Сектата на ковидитите

Добре, прецакан е и ще умира бавно и мъчително. Моите съболезнования. Всичко е заради Ковид, най-опасния вирус появявал се някога. И освен него всички ша омрем. Но и ти си пътник, да знаеш. Вируса е навсякъде около нас. Това са милиони заразени и всеки ден стават повече. Въпрос на време е да стигне до твоя нос. Може да не е днес, може да не е утре, но с всеки ден шансовете да го хванеш се увеличават. Освен ако не се защитиш с 4 маски и найлон отгоре и започнеш да пееш мантрите от телевизора.

Интересно обаче как само сред познатите на сектантите има такива в окаяно състояние :rolleyes:


Ама те твърдят че тия неща се случват след месеци. Ей го, нашия е писал 3 месеца. Един мой познат разправяше същото за някаква след 6 месеца така. И в новините пак такива писаха - след 5-6 месеца на разни млади нещо им станало и окекавели.

Я като е толкова често това събитите, сектантите да ни намерят видеа в YouTube на такива дет се оплакват от такова нещо. Че ми стана интересно да видя какъв пък е тоя задух толкова специален.
Остани си невярващ и така. Ти си като тия с джиповете, дето карат с 240 км в час и си казват: на мен никога няма да ми се случи. Те също не мислят, че могат да застрашат други хора на пътя. Не те разбирам: цял свят гръмнал от една година, а ри се ебаваш. Доста е тъпо това всички ла омрем. И изтъркано. Ами като е така, хвърляй се от 20 етаж, то е все тая! И ти обясних за стотен път: нося маска в магазин и банка. Никъде другаде. И не съм спирал да си живея както преди, дори и най-тежкия локдаун миналия март. Тогава тичах по пустите улуци, че в парка беше забранено. Да, аз също се дразнех, че е неадекватно, че затвориха планини и паркове плюс кпп-тата, ама тогава никой не знаеше какво ни очаква. Сега е в пъти по-информирано.
А я си спомни, колко народ се молеха да се направят ваксини. Сега като ги направиха, опасни били, рано било... Нема угодия тоя народ!
 
Хайде да си имаме уваженията. Има няма сто пъти съм казал, че не отричам вируса, а неадекватните мерки и насажданата масова психоза.

Иначе колегата да оздравява. Всеки организъм си кара индивидуално, преди 4-5 години такъв грип изкарах, три месеца бях като размазан.
Е кое в България сега ти пречи? Че слагаш маската на два дни веднъж ли? Или че няма барове и дискотеки???
 
Това изказване на д-р Лари Палевски обяснява мозъчните увреждания на тия наши сектанти, дето се имунизират срещу ечемик и кокоши трън.

 
Последно редактирано:
Застоял се е и се е препарирал от психоза. Аз от баяяяя години имам нещо като задух, като вдишвам все едно стигам до 85% и не мога повече. На село като отида и ставам на 100%. Затова логиката ми беше, че е от софийския смог. Да, обаче наскоро ми хрумна една идея. Значи имам един кростренажор в стаята, ама ме мързи да го ползвам както се ползва примерно за час, пък и нямам чак такава нужда от отслабване. Та рекох си, какво ще стане ако се напъна на максимална трудност за по-кратко време? И първия път само за 2 минути ми излезнаха ангелите. Същия ден направих още няколко опита, всеки по-добър от предишния. Май на следващия ден беше, излизам навън и като се затичах, бах мааму, кат някъв Робокоп съм станал. През следващите дни направих до 6 минути такова екстремно за мен кардио. А то сигурно не е много екстремно, просто аз съм супер заседян. За протокола, всеки път условията са еднакви - при максимална трудност държа една и съща скорост. И сега имам чувството, че белите ми дробове никога не са били по-мощни. Ей го на, снощи към полунощ си бягах малко навън, въздух мръсен, студ, носа ми усещам хвана висулки, ама съм като машина.

Така че тия приказки "Ама той/тя прекара коронавируса и след 15 месеца е дроб сърма" не на мене. Да си стане от гъза, да потренира малко и ще видиш как много набързо ще разцъфти. До неотдавна на това му викахме "Загубил съм форма". С лежане атрофира всичко - и мускулите, и кокалите, и сърцето, и белия дроб, и оная работа даже.

Категорично не трябва да има застояване, но чак пък да се тича километри е абсурдно. Остави тъпия вирус. Просто след пневмония, дори от настинка причинена не става от утре във фитнеса! Или пък като този със ските. Не можел ДОРИ на ски да иде?! Та там натоварването е огромно. Да си седне на задните части, да почива, леки натоварвания и да се готви за кънки на някоя пързалка лятото. Разходка на чист въздух, по здравословни храни и повече почивка трябва. Освен с дробовете, може всеки да има различни проблеми с други органи след надрусването с кортикостероиди и антибиотици. Примерно "Левофлоксацин", който се използва за опашка при бактериална инфекция. Напиши го в "Гугъл" и прочети за него. Всички имат странични ефекти, но на този шапка му свалям. А пък това с мрънкането, че били свалили килограми и не знам какво не го разбирам! Нормално е. Организма си знае работата. Гадно е да си болен. Да, възстановяването е бавно, може три, шест или дори повече месеца, според човека, но трябва да се приеме със спокойствие. Всички ще умрем от КовидЪ в някой филм по книга на Кинг.
 
