Сектата на ковидитите

Помня как пречукаха дядо ми, щото видиш ли познавал Сашо Сладура.
В какъв смисъл го е познавал този "сладур" - в библейския ли? ;)
Брей, за страна, която последна в целия източен блок започна перестройката, ще се окаже, че сме имали най-много дисиденти на глава от населението.
 
ПП:... Ама пък медицината беше на много по-високо ниво и нямаше да има криза с болнични легла или недостиг на читави кадри.
А и тогава никой нямаше да ни пита искаме или не ваксина. Боц със Спутник в името на българо-съветската дружба и толкоз.
 
Абе по време на тогавашния комунизъм смъртността беше най-ниска, населението най-много и най-щастливо, най-силната армия и так дале :)

Един вид Златен Век с леко-ръждивочервени оттенъци.

Обаче ъпдейтната версия която е налице днес много съква и дупе да ни е яко.
 
Е как да не съм виждал бе, бай Тошко още го помня. И как не ни даваха да ходим след Ахтопол, че видиш ли, щели сме да избягаме в Турция. Помня как пречукаха дядо ми, щото видиш ли познавал Сашо Сладура. Представяш ли си какви спомени са ми останали, при положение, че съм бил невръстно хлапе.

Каква е разликата с днешно време и държавата на тулупите? Бойко колко хора "пречука", само защото познават Божков, примерно. Жена му и сина му, до скоро бяха по арестите.
 
Каква е разликата с днешно време и държавата на тулупите? Бойко колко хора "пречука", само защото познават Божков, примерно. Жена му и сина му, до скоро бяха по арестите.
А къде според теб, трябва да се намират лица, които са обвинени в тежки престъпления?

А, според теб, също така, мъжко ли е поведението на Божков, който си заряза семейството(то май при него е било само проформа) и се укри, вместо да остане на масто и да си отстоява правата?
 
Не ми размивай с глупости. Предложението ми за кафе още важи, до месец пак ще идвам до София. Обещавам че няма да те нападам, просто искам да си поговорим на живо, пък да виним дали след това пак ще ми пишеш по същия начин. Ако не искаш това, ела ти до Варна, с много хора от форума сме се виждали на живо, не съм изял никой, все още. Няма от какво да се притесняваш!
може да спреш в зарата да починеш, аз черпя кафето
 
Къде видя истерични изблици пък ти? Като видя малоуник, държа да му го кажа, за да си знае. Правя същото и на живо и по форумите. Аз му казах, че ако ми беше наблизо и ми говори по този начин, щам да му разбия тъпата муцуна и да го хвърля в казана. Правено е. Къде виждаш истерия тук? Това че имаме различни виждания за нещата, не е мой проблем. Ще ми говори тъпотии, аз да го търпя, няма как да стане.

Ако има 5 човека полезни във останали във форума, аз съм един от тях и @Blinky го знае много добре. Тъй че трафика няма нищо общо.... Отделно той не се меси в лайняни теми като тази, това се знае, участваш на собствен риск. Като си мека китка и чувствата ти са лесно нараними, просто не влизаш в темата, толкова е лесно.
малко стари лаРви..
не съм те засичал извън тия теми скоро
 
Не си гледал внимателно. Пиша си навсякъде, където има смисъл. Това че няма много нови смислени теми, аз какво да направя. Непоискан акъл няма как да почна да ръся, както съм правил преди.
 
Е, сега не може и от къщи да излизаш, кво да говорим за Ахтопол..

Обаче верно, че тая пандемия ако беше се случила по време на предишния комунизъм, щеше да се смете под килима - също като Чернобил.

... Щото и Китай е братска коми държава и трябва да се поддържаме.

ПП:... Ама пък медицината беше на много по-високо ниво и нямаше да има криза с болнични легла или недостиг на читави кадри.
Какво, какво? Медицината било на ниво??? Хората умираха като кучета, ама всичко се замиташе. Недей да говориш щуротии, моля те.
 
Каква е разликата с днешно време и държавата на тулупите? Бойко колко хора "пречука", само защото познават Божков, примерно. Жена му и сина му, до скоро бяха по арестите.
Повярвай, разликата е огромна. Ако тогава имаше тази пандемия, тези бройки само БКП щеше да ги знае.
 
Сега като ги знаеш какво?
Е, как какво? Влязъл е в ролята на кукувичка от стенен часовник и на всеки кръгъл час се показва, за да изпищи истерично: "още един без придружаващи заболявания е умрял. Грипче, бе грипче".
 
Какво, какво? Медицината било на ниво??? Хората умираха като кучета, ама всичко се замиташе. Недей да говориш щуротии, моля те.
Повсеместно се мреше от глад и болести, затуй бяхме само 9 и кусур мильона...
 
Бяхме, ама намаляхме заради комунистите, които ни ебаха майката. 45 години. Къса ти е паметта явно. Жалко.
Уточнявай кои комунисти са таковали нечии майки че вече се обърках.
Пък и ако не беха ги таковали, щяхме сега да сме хептен малко като бройка - елементарна биология.

ПП: По бае Тошово време графиката на прираста е все нагоре, после след 90-та некъде обръща посоката.
 
Бяхме, ама намаляхме заради комунистите, които ни ебаха майката. 45 години. Къса ти е паметта явно. Жалко.
Тедка ти определно си изгорял от българския щам на ковида. Направо продухва мозъка. Хубаво е да седнеш да направиш малко проучване за иконимиката, образованието, здравеопазването, селското стопанство, прираст на населението и т.н през соца. Пропагандата я остави малко настрани, но определно доста добре си е свършила работата
 
Уточнявай кои комунисти са таковали нечии майки че вече се обърках.
Пък и ако не беха ги таковали, щяхме сега да сме хептен малко като бройка - елементарна биология.

ПП: По бае Тошово време графиката на прираста е все нагоре, после след 90-та некъде обръща посоката.
Сети се защо се обръща, умно момче си, не като Крумов например.
 
Котелския тигър пак почнал да пише за комунизма.
Единия милинки пече другия има мокри сънища за соца, въобще в тоя град има ли поне един нормален
 

Горе