Сектата на ковидитите

Мисля ,че за първи път имаме късмет ,че сме последни на опашката по изпращане на ваксините. И докато пристигнат по всички болници ,току виж сме разбрали,че ще ни навредят и се откажем от тях. Много хора ми казват ,аз съм се ваксинирал преди против грип и имаше ефект. Да но тези ваксини са различни от тези за грип ,макар че и в тях лагат живак. Възникват много интересни въпрои отноно самата ваксина.
Не е ясно дали хората, които са имунизирани, могат да пренасят вируса, ако са се заразили.(явно могат да го пренасят)
Pfizer трябва да се съхранява при минус 70 градуса, а този на Moderna – при минус 20. И двете ваксини трябва да бъдат размразени непосредствено преди приложението им.(до сега нито една ваксина не е била замразявана,използват незнанието на хората)
Главоболие и болки в крайниците, умора и треска са сред най-често срещаните странични явления.
Това стига за да не си бия инжекция с неясно съдържание и странични ефекти.
 
Не, Ekarerina777 изобщо не е трол. Изобщо не се е регистрирала във форум за уеб предприемачи, за да пише в ковид темата, която се намира в офтопика, който май даже не беше публичен по едно време.. Изобщо не идва да спуска безумни опорки...
 
Не, Ekarerina777 изобщо не е трол. Изобщо не се е регистрирала във форум за уеб предприемачи, за да пише в ковид темата, която се намира в офтопика, който май даже не беше публичен по едно време.. Изобщо не идва да спуска безумни опорки...

Кой плаща на този антикови трол според теб? А да, комунистите :eek:
 
Не, Ekarerina777 изобщо не е трол. Изобщо не се е регистрирала във форум за уеб предприемачи, за да пише в ковид темата, която се намира в офтопика, който май даже не беше публичен по едно време.. Изобщо не идва да спуска безумни опорки...
Според мен, Катето се е регнала с друга цел, но спазва безумното изискване за брой постове, за да пусне собствена тема.

@Ekaterina777, постовете в оф-топик не се броят. Ще трябва да натрупаш контент в други раздели. :)

Иначе нищо не пречи да споделяш мнението си и тук. Имаш пълното право да го правиш.
 
Не, Ekarerina777 изобщо не е трол. Изобщо не се е регистрирала във форум за уеб предприемачи, за да пише в ковид темата, която се намира в офтопика, който май даже не беше публичен по едно време.. Изобщо не идва да спуска безумни опорки...
Охо, развиваме нови маниери тук. Значи след като многократно сме те наричали платен герой (и не само теб), сега ти си пуснал радара за засичане на съмнителни обекти. И този термин "безумни опорки" в огледалото ли го видя? Защото въпреки че най-достойно се представяш от всичките ти съмишленици, на мен като цяло ми липсват умни и логични опорки. Една и съща логика гледам цяла година - "Всички ще умрем", "По новините казаха..." и "Трябва да се подчиняваме"
 
Кой плаща на този антикови трол според теб? А да, комунистите :eek:
Такива като тебе тролят безплатно, за да си запълват безсмисленото съществуване. Не мисля, че някой плаща.
Охо, развиваме нови маниери тук. Значи след като многократно сме те наричали платен герой (и не само теб), сега ти си пуснал радара за засичане на съмнителни обекти. И този термин "безумни опорки" в огледалото ли го видя? Защото въпреки че най-достойно се представяш от всичките ти съмишленици, на мен като цяло ми липсват умни и логични опорки. Една и съща логика гледам цяла година - "Всички ще умрем", "По новините казаха..." и "Трябва да се подчиняваме"
Ти нали ме беше блокирал за обиден речник? Наричал ме бил платен. Аз съм в тоя форум от 9 години, дори от преди тебе, всички могат да видят какво съм търсил тук през годините. Платен ще ми вика... Работил съм с толкова много хора, че не е истина. Съвсем си издънил. Трагедия пълна...
 
Такива като тебе тролят безплатно, за да си запълват безсмисленото съществуване. Не мисля, че някой плаща.

Ти нали ме беше блокирал за обиден речник? Наричал ме бил платен. Аз съм в тоя форум от 9 години, дори от преди тебе, всички могат да видят какво съм търсил тук през годините. Платен ще ми вика... Работил съм с толкова много хора, че не е истина. Съвсем си издънил. Трагедия пълна...

Аз на това общество съм дал две деца, 20 работни места, стотици хиляди левове данъци и още безброй неща. Ти освен лайна, какво друго си дал на тоя свят?
 

Аз ли нещо съм изпуснал... Вярно че не следя къде колко се ваксинират, понеже не знам къде и да го следя това. Инфекциите обаче си представях, че намаляват... пък тук пише че растат. Добре, дай да видим къде растат, в статията трябва да пише:

Точно това в момента се случва както на места в САЩ, така и в латиноамерикански държави като Чили и Уругвай. Но на тревожни примери се натъкваме и в Европа. Вестник „Ди Велт“ припомня, че Унгария е на трето място по брой ваксинирани хора на континента, но въпреки това там броят на новите зарази в момента стремително расте, особено след като премиерът Виктор Орбан след Великден реши отново да отвори ресторантите и магазините.

Сходно е положението и в Сърбия.

САЩ прескачам, не знам кои места имат предвид. В Чили случаите в момента изглеждат като започнали да намаляват от 10 дена насам. В Уругвай по същия начин изглежда. Унгария са като наше копие, новите им случаи почти вече са спаднали на минималните нива, не е имало повишаване цял месец. И Сърбия почти така изглежда.

