Сектата на ковидитите

Значи Ганьото от видеото сам признава, че си е спестил бюрократичните процедури и да регистрира обекта си като музей, но после очаква държавата да третира гаража му като музей и да му отпусне помощ.

Не става така, пичове, айде малко по-сериозно.

Докато невото на българския бизнес е такова като на тоя, нещата няма да се оправят, помнете ми думата.

Та той даже не осъзнава, че производството на продукти е в пъти по-важно и ценно от търговията за една икономика... Какво да ви обяснявам....

Прояви малко съчувствалите към хилядите оставени на произвола на съдбата и умиращи от глад хора бе, боклук с боклуците. Имаш ли представа колко хора работят във всичките молове и всичките заведения в България. Господ ще те накаже за това безочие и цинизъм. Производството е пряко свързано с потреблението и търговията, ама де толкова акъл у тебе да го разбереш....

Бакалията работи, значи всичко е наред, икономиката лети. 20 Мола затворени, хиляди заведения затворени, стотици хиляди хора без работа, няма проблем, всичко точно, не е голяма работа.... Как може такава дебилщина да съществува!?
 
Прояви малко съчувствалите към хилядите оставени на произвола на съдбата и умиращи от глад хора бе, боклук с боклуците. Имаш ли представа колко хора работят във всичките молове и всичките заведения в България. Господ ще те накаже за това безочие и цинизъм. Производството е пряко свързано с потреблението и търговията, ама де толкова акъл у тебе да го разбереш....

Бакалията работи, значи всичко е наред, икономиката лети. 20 Мола затворени, хиляди заведения затворени, стотици хиляди хора без работа, няма проблем, всичко точно, не е голяма работа.... Как може такава дебилщина да съществува!?
20 МОЛА затворени - 2000 човешки живота спасени. Я дай пак сега!
 
Прояви малко съчувствалите към хилядите оставени на произвола на съдбата и умиращи от глад хора бе, боклук с боклуците. Имаш ли представа колко хора работят във всичките молове и всичките заведения в България. Господ ще те накаже за това безочие и цинизъм. Производството е пряко свързано с потреблението и търговията, ама де толкова акъл у тебе да го разбереш....

Бакалията работи, значи всичко е наред, икономиката лети. 20 Мола затворени, хиляди заведения затворени, стотици хиляди хора без работа, няма проблем, всичко точно, не е голяма работа.... Как може такава дебилщина да съществува!?
Продължаваш да показваш колко не разбираш нещата.

Ето данни за безработицата през 2020. Вече сме на нивата от преди епидемията.

E37E9C43-57DE-4A53-A668-7F3CCBAA1DEA.jpeg

Данните пък за повишеното събиране на ДДС през тази година спрямо миналата ще ти оставя да си намериш сам. Въпреки че намалиха ДДС на кръчмарите, нямаше промяна в приходите. Явно не са толкова “структуроопределящи” за колкото се изкарват, също така най-вероятно повечето им доходи са укрити, а освободените им рботници бързо успяват да се преквалифицират и да си намерят друга работа, та явно не умират от глад.

Стоки се потребяват под една или друга форма. Тези стоки които са продавани в моловете пак ще се потребят и трябва и да се продадат. Същите магазинери ще покрият увеличеното търсене в работещи обекти. Това е икономиката - постоянна адаптация, за да не изпаднеш от нея.

Работи с данни, а не с емоции, като тъпите женки в БГ Мамма, айде стига ти толкова, че имам работа, не мога да се занимавам с неграмотници.

Който разбрал какво искам да кажа - разбрал.
 
20 МОЛА затворени - 2000 човешки живота спасени. Я дай пак сега!
Може ли данни, които да потвърдят тази теория, щото данните в новините снощи бяга за нови над 150 починали - колкото си бяха, когато моловете и кръчмите си бачкаха.
 
Продължаваш да показваш колко не разбираш нещата.

Ето данни за безработицата през 2020. Вече сме на нивата от преди епидемията.

Виж файлът 20725

Данните пък за повишеното събиране на ДДС през тази година спрямо миналата ще ти оставя да си намериш сам. Въпреки че намалиха ДДС на кръчмарите, нямаше промяна в приходите. Явно не са толкова “структуроопределящи” за колкото се изкарват, също така най-вероятно повечето им доходи са укрити, а освободените им рботници бързо успяват да се преквалифицират и да си намерят друга работа, та явно не умират от глад.

Стоки се потребяват под една или друга форма. Тези стоки които са продавани в моловете пак ще се потребят и трябва и да се продадат. Същите магазинери ще покрият увеличеното търсене в работещи обекти. Това е икономиката - постоянна адаптация, за да не изпаднеш от нея.

Работи с данни, а не с емоции, като тъпите женки в БГ Мамма, айде стига ти толкова, че имам работа, не мога да се занимавам с неграмотници.

Който разбрал какво искам да кажа - разбрал.

Ей лъжец, кога ще спреш да лъжеш ти бе? Що не си шотнал и какво точно пускаш? Долен лъжец!

Евростат:

6d75428f9d1073cecc1ec343ec5514bf.jpg
 
Ей лъжец, кога ще спреш да лъжеш ти бе? Що не си шотнал и какво точно пускаш? Долен лъжец!

Евростат:

Виж файлът 20726
Върви първо си активирай уиндоуса, тогава се прови на голям герой:

306DD563-C5FB-483C-B074-086F26E46140.jpeg
Въздържай сепотквалификации, че с тоя скрийншот се издаде и като крадец ;)

Не ме интересува от къде е статистиката ти, ето данни от Агенцията по заетостта, която би трябвало да е най-добре информирана. Данните от там съвпадат и с тези в графиката, както се вижда:




И т.н има данни за всеки месец.
 
Върви първо си активирай уиндоуса, тогава се прови на голям герой:

Виж файлът 20727
Въздържай сепотквалификации, че с тоя скрийншот се издаде и като крадец ;)

Не ме интересува от къде е статистиката ти, ето данни от Агенцията по заетостта, която би трябвало да е най-добре информирана. Данните от там съвпадат и с тези в графиката, както се вижда:




И т.н има данни за всеки месец.

Лъжецо, статистиката ми е от евростат, не от правителствената стъкмистика.

Не е твоя работа, какво ще си активирам на домашния компютър. Колкото пари съм дал за софтуер, ти толкова няма да изкараш през мишия си живот.
 
Лъжецо, статистиката ми е от евростат, не от правителствената стъкмистика.

Не е твоя работа, какво ще си активирам на домашния компютър. Колкото пари съм дал за софтуер, ти толкова няма да изкараш през мишия си живот.
Много си се напрегнал нещо напоследък, чиче. Успокой топката, вредно е за здравето.

П.С. Бас ловя, че и бизнесът ти използва същия краден софтуер, ако имаше корпоративен лиценз, щеше да си цъкнеш и едно копие и “за вкъщи”, че излиза почти без пари, ама това си е друга тема не е моя работа. Аз само констатирах фактите които ти сам ни предостави.

Айде лека.
 
Върви първо си активирай уиндоуса, тогава се прови на голям герой:

И т.н има данни за всеки месец.

Добре де, вие четете ли ги тия статии дето ги пускате?

Въпреки, че в заглавието пише манипулативно "спад", "по-малко", "намаление" и т.н. то важи спрямо предходния месец, а в самата статия ясно си има сравнение с предходната година същия месец.

В края на месец септември регистрираните безработни в бюрата по труда според административната статистика на Агенцията по заетостта са 236 058, като спрямо август намалението е с 9 716 лица. В същото време увеличението спрямо септември 2019 г. е с 63 277 лица.
В края на месец октомври регистрираните безработни в бюрата по труда според административната статистика на Агенцията по заетостта са 227 909, което е с 8 149 лица по-малко от септември. На годишна база увеличението е с 45 380 лица.
В края на месец ноември регистрираните безработни в бюрата по труда според административната статистика на Агенцията по заетостта са били 218 840, което е с 9 069 лица по-малко от октомври. На годишна база увеличението е с 29 366 лица.

Виндовса може да се ползва и без активация с разните му ограничения.
 
Много си се напрегнал нещо напоследък, чиче. Успокой топката, вредно е за здравето.

П.С. Бас ловя, че и бизнесът ти използва същия краден софтуер, ако имаше корпоративен лиценз, щеше да си цъкнеш и едно копие и “за вкъщи”, че излиза почти без пари, ама това си е друга тема не е моя работа. Аз само констатирах фактите които ти сам ни предостави.

Айде лека.

Това ли е важното за теб? Не съм си активирал вина от мързел, доволен ли си? На тоя компютър ползвам само браузъра. Не съм намерил смисъл да губя време да се занимавам, при положение, че затова, за което го ползвам си работи. Имам си човек, който се занимава с тези работи, в къщи трябва аз да се занимавам. Децата на обущаря ходят боси, ако си я чувал тая поговорка.

Много хитро се опитваш да отклониш темата, от лъжите, които сипеш безразборно, ама няма да мине, лъжецо неден.
 
Добре де, вие четете ли ги тия статии дето ги пускате?

Въпреки, че в заглавието пише манипулативно "спад", "по-малко", "намаление" и т.н. то важи спрямо предходния месец, а в самата статия ясно си има сравнение с предходната година същия месец.





Виндовса може да се ползва и без активация с разните му ограничения.

Четат ги, ама не ги разбират. Както съм казвал 100 пъти - Лесни са за лъжене.... :)
 
Израел вече чипираха над милион от населението си. Ама какво друго да се очаква от най-изостаналата и неграмотна страна в Света...
 
Израел вече чипираха над милион от населението си. Ама какво друго да се очаква от най-изостаналата и неграмотна страна в Света...
Този въпрос го зачекнахме няколко страници назад. В задачата се питаше, защо въпреки този факт, Израел продължава да отчита висок ръст на заболеваемост и планира да затяга мерките още повече? Въпросът го поставяха някакви руснаци...

Лесно се повтарят някакви официални данни, но трудно се дава отговор на неизбежните въпроси. Я да те видим??
 
Как го изчисли това? По тая формула, можеш ли да изчислиш колко хора уби Джъмбо декември месец?
Ми да, може и да е убило. Аз не ходя в Джъмбо. Има си онлайн магазини - защо да се бутам?
 
Като изключим неграмотно написания и тенденциозно представен текст, я глей - Мангъров сее разкол и в Австрия. Скоро и в други европейски страни, надявам се.

Както каза още пролетта идеологът на "шведския модел": "китайците можеш да ги заключиш без проблем в продължение на години, но европейците няма да се откажат от свободата си за дълго".

 
Ами как ще те искат, като си тотално неадекватен?!? Хахахаха, добре, че Банко е толерантен. Блокировачът, ти що чиниш у женския форум, а?
Пишел в бг-мама и като му дали положимото, дошъл да се оплаче тук от лошите мами... Представям си, ако му бият шута и от тук, ще трябва да ходи в teenproblem, за да се жалва колко е онеправдан... :(
 
Пишел в бг-мама и като му дали положимото, дошъл да се оплаче тук от лошите мами... Представям си, ако му бият шута и от тук, ще трябва да ходи в teenproblem, за да се жалва колко е онеправдан... :(
Тъпо, по-тъпо, най-тъпо.

Целта на споделеното беше, че там не се допуска мнение, различно от официалните директиви. Вас не би ли ви притеснила пълната липса на каквото и да е друго мнение? Вероятно си мислите, че ще е супер да няма "плоскоземци", но истината е, че ако нас ни нямаше, сами щяхте да започнете да си задавате логични въпроси в даден момент. Така предполагам де, ама знам ли ви всъщност колко сте наивни. :)
 
Тъпо, по-тъпо, най-тъпо.

Целта на споделеното беше, че там не се допуска мнение, различно от официалните директиви. Вас не би ли ви притеснила пълната липса на каквото и да е друго мнение? Вероятно си мислите, че ще е супер да няма "плоскоземци", но истината е, че ако нас ни нямаше, сами щяхте да започнете да си задавате логични въпроси в даден момент. Така предполагам де, ама знам ли ви всъщност колко сте наивни. :)
Дреме ни за бгмамата. Тук сме в по-различен форум. А тоя тъпунгер Асен блокира всеки, който не е на неговото. Той е по-зле и от админа на мамите даже.
 

Горе