Сектата на ковидитите

Не ми ги давай на мен. На себе си отговори. :)

Къде се дяна уханският грип?

Защо е толкова страшно, че вирусът мутира, след като ваксините действат срещу всеки щам, който ще се появи в следващите 1245години?

Защо Швеция, която не влезе в общия хор, е последна по смъртност? И защо страните с най-рестриктивни "мерки" продължават да отчитат зараза и смърт?

Защо Израел, след като за седмица ваксинира 10% от населението под диктат, продължава да отчита ръст на положителни писоари и затяга още повече мерките?

Защо у нас се планира масова ваксинация през април, когато вирусът така или иначе отслабва заради затоплянето?

Помисли поне върху тези въпроси. Поупражнявай се в логично/критично мислене. Не боли. :)

Това за Китай е интересен въпрос. Различни твърдения има за тях. Някой източници твърдят, че се имунизират с тяхната ваксина Синофарм, която ще ползват и в ОАЕ. Разработена е с неактивен оригинален вирус, като няма как други да създадат подобна на нея, защото само те притежават семпъл от Ковид. Други твърдения са, че ваксината я има, но още на са доказани страничните и ефекти и я проучват все още.

Възможни отговори:

1) Избили са болните и са ги хвърлили в масов гроб.

2) Намерили са лекарство.

3) Боледуват от Ковид като от грип. Без много шум около него.

Друго?
 
Боледуват от Ковид като от грип. Без много шум около него.
А!!!! Намерихме ключа за бараката и къде е заровено кучето. :)
 
Сигурно е и рептил, освен това.
Това за рептилите идва от David Icke, който е шарлатанин. Навремето имаше една поредица на Jesse Ventura където в няколко епизода разследваше различни конспиративни теории. Един от епизодите беше за рептилите и там Jesse Ventura трябваше да интервюира David Icke, все пак той е основния източник на теорията. Но това интервю протича по начин, който показва David Icke като продавач на истории, обикновен шарлатанин. Теорията му за рептилите просто е измислица, идиота е създал негова конспиративна теория и си я монетизира както намери за добре.

Цялото видео не мога да намеря, но тук има по-важните части:

Само защото една теория е конспиративна, това не я прави автоматично истина или лъжа. Може да е вярна, но както се вижда може да е и просто прах в очите на хората.
 
Евроком е комунистически, щото не е съгласен с тулупа ли?
Не, защото си е червен още от години. А ти да не си станал любовник или адвокат на Нандито, тя не може ли вече да отговаря сама?
 
Нямаш спирка! 10 от 10 комунистически жалки сайтчета прокара! Евала! За тях ли работиш???
Ти пък как веднъж не се фокусира върху важното. Не искаш да мислиш, щото не ме харесваш и не искаш да се информираш, щото те дразни дъжда навън, вероятно. Ако щеш. Стой си неутрален, неинформиран и немислещ.

п.с. между другото, същата новина за франсетата я казаха по новините на нова - проправителствена медия от край време. ;)
 
Ти пък как веднъж не се фокусира върху важното. Не искаш да мислиш, щото не ме харесваш и не искаш да се информираш, щото те дразни дъжда навън, вероятно. Ако щеш. Стой си неутрален, неинформиран и немислещ.
Аз си стоя, но адвокатът ти, да не кажа фен, вече ми отговори. И не, не позна. Обожавам да вали дъжд или сняг!
 
Аз си стоя, но адвокатът ти, да не кажа фен, вече ми отговори. И не, не позна. Обожавам да вали дъжд или сняг!
Ти си ужасен киселяк. Изобщо вече не е ясна позицията ти по темата, защото коментираш само коментиращите. Не ме кефиш. Ще взема да спра да мисля. ;)
 
Понеже постът не може да бъде постнат по нормалния начин, го пускам като цитат:

ХЪРВАТИЯ
СЛЕД ЗЕМЕТРЕСЕНИЕТО КОВИД'ЪТ ИЗЧЕЗНА ВНЕЗАПНО!
Mariana Ivanova
Със случилото се разорително земетресение в Хърватска лъснаха отчайващи (за спасителите) неопровержими факти.
1. “Препълнените“ болници, пред колапс, с “преуморените“ лекари приеха хиляди ранени без проблем! И продължават да работят!
2. Всички тези хора, нуждаещи се от медицинска помощ я получиха без да е необходимо да си правят тест преди това!
Няма регистрирани нови “огнища“.
3. Без питане отпадна забраната за пътуване по празниците. Правителството само констатира факта и го прие.
4. Хората останали без домове бяха настанени по училища, общ.сгради и т.н, по 100, 200 в едно помещение. Да напомня, нали не можеше да сме повече от 6 ...
5. Хиляди хора (самостоятелно и доброволно)от цялата страна са на пострадалите места, почистват улиците, помагат с каквото могат.... това никой не възпрепятства, точно обратното.
5. Маските, особено на пострадалите места изобщо изчезнаха. Носят ги само лекарите, което си е правилно, и ..... журналистите ...
1f609.png

На фона на всичко това бройките ..... падат!!!
1f92a.png

По лицата на властимащите ясно се чете паника, конфуз и откровен страх!
Върха на наглостта беше, когато притиснати от неудобството и невъзможността да обяснят изброеното, обявиха, че щели да се организират и да ваксинират първо хората на най-пострадалите места...
Разбира се, това намерение беше “забравено“ веднага, защото тук атмосферата е наистина взривоопасна и само малка искра трябва за да гръмне ....
Такива ми ти работи!
чрез Блага Костова
 
Понеже постът не може да бъде постнат по нормалния начин, го пускам като цитат:
На фона на трагедията от природният катаклизъм, на гърба на буквално смачканите хора, правиш някакви ковид-съждения?
По-гнусно нещо скоро не бях виждал.
Ти си тотален, ама тотален психопат.
 

Точно на 31 декември бяха публикувани нови резултати от изпитванията на ваксината на Файзер/Бионтек, чрез които се правят заключения за безопасността и ефективността на ваксината.
Изследването е от 10.12.2020

Тука малко по-подробно е разгледано.
Като ще обърна внимание на това
Limitations:

  • The report includes 2 months of follow up after the second dose of the vaccine for only half of the trial participants.
  • Due to the high efficacy found in the trial, the original plan of following placebo recipients for 2 years will not be followed due to ethical concerns. Therefore, there will be no placebo group with which to assess long-term efficacy and safety.
  • The primary efficacy endpoint was clinical disease; asymptomatic infection was not assessed, although additional data utilizing a serologic endpoint is being collected.
  • The trial did not include children, immunocompromised people or pregnant women, but trials are being developed to assess BNT162b2 in these groups.
  • While there was a small group of people with evidence of prior COVID-19 infection at the time of analysis, the number of cases in this group was too small to draw any conclusions about the efficacy of the vaccine in individuals with prior infection; this may change as the trial continues.
  • Serial RT-PCR testing was not performed, and so the efficacy of the vaccine in potentially preventing spread of SARS-CoV-2 could not be determined.

НачЕ като вземем това:
  • Data from 43,448 participants, half of whom received BNT162b2 and half of whom received placebo, showed that the vaccine candidate was well tolerated and demonstrated 95% efficacy in preventing COVID-19 in those without prior infection 7 days or more after the second dose
и после добавим:
  • The report includes 2 months of follow up after the second dose of the vaccine for only half of the trial participants.
и приключим с:
  • Serial RT-PCR testing was not performed, and so the efficacy of the vaccine in potentially preventing spread of SARS-CoV-2 could not be determined.
Се получава лека обърквация.

Всеки сам да си прави изводите, може и да не ги споделя в нета... че ще се получи като тоя младеж с форбс номинацията.
 
На фона на трагедията от природният катаклизъм, на гърба на буквално смачканите хора, правиш някакви ковид-съждения?
По-гнусно нещо скоро не бях виждал.
Ти си тотален, ама тотален психопат.
Мерси! Съждението не беше мое - само го цитирах. :)

Ето и още едно съждение по темата:


И понеже знам, че няма да си направиш труда, ще ти цитирам само частта, която визира точно хора като теб, а именно:

Следващата група е тази на толерастията. Те не мислят за ваксината, дали я бива или не. За тях е важно, че Брюксел, СЗО, Далай Лама и т.н. и т.н. казват, че това е решението на проблема. Съответно за тях няма шест-пет. Думата на Брюксел е не 11-а, а първа Божа Заповед за тях. Съответно -ваксината трябва да си бием. Ако трябва 5 пъти, ако трябва 10 пъти. В крайна сметка никога не съм казвал, че толерастията освен толерантни, са и умни.
 
Последно редактирано:
Ти си ужасен киселяк. Изобщо вече не е ясна позицията ти по темата, защото коментираш само коментиращите. Не ме кефиш. Ще взема да спра да мисля. ;)
Пия кисело винце днес, може би е от него. Искаш ли да пием заедно някой ден? :love: Може и без маски ;)
 
Нямаш спирка! 10 от 10 комунистически жалки сайтчета прокара! Евала! За тях ли работиш???
Тедка, навсякъде в ента има информация. Франция, Япония, Холандия, Германия, Русия са само малка част от държавите в които хората масово отказват да се ваксинират.

Доти тук в Англия е така. Хората спряха да носят маски 15 дни преди Колдеа и показаха, че не се страхуват. За това веднага след нова гдина им набиха Tier 4. А в момента се обсъжда пълен локдаун до Велик ден. Опитват се да наплашат хората само и само да се ползва ваксината.

Не зная защо се правите на глупави. Разбирам, че не сте и много умни обаче не чупете собствените си рекорди по глупост....
 
Тедка, навсякъде в ента има информация. Франция, Япония, Холандия, Германия, Русия са само малка част от държавите в които хората масово отказват да се ваксинират.

Доти тук в Англия е така. Хората спряха да носят маски 15 дни преди Колдеа и показаха, че не се страхуват. За това веднага след нова гдина им набиха Tier 4. А в момента се обсъжда пълен локдаун до Велик ден. Опитват се да наплашат хората само и само да се ползва ваксината.

Не зная защо се правите на глупави. Разбирам, че не сте и много умни обаче не чупете собствените си рекорди по глупост....
Затова сте над 55 000 днес...Умнико!
 

Горе