Сектата на ковидитите

Е, ако хванеш някоя моя снимка и ми врътнеш един обиден колаж, ще ме върнеш в доброто старо време когато за пръв път съм се срещал с такива като теб по форумите.
Коя от всичките да ползвам, че за алфа ника ти в гугъл излизат хиляди?
i.png

Темата отдавна е таш*к, гледам само ти я взимаш насериозно напоследък. :D
 
Бах тоа дзвер! Щом от плацебото мрат, какво да очакваме от the real deal? :)
Ако приемем че всичко по медиите е вярно, че Короната я има и че ваксините са разработени с тая цел да я спрат... ми то мина година вече. По правило най-много да има още една-две вълни, доста по-малки от предишните. Каквато и смъртност да е отчетена през вълна 1 и 2, то при 3 и 4 ще е доста по-малка. И потенциалната вреда на ваксините трябва да се съобрази с такава значително по-малка смъртност от вируса. Но всъщност сега се оказва, че колкото ваксини и желаещи да има, то тия ваксини по някакви странни причини не могат да стигнат до тези желаещи. Ми то времето продължава да си минава, вируса няма да чака някакви си ваксини да бъдат раздадени на милиарди желаещи и нежелаещи. С това темпо 70% ще ги ваксинират през идните няколко века. Следващата вълна чука на вратата, а те още с първите тестови доставки не могат да се оправят. Организация за чудо и приказ.
 
Оууу, излизат постове в бгмама от 2010 и изображения на нежното ми личице. Какъв късмет че в теенпроблем съм се писал с друг ник, та поне това да не излезе. Изведнъж ме хвана срам, зачервених се :oops:

Тути, хубав отговор на моя тролски призив към Тедката. Очаквах той да извърти нещо такова, но ти го изпревари. Сега ще те запомня като най-голямото тролче в темата. Е, ако хванеш някоя моя снимка и ми врътнеш един обиден колаж, ще ме върнеш в доброто старо време когато за пръв път съм се срещал с такива като теб по форумите.

Тедка, все ми е тая дали си мъж или жена, камо ли как се пишеш. Постовете ти обаче наистина са къси и нищозначещи и този път не се шегувам и не провокирам. От ковидите в темата само Камен виждам да си прави труда да води диалог по темата (освен когато и той се държи тролски), но от теб не мога да намеря нищо полезно. Дай някоя още неизвестна любопитна новина, твой анализ, чужд анализ, различна гледна точка... нещо.


Доста е изкарал даже човека на този уред за изтезания. Имал е железни бели дробове, но лошия късмет да бъде баща на лекарка в тези времена. Ако имаш повече информация какво точно се е случило в болницата - давай насам.
С калъфи не водя диалози, нито кратки, нито дълги.
 
Ако приемем че всичко по медиите е вярно, че Короната я има и че ваксините са разработени с тая цел да я спрат... ми то мина година вече. По правило най-много да има още една-две вълни, доста по-малки от предишните. Каквато и смъртност да е отчетена през вълна 1 и 2, то при 3 и 4 ще е доста по-малка. И потенциалната вреда на ваксините трябва да се съобрази с такава значително по-малка смъртност от вируса. Но всъщност сега се оказва, че колкото ваксини и желаещи да има, то тия ваксини по някакви странни причини не могат да стигнат до тези желаещи. Ми то времето продължава да си минава, вируса няма да чака някакви си ваксини да бъдат раздадени на милиарди желаещи и нежелаещи. С това темпо 70% ще ги ваксинират през идните няколко века. Следващата вълна чука на вратата, а те още с първите тестови доставки не могат да се оправят. Организация за чудо и приказ.
Я сподели този сайт твой ли е, че децата от деЦката градина се вълнуват?

 
Я сподели този сайт твой ли е, че децата от деЦката градина се вълнуват?
И ти ли сега ще се занимаваш с моята личност? Тая тема за мен ли е или за какво?