Просто след пневмония, дори от настинка причинена не става от утре във фитнеса!
Аз пак казвам, това са такива случаи за които казват че имат проблеми след 3, 4, 5, 6 МЕСЕЦА, не дни :oops: Този със ските бил коронясан преди 3 месеца, това се пада Ноември, а не миналата седмица. Ако толкова пък има задух след месеци, значи може би е астма, което ще излезе че е старото наименование на модерния "пост-ковид синдром". Имам един приятел, той казва че като дете е бил получил астма точно след пневмония. Това не са нови неща, случвали са се и преди. Не може до вчера да е имало стотици болести, а днес вече да са само три: Пре-Ковид, Ковид и Пост-Ковид.
 
Аз пак казвам, това са такива случаи за които казват че имат проблеми след 3, 4, 5, 6 МЕСЕЦА, не дни :oops: Този със ските бил коронясан преди 3 месеца, това се пада Ноември, а не миналата седмица. Ако толкова пък има задух след месеци, значи може би е астма, което ще излезе че е старото наименование на модерния "пост-ковид синдром". Имам един приятел, той казва че като дете е бил получил астма точно след пневмония. Това не са нови неща, случвали са се и преди. Не може до вчера да е имало стотици болести, а днес вече да са само три: Пре-Ковид, Ковид и Пост-Ковид.
Отговарям със смях. Егати лекарите в тоя форум. Ха ха ха
 
Отговарям с тъжен смях. Егати малоумниците има.... Нямало грип...
Според тебе от къде се взима грипа друга година? От въздуха ли се самосинтезира? Не си ли даваш сметка, защо тази година подобна епидемия е невъзможна?
 
Според тебе от къде се взима грипа друга година? От въздуха ли се самосинтезира? Не си ли даваш сметка, защо тази година подобна епидемия е невъзможна?
Я, обясни ми подробно защо?
 
И как става това по законите на Авицена?

Кови има пипалца, а нормалния вирусен грип няма пипалца, а на новия щам пипалцата са му криви, разбираш ли сега защо сезонен грип няма да има тази година! Това е същото като да имаш крайници и да нямаш крайници. Тъй като Кови има крайници, той се придвижва по бързо и така успява да си хваща хора, за да ги трепе с невиждана ярост. Докато обикновения сезонен грип се докопа до човек, Кови вече се е нанесъл и така сезонния грип остава бездомен и умира. Не разбирам все още, как варианта на Кови с кривите пипалца се придвижва по-бързо от този с правите, няма логика в това, но предполагам математиците на НОЩ ще обяснят този феномен....

В крайна сметка.... всички ша Омрееем....
 
Я, обясни ми подробно защо?
Правил съм го няколко пъти в темата. Ясно ми е, че не сте го чели. Дай да видим каква е твоята гледна точка. Как грипът се разпространява всяка година и тази година дали са на лице тези предпоставки.
 
Правил съм го няколко пъти в темата. Ясно ми е, че не сте го чели. Дай да видим каква е твоята гледна точка. Как грипът се разпространява всяка година и тази година дали са на лице тези предпоставки.
И ние отново ще зададем въпроса: Щом "мерките" помогнаха да се избегне грипа, защо не помогнаха да се избегне кови, за който бяха предназначени? Логично е да не виждаш абсурда в това си мнение. Та ти вярваш сляпо на платените пропагандатори с пагони върху белите престилки.

Моята версия, на която държа докрай - грипът тази година не го пуснаха, защото беше създаден много по-рентабилен бизнес с няколко допълнителни екстри. ;) Да, точно така - грипа го пускат, след като са го създали в лабораторни условия. Новият грип беше създаден по същия начин. Прилепи, пазари, китайци - My ass!
 
Моята версия, на която държа докрай - грипът тази година не го пуснаха, защото беше създаден много по-рентабилен бизнес с няколко допълнителни екстри. ;) Да, точно така - грипа го пускат, след като са го създали в лабораторни условия. Новият грип беше създаден по същия начин. Прилепи, пазари, китайци - My ass!
Не е ли по-лесно да кажеш, че всяка година пускат лабораторен грип, само че през 2020 излиза с ново име. Ребрандиране по случай 100 годишнината :)
 
Сред най-желаещите COVID ваксина са предимно по-възрастни хора и привържениците на управляващите от ГЕРБ. Това показват социологически резултати на „Галъп интернешънъл болкан“

:oops::rolleyes::eek::D:p
 

Горе