Сектата на ковидитите

Същата съм и аз.

Добре, че Асенчо знае колко го обичам, та не ме слага в игнора все още :)

Аз пък никога не съм си и помислял да блокирам когото и да било, въпреки че съм влизал в отвратителни конфликти. Особено с един колега наскоро, дето счупихме всички рекорди по простащина, цинизъм и клетви на роднини до десето коляно. Грозна гледка.... Ама да става кОпОна :D Принципно имам тежък комплекс за превъзходство, както някой ме анализира наскоро, почти не е възможно да се обидя на някой. Както съм казвал много пъти - Мишка не може да обиди лъв :D
 
Ох, мерси за препоръката. Едва ли ще впечатля някого, ама ще гледам да се вслушам в съвета ти. :)

Във фейса и в някои от материалите, пуснати в темата има мнения на истински специалисти в областта на вирусологията, науката и на човешките права като цяло. Всяка информация е полезна, стига да идва от правилния източник, включително, намерена във фейсбук. Ироничния ти тон е крайно неуместен, предвид факта, че се информираш единствено от официалните медии, които лъжат най-много.


Интересен сайт. Ще го прегледам малко по-подробно след края на работния ден. ;)
Теб все някой те лъже, а си фенка руски групи и Радев. От това по-фейк - здраве му кажи. Ама няма оправия - от комунизма няма измъкване цял живот.
 
Аз пък никога не съм си и помислял да блокирам когото и да било, въпреки че съм влизал в отвратителни конфликти. Особено с един колега наскоро, дето счупихме всички рекорди по простащина, цинизъм и клетви на роднини до десето коляно. Грозна гледка.... Ама да става кОпОна :D Принципно имам тежък комплекс за превъзходство, както някой ме анализира наскоро, почти не е възможно да се обидя на някой. Както съм казвал много пъти - Мишка не може да обиди лъв :D
За почти седем годишния ми престой в този форум, единственият, когото игнорирах за кратко беше extended, но той беше просто много досаден по едно време. После оправихме отношенията, но вече го няма. Не е влизал във форума отдавна. Дано не се е капичнал от вирустта, че той беше от "фанатично вярващите".

Теб все някой те лъже
Теди, и теб те лъжат, но те мързи да си направиш труда да го забележиш. Фенството ми е условно, а не лековерно дадено. В момента, в който видя нередност, спирам симпатиите. Правила съм го многократно.
 
За почти седем годишния ми престой в този форум, единственият, когото игнорирах за кратко беше extended, но той беше просто много досаден по едно време. После оправихме отношенията, но вече го няма. Не е влизал във форума отдавна. Дано не се е капичнал от вирустта, че той беше от "фанатично вярващите".


Теди, и теб те лъжат, но те мързи да си направиш труда да го забележиш. Фенството ми е условно, а не лековерно дадено. В момента, в който видя нередност, спирам симпатиите. Правила съм го многократно.
Кой ме лъже бре, Нанди? Не ставай смешна. Единствено ме лъжат хора, които ми обещават нещо, но после се покриват.
 
Единствено ме лъжат хора, които ми обещават нещо, но после се покриват.

Сигурно визираш дядо Коледа. ;)

136347246_413561803271771_6339399061025173298_n.jpg
 
Последно редактирано:
Абе колегаааа, той половината свят го изкара вече, а ти измислено било. Ставаш за смях и се излагаш.
Е как половината свят го е изкарал?!? Нали нямаше имунитет, нали който го пипне мре, ужас, шок.... Омре половината свет. Интересно защо в държави като Франция, Япония, Холандия хората масово отказват да се ваксинират?

Странно, но изглежда менталните проблеми на ковидите все повече се задълбочават.
 
Последно редактирано:
Нанди, никой не знае нищо за тоя вирус, няма как и ти да знаеш. Всички само предполагат. Затова и взимат неадекватни решения.
Баси трябваше няколко месеца да чакаме, но го доживяхме!!!
 
Е как половината свят го е изкарал?!? Нали нямаше имунитет, нали който го пипне мре, ужас, шок.... Омре половината свет. Интересно защо в държави като Франция, Япония, Холандия хората масово отказват да се ваксинират?

Странно, но изглежда менталните проблеми на ковидите все повече се задълбочават.
Какво общо има ваксината? Техен проблем - който иска - отказва, който иска да си купонясва - боцка се. А който иска го изкарва - жив или мъртъв. Личен избор. Ти имаш някакъв проблем с ковидите, не аз. Но не знам какъв е.
 
който иска да си купонясва - боцка се
Колкото и да не ти се вярва, излъгаха те. ;)
Никой не купонясва само защото се е включил в клинично изпитание на ваксина. Ваксинираните продължават да носят маски, каски, дамски превръзки и каквото друго там им се разпореди. ;)
 
Какво общо има ваксината? Техен проблем - който иска - отказва, който иска да си купонясва - боцка се. А който иска го изкарва - жив или мъртъв. Личен избор. Ти имаш някакъв проблем с ковидите, не аз. Но не знам какъв е.
Нещо определено не ти наред. Определено погорката да не се спори с глупака е вярна...
 
Колкото и да не ти се вярва, излъгаха те. ;)
Никой не купонясва само защото се е включил в клинично изпитание на ваксина. Ваксинираните продължават да носят маски, каски, дамски превръзки и каквото друго там им се разпореди. ;)
Ти носиш ли маска? Аз единствено в магазина. Питай ме още нещо.
 
Нещо определено не ти наред. Определено погорката да не се спори с глупака е вярна...
Е що бе, я се аргументирай. Какво глупаво казах? То ти май си се зомбирал като гледам. Като тия дето псуват във фейса по ваксините. Те първи ще си дадат г..за.
 
Ти носиш ли маска? Аз единствено в магазина. Питай ме още нещо.
Аз и в местния магазин не я слагам. Само в тези у градо. :)

А тая фатка знаеш ли я?

136157717_1482638215274826_5535694523574797355_n.jpg
 
Значи Ганьото от видеото сам признава, че си е спестил бюрократичните процедури и да регистрира обекта си като музей, но после очаква държавата да третира гаража му като музей и да му отпусне помощ.

Не става така, пичове, айде малко по-сериозно.

Докато невото на българския бизнес е такова като на тоя, нещата няма да се оправят, помнете ми думата.

Та той даже не осъзнава, че производството на продукти е в пъти по-важно и ценно от търговията за една икономика... Какво да ви обяснявам....
 

Горе