Темата отдавна е таш*к, гледам само ти я взимаш насериозно напоследък. :D
С калъфи не водя диалози, нито кратки, нито дълги.
Разбирам. И аз на ваше място отдаааавна нямаше да имам какво да кажа по темата. Но имайте кураж, все ще се появи нов и много по-страшен вирус с който да плашите другите деца в квартала. Или не вирус, по-добре извънземни или нещо там по-оригинално, че това с вирусите напоследък взе да се изтърква.
 
Последно редактирано:
Най новата опорка на сектантите, дето ме преби направо. Мънги нещо се изказал днес, че ресторантите е добре да се отворят, щото са без значение, при положение, че градски транспорт, вериги и тн. са отворени. И веднага - Мангъров взел пари от Гробаря и мафията му, за да лобира за отваряне на заведенията :D

Признавам, имат въображение :)
 
Най новата опорка на сектантите, дето ме преби направо. Мънги нещо се изказал днес, че ресторантите е добре да се отворят, щото са без значение, при положение, че градски транспорт, вериги и тн. са отворени. И веднага - Мангъров взел пари от Гробаря и мафията му, за да лобира за отваряне на заведенията :D

Признавам, имат въображение :)
Абсолютно никакво въображение нямат - да ме прощаваш, че се противопоставям. ;) Иначе щяха да видят логиката в думите, а не да търсят под майка си теле. - И там ще го намират винаги, разбира се.


Хазарта и той е взел някой лев от бурната печалба, която ресторантьорите реализираха в последната година.


 
Абсолютно никакво въображение нямат - да ме прощаваш, че се противопоставям. ;) Иначе щяха да видят логиката в думите, а не да търсят под майка си теле. - И там ще го намират винаги, разбира се.


Хазарта и той е взел някой лев от бурната печалба, която ресторантьорите реализираха в последната година.



Аз не бих се сетил да обвиня Мънги, че е взел пари от ресторантьорите. То звучи нелепо... Ама като вземем предвид, че всички от герб са Кови сектанти, почва да придобива смисъл. Там всичко е за едни пари, тъй че нормално да не разбират каква е мотивацията на един истински лекар.
 
И ти ли сега ще се занимаваш с моята личност? Тая тема за мен ли е или за какво?



Разбирам. И аз на ваше място отдаааавна нямаше да имам какво да кажа по темата. Но имайте кураж, все ще се появи нов и много по-страшен вирус с който да плашите другите деца в квартала. Или не вирус, по-добре извънземни или нещо там по-оригинално, че това с вирусите напоследък взе да се изтърква.
Е какво да ти кажа - че няма да се ваксинирам ли? Ами да, няма да го направя. Изненадан ли си? Имам си причини. Като всеки човек и аз имам своите страхове, нали така? А иначе се пазя дотолкова, колкото мога. Никой не е застрахован от нищо. Ако ме нацели...може и да го изкарам леко, може и да не е така. НЕ ЗНАМ.
На този етап не мисля да се ваксинирам. Но родителите ми ще го направят - в рискова група са. Те доста щъкат, затова предполагам, че вирусът ще е по-опасен от ваксината за тях. Може и да греша. Баси, не съм лекар. И ти не си.
Слушаш мнения, пишеш по форумите, ама в реалният свят е друго. Рискове има всякакви. Като карам ски с 90 километра е опасно. Като шофирам със 150 км в час също. Всичко си има плюсове и минуси. Я кажи сега дали това мнение е вече стойностно?
 
Абе балък, такива като тебе и кафето даже не са достойни да ми носят, чезвай.
Да ти вляза в тона. А бе безполезен офисен планктон, я бягай да програмираш кафеварката в офиса и през свободното си време се вихри по социалките.
чезвай
OMG. Нещо те тресе и заговори като недорасъл пикльо, какъвто си всъщност де. Забрави май, че се правиш на зрял и разбиращ човек и премина на език, който изполват пъпчивите тийнове.
Ходи да фиксваш някакви умрели ПХП сайтчета и си мисли, че правиш голям софтуер и бизнес. Нали ти виждам темите, с кви тъпотии се занимаваш...
Явно и всичките останали "твърдения" са също толкова достоверни и обосновани...

Относно бизнеса на всички отворени форумни герои като теб винаги съм предлагал едно и също. Среща, на която си показваме документ за доказани доходи, после черпя едно питие, а ти си признаваш, че си лаладжия :D
 
Да ти вляза в тона. А бе безполезен офисен планктон, я бягай да програмираш кафеварката в офиса и през свободното си време се вихри по социалките.

OMG. Нещо те тресе и заговори като недорасъл пикльо, какъвто си всъщност де. Забрави май, че се правиш на зрял и разбиращ човек и премина на език, който изполват пъпчивите тийнове.

Явно и всичките останали "твърдения" са също толкова достоверни и обосновани...

Относно бизнеса на всички отворени форумни герои като теб винаги съм предлагал едно и също. Среща, на която си показваме документ за доказани доходи, после черпя едно питие, а ти си признаваш, че си лаладжия :D
Дърпай бе смешко, за разлика от тебе, дето се мъчиш, като грешен дявол с умрели php сайтове и не можеш да наредиш 2 html елемента на кръст с css и буутстрап и търсиш помощ във форума, аз имам доста успешни проекти зад гърба си за световни софтуерни гиганти, които само можеш да сънуваш, че ще работиш някога с или за тях.

Доходите щял да си мери, сигурно искаш и оная работа да си премерим? Виж се какъв си жалък, скрил се зад някакъв ник и се правиш на отворен... Върви си оправяй сайтчетата и онлайн магазинчета с опънкорт и си мисли, че правиш софтуер. Мечтите са безплатни.
 
Дърпай бе смешко
С този език най-добре да се преместиш в тийнпроблем при връстниците си.

Доходите щял да си мери, сигурно искаш
Всички лаладжии клякат тук. Явно ги е срам да си покажат фишчето за заплатката, която им плащат в някоя удушена държавна агенцийка, където са ги уредили мама, тате и младежката организация на ГЕРБ.

аз имам доста успешни проекти зад гърба си за световни софтуерни гиганти
Димек си преинсталирал ескела на кака Пена от счетоводстово и си направил кафе на шефа на отдела? :D
 
С този език най-добре да се преместиш в тийнпроблем при връстниците си.


Всички лаладжии клякат тук. Явно ги е срам да си покажат фишчето за заплатката, която им плащат в някоя удушена държавна агенцийка, където са ги уредили мама, тате и младежката организация на ГЕРБ.


Димек си преинсталирал ескела на кака Пена от счетоводстово и си направил кафе на шефа на отдела? :D
Пускай гитхъба да те видим, колко си програмист, че от форума не личи, мишко.

никога не съм имал нищо общо с герб, но явно ти е трудно да разбереш, нито правя кафета.

Ти обаче си много си запознат с кафетата, може би ти си от тия джуниърчета, дето нямат качества, ама ходят да правят кафета и да се подмазват на синиърите, че да не ги изпъдят? Имах една такава в предния ми екип, тъжна гледка.
 
Слушаш мнения, пишеш по форумите, ама в реалният свят е друго. Рискове има всякакви. Като карам ски с 90 километра е опасно. Като шофирам със 150 км в час също. Всичко си има плюсове и минуси. Я кажи сега дали това мнение е вече стойностно?
Слушам мнения, пиша по форумите и чат пат поглеждам числата дето пускат. Тия числа и ти ги виждаш, но от гледната точка на това, че Корона е една чисто нова болест и ако нямаше Корона, сега 2 милиона човека по света щяха да щъкат над земята вместо да гният под земята. Моята гледна точка е, че Короната е едно сложно явление, бих казал експеримент. И тук в темата пиша защо според мен това е така. Ти напиши защо това не е така и защо не си съгласен с моите доводи.

Ето някои причини защо според мен Корона е експеримент:

- Забрана за аутопсии - това е основен и най-важен момент. Означава, че лекарите по света са под контрол и изпълняват анти-лекарски практики. Най-лекарско е когато виждаш че има нова болест, да намериш причината за тази болест. На лекарите е забранено да търсят такава причина и това ги прави не лекари, а съучастници.

- За доказване на Корона се използва тест, който не би трябвало да се използва. Дори е направен да засича някакви стари коронавируси. Освен това точността му много лесно се контролира на компютъра. Задаваш повече термични цикли, получаваш повече заразени. Намаляваш циклите - по-малко заразени.

- Използва се най-удобната част от населението за да се потвърди болестта - стари и много болни хора, на които им е дошло времето. Такива, за които можеш да кажеш че са умряли от ядене на кисело мляко и пак ще ти повярват.

- Целенасочена медийна психоза в големи количества. Психическата атака е допълнена с физическа - мерки, разделящи хората и съсипващи финансите на много от тях.

- Медиен пълен непукизъм за реалните жертви на психозата и финансовата атака. В очите им е само и единствено Ковид. Ковид. Ковид. Не признават и не говорят за нищо друго, освен Ковид. Това означава медийна поръчка, няма никаква загриженост.

- Налагане на маски. Маските са развъдник на бактерии. Бактериите се размножават в топла и влажна среда. Бактериите причиняват бактериални инфекции. Бактериална инфекция, причинена от бактерии, развити върху парцала пред устата на човек се нарича как? Ковид.

- Непрестанно насаждане на впечатление, че Корона е тази нова смъртоносна болест, този нов СПИН, който се появи от нищото и започна да покосява хора, на които до този момент им нямаше абсолютно нищо. Сектантите дори да виждат, че жертвите са всъщност стари и много счупени хора, те са напълно убедени че тези хора щяха да са още живи и "здрави" ако нямаше Корона. А това че грипа много удобно се изнесе по партенки няма значение.

- Цензура по всички канали. Това означава желание за тоталитарен режим.

- Огромни печалби от ваксини, от които няма никакъв медицински смисъл, нито пък има как да се набодат ръчичките на 70% от населението.

- Избутване на вече натурално ваксинираните (прекарали вируса) хора, сякаш не съществуват и въобще не са имунизирани. Искаме ваксинационни паспорти, но в тях да влизат само набодените.

Виж колко много точки за опроверцение предлагам :) Давай, кажи защо не съм прав по нито една от тях :)
 
Виж колко много точки за опроверцение предлагам :) Давай, кажи защо не съм прав по нито една от тях :)
Има ли смисъл на глухият да му се говори? :)
Какви забрани за аутопсии, какъв тоталитарен режим, каква цензура...
Ама няма смисъл да ти се отговаря, щом нямаш връзка с реалния свят.
 
Слушам мнения, пиша по форумите и чат пат поглеждам числата дето пускат. Тия числа и ти ги виждаш, но от гледната точка на това, че Корона е една чисто нова болест и ако нямаше Корона, сега 2 милиона човека по света щяха да щъкат над земята вместо да гният под земята. Моята гледна точка е, че Короната е едно сложно явление, бих казал експеримент. И тук в темата пиша защо според мен това е така. Ти напиши защо това не е така и защо не си съгласен с моите доводи.

Ето някои причини защо според мен Корона е експеримент:

- Забрана за аутопсии - това е основен и най-важен момент. Означава, че лекарите по света са под контрол и изпълняват анти-лекарски практики. Най-лекарско е когато виждаш че има нова болест, да намериш причината за тази болест. На лекарите е забранено да търсят такава причина и това ги прави не лекари, а съучастници.

- За доказване на Корона се използва тест, който не би трябвало да се използва. Дори е направен да засича някакви стари коронавируси. Освен това точността му много лесно се контролира на компютъра. Задаваш повече термични цикли, получаваш повече заразени. Намаляваш циклите - по-малко заразени.

- Използва се най-удобната част от населението за да се потвърди болестта - стари и много болни хора, на които им е дошло времето. Такива, за които можеш да кажеш че са умряли от ядене на кисело мляко и пак ще ти повярват.

- Целенасочена медийна психоза в големи количества. Психическата атака е допълнена с физическа - мерки, разделящи хората и съсипващи финансите на много от тях.

- Медиен пълен непукизъм за реалните жертви на психозата и финансовата атака. В очите им е само и единствено Ковид. Ковид. Ковид. Не признават и не говорят за нищо друго, освен Ковид. Това означава медийна поръчка, няма никаква загриженост.

- Налагане на маски. Маските са развъдник на бактерии. Бактериите се размножават в топла и влажна среда. Бактериите причиняват бактериални инфекции. Бактериална инфекция, причинена от бактерии, развити върху парцала пред устата на човек се нарича как? Ковид.

- Непрестанно насаждане на впечатление, че Корона е тази нова смъртоносна болест, този нов СПИН, който се появи от нищото и започна да покосява хора, на които до този момент им нямаше абсолютно нищо. Сектантите дори да виждат, че жертвите са всъщност стари и много счупени хора, те са напълно убедени че тези хора щяха да са още живи и "здрави" ако нямаше Корона. А това че грипа много удобно се изнесе по партенки няма значение.

- Цензура по всички канали. Това означава желание за тоталитарен режим.

- Огромни печалби от ваксини, от които няма никакъв медицински смисъл, нито пък има как да се набодат ръчичките на 70% от населението.

- Избутване на вече натурално ваксинираните (прекарали вируса) хора, сякаш не съществуват и въобще не са имунизирани. Искаме ваксинационни паспорти, но в тях да влизат само набодените.

Виж колко много точки за опроверцение предлагам :) Давай, кажи защо не съм прав по нито една от тях :)
На хора, които ин е дошло времето...Ето тук си в голяма грешка. Виж колко млади хора си заминаха. И как реши, че ваксините нямат смисъл? Пък и нали с доброволни? Теб някой задължава ли те да си я слагаш???
 
Какви забрани за аутопсии, какъв тоталитарен режим, каква цензура...
Това сериозно ли??? Браво - ето кой си живее в измислен, доста различен от реалния свят. Честито.
 
- Забрана за аутопсии - това е основен и най-важен момент. Означава, че лекарите по света са под контрол и изпълняват анти-лекарски практики. Най-лекарско е когато виждаш че има нова болест, да намериш причината за тази болест. На лекарите е забранено да търсят такава причина и това ги прави не лекари, а съучастници.
Имаш ли си идея колко струва една аутопсия и дали например в България има капацитет да се направят аутопсии на всички умрели от ковид? Или просто си правиш вятър на клавиатурата? Те погребалните не смогваха, които са под път и над път, ка моли патолозите които са 80 човека в цялата страна и в някои по-малко области се падат по 1 на 2 области и повечето са на преклонна възраст и работят от немай къде, защото няма кой да поеме работата им, а не щото им се работи. Ти ще отидеш ли да режеш труп на човек който е умрял от потенциално заразна и опасна болест? Мислиш ли, че близките на умрелите имат желание, вместо да ги изпратят в последния им път с достойнство, да ги предадат да гният в някое мазе и да чакат някой да ги накълца на парченца, търсейки предизвестена истина?
 
Те им го обясниха още лятото. Аутопсия на човек, който е починал от пневмония, вследствие на коронавирус, е излишна, понеже се доказва с обикновена снимка на белите дробове.

Иначе усилията един ден да говориш, че им е дошло време на хората и са умрели от вируса, а в следващия, че един нямало умрял от ковид, а всичките били убити в болниците и вследствие на интубация, си е за похвала. Бледа сянка на слузестите тези на д-р Менгеле.
 

Горе