Свободата свърши, добре дошли на монополите в интернет.

От: Свободата свърши, добре дошли на монополите в интернет.

Експеримента щеше да е по-интересен ако статията бе споделена през твоя профил в Google+.
Google създаде мрежата отчасти да реши и тези проблеми.
Точно така колегата дава отговора пусния през твоят профил от Г+ пък ще говорим веднага ще те засмучи, нов или стар.... сайт прошка няма. И още може да сложиш верификация на профила към статията, добави и това да видим ... tynt.com дали ще крадат. Щом ти си автор вече няма страшно;)
 
От: Свободата свърши, добре дошли на монополите в интернет.

ВАЖНО! ВАЖНО! ВАЖНО!

Експеримента не само, че беше интересен ами стана направо приключенски трилър :shock:
Да не се обиждат някои "гурота" от форума, но събитията токущо направиха остър завой! Аз лично мигах на парцали 1 минута и препроверявах да не би нещо да бъркам. Ето какво стана: преди няколко часа реших да видя какви резултати дава Гугъл по въпросния уникален текст от началото на темата и ........ дава 3 резултата и трите от моя сайт. Тийн проблем няма и помен от тях! Други резултати няма. Влизам на Тийн проблем - текста е там! Извод - деиндексирали са цялата страница на тий проблем! Шах с пешката.
Разбира се ми е готино, но независимо от това не си променям мнението за монополите - въпрос на време е. И както и @vandv писа (браво, за което) истината е да не се осланяме на Гугъл, правете готини сайтове - това е истината!

П.С. Може би е в следствие на това, че гугъл е прочел поста ми тук и е решил да направи компромис:)
 
От: Свободата свърши, добре дошли на монополите в интернет.

Експеримента щеше да е по-интересен ако статията бе споделена през твоя профил в Google+.
Google създаде мрежата отчасти да реши и тези проблеми.

Е тук не съм съгласен, ще посоча две причини:

1. Никога публикация в Г+ (освен, ако не е наказан сайт) не е излизала преди оригиналния контент.
2. Гугъл създадоха социалката с главна цел конкуренция на факенбука, и може-би по-бързо индексиране на резултатите.
 

Горе