, който не се радва на сапунки и някаква анархия, не знам какво има да се обяснявам. ;)

Като не се радваш на анархия не я допускай, бе пич! Личната ти гувернантка сере много по-безобразно и в момента - колко пъти го банна, а??
Не лъжи, че тук се спазват правила, защото не е така. Ти си подчинен на шепа вандали, които те командват, както си искат.
Направо заключвай темата!
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Мале, че и нареждания дава :lol: Коя беше ти и кое ти беше полезното мнение във форума? Изчезни.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе