Сектата на ковидитите

Да, имам комплекс, такива като тебе не ги броя за хора. Лъжци с високо самочувствие, естествено без никакво покритие. Добре че има Интернет, че да имаш шанс да спориш с такъв като мен, че и да се репчиш. В реалния живот ти набивам шамарите още след първата тъпотия, която изръсиш. Нищо, то и тука бая виртуални шамари отнесе, ама бития и ебания насищане нямат. Ако си я чувал тая стара варненска поговорка....
Хахахахахаххахахахахахахахахахахахахаххахахахахахахахаха: Жалка работа. Не върви ли търговийката, че така си се напрегнал?
 
Хахахахахаххахахахахахахахахахахахахаххахахахахахахахаха: Жалка работа. Не върви ли търговийката, че така си се напрегнал?

Защо реши, че съм се напрегнат? Това е самата истина, аз с такъв като теб, просто няма къде да се срещна в реалния свят. Камо ли пък да водим спор за нещо.
 
Защо реши, че съм се напрегнат? Това е самата истина, аз с такъв като теб, просто няма къде да се срещна в реалния свят. Камо ли пък да водим спор за нещо.
Така е, няма къде да се срещнем, с еднокнижни простаци като теб, нито общувам, нито правя бизнес. ;)
 
Така е, няма къде да се срещнем, с еднокнижни простаци като теб, нито общувам, нито правя бизнес. ;)

Да знаем, че не правиш бизнес, спаменето по фейса не е бизнес все пак.

Колкото книги съм прочел, ти толкова чикии не си си набил досега мойто момче. Всъщност не съм сигурен, щото ти по купоните си решавал задачи, вместо да гониш мадамите. Та си мисля, че цял живот си на ръчна и няма как да се прочетат толкова книги физически.
 
Да, имам комплекс
Един приятел приема комплексите си за причини да става по-добър. Умните хора знаят, че това са съвсем нормални психологически неща и всеки ги има. Само тъпунгерите и троловете се мислят за голяма работа когато драскат по форумите за някой, че е комплексар. Защо казвам тролове и тъпунгери... защото тъпунгерите може да не са тролове, но троловете винаги са тъпунгери :)
 
Един приятел приема комплексите си за причини да става по-добър. Умните хора знаят, че това са съвсем нормални психологически неща и всеки ги има. Само тъпунгерите и троловете се мислят за голяма работа когато драскат по форумите за някой, че е комплексар. Защо казвам тролове и тъпунгери... защото тъпунгерите може да не са тролове, но троловете винаги са тъпунгери :)

Така е, въпроса е да са осъзнати и да се бориш с тях.

Виждам че доста си втвърдил тона :) Не се търпи нали?
 
Така е, няма къде да се срещнем, с еднокнижни простаци като теб, нито общувам, нито правя бизнес. ;)
Мишка дето си чака смс-а за заплатата всеки месец за бизнес говори. Правенето на бизнес ти е ясно точно толкова, колкото и глупостите, които бълваш във форума.
 
От преди час: В 20 мин. интервю, проф. Чорбанов говори с любов и надежда за ваксините, опровергавайки всички опорки на ковид-конспираторите. Подкрепя либералните мерки у нас и действията на правителството и искрено се надява за 400 дни здравната система да има капацитета да ваксинира 4 млн. българи.

 
Последно редактирано:
От преди час: В 20 мин. интервю, проф. Чорбанов говори с любов и надежда за ваксините, опровергавайки всички опорки на ковид-конспираторите. Подкрепя либералните мерки у нас и искрено се надява за 400 дни здравната система да има капацитета да ваксинира 4 млн. българи.


Това от групата поданици на Бойко Борисов ли го копна? Айде малко по сериозно, и ние имаме телевизори.
 
От преди час: В 20 мин. интервю, проф. Чорбанов говори с любов и надежда за ваксините, опровергавайки всички опорки на ковид-конспираторите. Подкрепя либералните мерки у нас и действията на правителството и искрено се надява за 400 дни здравната система да има капацитета да ваксинира 4 млн. българи.


Двама от ваксинираните в Хасково (лекар и санитарка) в момента са болни от Ковид.
Я Каменчо да обясни как ефикасната ваксина ги е опазила?
 
Мишка дето си чака смс-а за заплатата всеки месец за бизнес говори. Правенето на бизнес ти е ясно точно толкова, колкото и глупостите, които бълваш във форума.
Абе балък, такива като тебе и кафето даже не са достойни да ми носят, чезвай. Ходи да фиксваш някакви умрели ПХП сайтчета и си мисли, че правиш голям софтуер и бизнес. Нали ти виждам темите, с кви тъпотии се занимаваш...
 
Я си погледни твоите мнения бре, Тедка. Къси и нищозначещи са като... ай да не казвам като кое, за да не се обидиш. А може би няма причина да се обидиш, защото си жена. Ами да, кой нормален мъж в днешно време ще добавя такова _m накрая на ника си за да кара хората да си мислят, че е мъж. Теодора ли си или просто Теди? Радвам се да се запознаем :)
А твоят ник е умопомрачителен. Жена, мъж, какво значение има? Така съм решил, така съм ги написал. А ти нали ме беше блокирал, какво стана?
 
Виждам че доста си втвърдил тона :) Не се търпи нали?
А не, само си правя експерименти. Любопитно ми стана какъв тролски похват може да ги изкара извън нерви, но утре вече сигурно няма да ми се занимава с тях :)
Двама от ваксинираните в Хасково (лекар и санитарка) в момента са болни от Ковид.
На мен повече ми се връзва онази идея, че първите ваксини не представляват нищо (плацебо) и са само с цел да се види че не са опасни, а следващите пратки вече ще са активните. Затова на мен не ми е чудно ако някой се окаже с Ковид след ваксина, но също така бих предположил че който е умрял след ваксината най-вероятно е умрял от болестите си :)
 
А не, само си правя експерименти. Любопитно ми стана какъв тролски похват може да ги изкара извън нерви, но утре вече сигурно няма да ми се занимава с тях :)

На мен повече ми се връзва онази идея, че първите ваксини не представляват нищо (плацебо) и са само с цел да се види че не са опасни, а следващите пратки вече ще са активните. Затова на мен не ми е чудно ако някой се окаже с Ковид след ваксина, но също така бих предположил че който е умрял след ваксината най-вероятно е умрял от болестите си :)
Мен ми е чудно колко си прозорлив. Знаеш ли, че имам познати 4-и месец не могат да се оправят след Ковид. Не говоря за починалите, а за млади здрави хора. Пък ти си бълвай линкове и антиваксърски мнения, не ми пречиш.
 
Мен ми е чудно колко си прозорлив. Знаеш ли, че имам познати 4-и месец не могат да се оправят след Ковид. Не говоря за починалите, а за млади здрави хора. Пък ти си бълвай линкове и антиваксърски мнения, не ми пречиш.
Какво да ти обяснявам, човек... Няма да те разберат, дори и смъртта да видят в очите... Днес разбрах, че е починал колега на майка ми, след около 20 дни на апаратно дишане в Пирогов. Заразил се от дъщеря си, която е лекар, бил ѝ на гости тук в София и се разболял. Без други болести, до преди да се зарази, си работел точно, без проблеми.
 
Гугълни му алфа ника в изображения само. :D

Иначе излизат някакви негови постове от 2010 в бгмама. : D
Оууу, излизат постове в бгмама от 2010 и изображения на нежното ми личице. Какъв късмет че в теенпроблем съм се писал с друг ник, та поне това да не излезе. Изведнъж ме хвана срам, зачервених се :oops:

Тути, хубав отговор на моя тролски призив към Тедката. Очаквах той да извърти нещо такова, но ти го изпревари. Сега ще те запомня като най-голямото тролче в темата. Е, ако хванеш някоя моя снимка и ми врътнеш един обиден колаж, ще ме върнеш в доброто старо време когато за пръв път съм се срещал с такива като теб по форумите.

Тедка, все ми е тая дали си мъж или жена, камо ли как се пишеш. Постовете ти обаче наистина са къси и нищозначещи и този път не се шегувам и не провокирам. От ковидите в темата само Камен виждам да си прави труда да води диалог по темата (освен когато и той се държи тролски), но от теб не мога да намеря нищо полезно. Дай някоя още неизвестна любопитна новина, твой анализ, чужд анализ, различна гледна точка... нещо.

Днес разбрах, че е починал колега на майка ми, след около 20 дни на апаратно дишане в Пирогов.
Доста е изкарал даже човека на този уред за изтезания. Имал е железни бели дробове, но лошия късмет да бъде баща на лекарка в тези времена. Ако имаш повече информация какво точно се е случило в болницата - давай насам.
 
Отново и отново тези ваксинационни паспорти:


Аз си мислех, че идеята на всички мерки е хората да не си предават мистериозния вирус един на друг. И че хората с натурален имунитет не са заразни и като такива могат спокойно да се разхождат сред останалите като пичове. Но се оказва, че тези медицински безопасни хора въобще нямат място в никакви дебати и въобще никой никъде не говори за тях, сякаш не съществуват. А за безопасни ще се считат само тези с ваксина... за която ваксина още не е ясно дали заразява или не, което дори го пише в тъпата им новината.

Учудващо е как някои успяват да поглъщат абсурди след абсурди и все още да вярват в тая малоумна идеология, претъпкана с анти-логика. Стокхолмския синдром е на фул макс.
 
На мен повече ми се връзва онази идея, че първите ваксини не представляват нищо (плацебо) и са само с цел да се види че не са опасни, а следващите пратки вече ще са активните.
Бах тоа дзвер! Щом от плацебото мрат, какво да очакваме от the real deal? :)

На мен ми е много любопитно с какво настроение бодящите се подписват документ, който им казва: "запознат съм, че кови е мега супер страшен и действа с невиждана в историята ярост", както и

противопоказанията, взаимодействието с други лекарствени продукти и очакваните нежелани лекарствени реакции на прилагания биопродукт;

Нашите мили хипохондрици дали имат представа, че дори производителят не знае какви са взаимодействията на "биопродукта" (домашно кисело мляко или чушки от домашната градинка) с други лекарствени препарати? Ваксината не е тествана на широк кръг от хора (трета фаза на изпитване), а само на здрави хора?

Как Теди и Камен ще бъдат сигурни, че белтъкът, който ваксината ще ги стимулира да произведат няма да агресира срещу собствената им имунна система? Как могат да са 100% спокойни, че биопродуктът на Пфайзер няма да деактивира действието на ваксината против хепатит, която са си поставили, ей така, за всеки случай?

Мен ме плаши колко ли още неща използват превантивно, без да са сигурни в тяхната безопасност и да са убедени, че ползите от използване са повече от вредите?

Напоследък се прокрадна мнението (изказано от специалисти), че млади и здрави хора умират именно заради силния си имунитет. Т. нар. "цитокинова буря" трепе по-яко от самия вирус, така че аз лично залагам на умерен имунен отговор.

Освен това съм в групата на по-малко рисковите, защото съм жена + това пушач. Нали казаха, че жените и пушачите ги подминава ковидятото. ;)
 

Горе