Сектата на ковидитите


Кмета на Ню Йорк танцуващ на нова година с жена си на отцепения за тях Times Square. Но това както и да е, по-интересна е маската на тая черна овца:

Виж файлът 20721

Това са добре познатите педофилски символи: https://wikileaks.org/wiki/FBI_pedophile_symbols
Черна овца? Тук имало и расисти! Похвално!
 
Черна овца? Тук имало и расисти! Похвално!

Тук имало и фенове на педофили и сатанисти.... Черна овца е най-малкото, което може да се каже за тая каста либерали-изроди.
 
Тук имало и фенове на педофили и сатанисти.... Черна овца е най-малкото, което може да се каже за тая каста либерали-изроди.
Я, още един расист! Все повече ме изненадвате, колеги.
 
Я, още един расист! Все повече ме изненадвате, колеги.
По-добре да се придържаме към Кови темата, че съвсем ще се отклоним от същественото, въпреки, че нещата индиректно са свързани. Темата е твърде дълбока за повърхностното ви мислене, каквото и да ви се каже, няма да го разберете.

Само ще кажа, че в последната адаптация на Малката Русалка, Ариел е черна с черна коса, въпреки, че Ханс Кристиан Андерсен я описва като бяла и руса. А това че Феята Вълшебница, в една друга адаптация, е черен педераст, трябва да е достатъчно, за да ти светне някаква сигнална лампичка, че се подгрява нещо отвратително. Какво прави тая гнусна манипулация с мисленето на децата няма да ти обяснявам, че няма никакъв шанс да го разбереш.

Тея извратеняци, които правят този свинщина са същите, които пробутват и Кови пандемията. Ама пак няма да разбереш защо, колкото и да ти се обяснява....
 
По-добре да се придържаме към Кови темата, че съвсем ще се отклоним от същественото, въпреки, че нещата индиректно са свързани. Темата е твърде дълбока за повърхностното ви мислене, каквото и да ви се каже, няма да го разберете.

Само ще кажа, че в последната адаптация на Малката Русалка, Ариел е черна с черна коса, въпреки, че Ханс Кристиан Андерсен я описва като бяла и руса. А това че Феята Вълшебница, в една друга адаптация, е черен педераст, трябва да е достатъчно, за да ти светне някаква сигнална лампичка, че се подгрява нещо отвратително. Какво прави тая гнусна манипулация с мисленето на децата няма да ти обяснявам, че няма никакъв шанс да го разбереш.

Тея извратеняци, които правят този свинщина са същите, които пробутват и Кови пандемията. Ама пак няма да разбереш защо, колкото и да ти се обяснява....
Не бе, аз също не обичам хората с различна кожа, ама не го пиша публично. И комунягите не ги обичам, ама не си позволявам да ги кълна, нали така? А темата Кови се поизчерпа ми се струва. Пък и аз вече не съм в сектата.
 
Не бе, аз също не обичам хората с различна кожа, ама не го пиша публично. И комунягите не ги обичам, ама не си позволявам да ги кълна, нали така? А темата Кови се поизчерпа ми се струва. Пък и аз вече не съм в сектата.

От наще ли си вече или мина в неутралитет?
 
От наще ли си вече или мина в неутралитет?
Докато се делим на наши и ваши, нещата няма да са наред.

Ама как да го обясниш на човек който не може да смята елементарни проценти, цитира Киро Брейка и се мисли за Васил Левски...
 
Докато се делим на наши и ваши, нещата няма да са наред.

Ама как да го обясниш на човек който не може да смята елементарни проценти, цитира Киро Брейка и се мисли за Васил Левски...
Бахти олигофрена, спри с тая простия, че много ме дразниш, дебил смотан. Къде съм цитирал Киро Брейка бе малоумнико. Цитирал съм само доктори, професори и авторитети. Ебати долния лъжец. Спри да изопачаваш и лъжеш, пишлеме недоклатено. Дръж се като човек най-после, не мога да повярвам, че има чак такива тъпанари, като теб.

Колкото и да се мъча да стане някакъв смислен диалог, няма как да стане с малоумник като Камен Тъпото, как, това се пита в задачата!?
 
Интересно не значи кореспондиращо с действителността. Снощи говорих с приятелка, живееща в UK, която ме светна защо в Англия отлагат поставяне на втората доза ваксини. В родните медии се лансира версия, че искат да поставят първа доза на повече хора, но истината е, че планират да ваксинират само с оксфордската ваксина (астра зенека), заради многото случаи на нежелани реакции у вече ваксинираните с медикамента на пфайзер.
Това какво трябва да ни говори за решенията, налагани от ЕС??? Че са много загрижени за здравето на популацията или че действат в интерес на кукловодите?
 
Бахти олигофрена, спри с тая простия, че много ме дразниш, дебил смотан. Къде съм цитирал Киро Брейка бе малоумнико. Цитирал съм само доктори, професори и авторитети. Ебати долния лъжец. Спри да изопачаваш и лъжеш, пишлеме недоклатено. Дръж се като човек най-после, не мога да повярвам, че има чак такива тъпанари, като теб.

Колкото и да се мъча да стане някакъв смислен диалог, няма как да стане с малоумник като Камен Тъпото, как, това се пита в задачата!?
Продължаваш да се показваш като възпитан и интелигентен човек. Браво!

Едит:

Наздраве!
Намери какво да споделиш На Киро мисленето няма кой до го разбере тука.... Тука са възвишени идеалисти....
 
Продължаваш да се показваш като възпитан и интелигентен човек. Браво!

Възпитан и културен съм с възпитаните и културните, с наглите лъжци съм груб и брутален. Интелигентност и Камен Тъпото не мога да напиша в едно изречение, така че това няма да го коментирам.
 
Възпитан и културен съм с възпитаните и културните, с наглите лъжци съм груб и брутален. Интелигентност и Камен Тъпото не мога да напиша в едно изречение, така че това няма да го коментирам.
За твое съжаление, такива като теб не са тези, които определят интелигентността.
 
За твое съжаление, такива като теб не са тези, които определят интелигентността.

Пак бъркаш. На интервютата за работа, които провеждам редовно, точно това правя.
 
Пак бъркаш. На интервютата за работа, които провеждам редовно, точно това правя.
Хахахахахахха. Добре че магазинер и склададжия са професии които не изискват висок интелект, че да можеш да преценяваш кандидатите.

Ако не беше тъжно, щеше да е смешно.
 
Хахахахахахха. Добре че магазинер и склададжия са професии които не изискват висок интелект, че да можеш да преценяваш кандидатите.

Ако не беше тъжно, щеше да е смешно.

Пиша ти го много бавно, нищо че е май за 27-ми път, пък ще се надявам най-после да го запомниш. При мен само 1 човек работи на нещо различно от компютър. Всички са висшисти, момчета на средва възраст 27-28 години. Физическите магазини в момента си избиват само наема и частично заплати, не са никакъв фактор и не са от значение, нокога не са били. Направил съм ги за удобство и да угодя на клиентите, които искат да идват на място. Основното е ОНЛАЙН, В МОМЕНТА, ПРЕДИ И ВСЯКОГА. Длъжност магазинер при мен няма, има оператор, консултант, спедитор.... Надявам се вече да разбереш, ама надали....
 

Горе