Сякаш статията е писана преди повече от месец, но не е, топла и прясна е. Разбирам да имаше покачване на случаите, но то съвсем очевидно е обратното, те спадат. Май вече и този термин предефинират. От сега нататък като гледаме че случаите растат, казваме че растат. Ако не растат - растат. И ако намаляват, значи растат. Запомнихте ли, ученици?
 
Ти нали ме беше блокирал за обиден речник? Наричал ме бил платен. Аз съм в тоя форум от 9 години, дори от преди тебе, всички могат да видят какво съм търсил тук през годините. Платен ще ми вика... Работил съм с толкова много хора, че не е истина. Съвсем си издънил. Трагедия пълна...
Ами ако не си платен е още по-тъжно, показва че имаш отслабено критично мислене и склонност да се доверяваш на структури, които имат за цел да се възползват от теб. Образно казано, държиш се като мома, влюбена в някой побойник.

За блокирането не знам защо още трябва да се споменава. Аз го казвах и преди. Опцията за блокиране не е някакъв обществен закон и задължение, а е просто опция във форума, сложена е за улеснение. Затова с моята опция ще си се разпореждам когато и както си искам. Ако искам да блокирам ще си блокирам, ако искам да разблокирам ще си разблокирам.
 
Аз на това общество съм дал две деца, 20 работни места, стотици хиляди левове данъци и още безброй неща. Ти освен лайна, какво друго си дал на тоя свят?
Айде пак със самоизтъкванията. Нямам намерения да си губя времето да ти описвам какво и как съм направил, темата не е за да си ги мерим. Но всички разбрахме, че те е хванала кризата на средната възраст и си решил да се правиш на значим във форума, но защо просто не се консултираш с психолог или не си намериш хоби което да ти помогне в този, явно, труден за теб период?

За тези които казват, че ваксините не работят просто да видят това и да замълчат:
78448405-C0E0-46C6-ABBA-E011F7F5F449.jpeg
F41B2BB6-B1F7-4DA7-83B5-AF3056BF6115.jpeg
 
За тези които казват, че ваксините не работят просто да видят това и да замълчат:
Ама ти наистина ли не схващаш, или само се правиш. Това е същото като да се появиш тук и да кажеш "Видяхте ли какво казаха днес по новините, че всички ще се заразим и ще умрем!"

Мен първо трябва да ме убедиш, че PCR теста засича каквото трябва. После, че лабораториите го използват както трябва. После, че докторите записват случаите както трявба. И чак тогава можем да си говорим за графики.

Всички тези графики са като новините всеки ден - контролирани. Някои не чак толкова, други почти напълно, но най-общо - контролирани. Не знам какво очакваше да спусне като информация държава с вече диктаторски режим.

Овен това там вече им е топло там, пуснали са се по късите гащи и ръкави:

По-добре пробвай да ни стресираш с Индия, защото там е още по-топло, но случаите им растат като Биткойн.
 
Ти си ебахти дебила, честно. Злобееш за това, че комунистите са избили хиляди български интелектуалци и ги приравняваш на фашисти. Олигофрен комунистически. Стой си в Англия и си мети там разлятата бира и не ни занимавай с кретенията си, ако обичаш...
Какви интелектуалци в селско феодална държава бре лольо. В една Франция са осъдени и наказани повече от всяка друга държава. Но там не се срамуват от това а дори се гордеят. Само безродниците тук в България се пънете да защитавате предатели.

А най забавното е когато се обърне палачинката веднага друга песен запявате. И пак ти казвам не можеш да ми стъпиш на 10% от дохода дори. Май си забравил как ми се молеше да скайп да ми линкваш сайтовете из социалките
 
Последно редактирано:
Те сега ще ти кажат, че и графиките са манипулация сигурно. Абе смешковци са, ама скоро ще се сетят, че им се ходи до гръцко и ще си боднат набързо един Янсен, за да спестят 200 лв за ПСР.
 
Май си забравил как ми се молеше да скайп да ми линкваш сайтовете из социалките
Хехехехе. Глупости.. Изкарай историята да видим. Хайде, че ми е интересно. Точно пък със социалки никога не съм се занимавал, пък и да ти се моля ...

Единственото което съм работил с теб преди години е да ти въртя импресии на еднин умрял онлайн магазин в мои сайтове някъде 2014-2015 година на цени колкото да си покрия домейна. Ако се разровя и банерите ще ти намеря сигурно, да го видим къде е днес този колос на търговията.
 
Последно редактирано:
Нямам намерения да си губя времето да ти описвам какво и как съм направил
Което е някъде около абсолютната нула, така че няма да ти отнеме много време

Точно пък със социалки никога не съм се занимавал,
Ей това ковидитогерберутките са си безочливи типове

kamentk каза:
 
Охо, развиваме нови маниери тук. Значи след като многократно сме те наричали платен герой (и не само теб), сега ти си пуснал радара за засичане на съмнителни обекти. И този термин "безумни опорки" в огледалото ли го видя? Защото въпреки че най-достойно се представяш от всичките ти съмишленици, на мен като цяло ми липсват умни и логични опорки. Една и съща логика гледам цяла година - "Всички ще умрем", "По новините казаха..." и "Трябва да се подчиняваме"
Благодаря за подкрепата :)
 
Голям протест в Лондон днес, който разбира се не е отразен в нито една наша медия:
 
Не знам ква секта, ама да ви светна как се мори елементарно първично заразяване, преди да е навлязъл дълбоко вируса, до дробове, до черва, там квито органи има :)
Като се приберете в къщи след тежката смяна, или още повече кат сте се ръгяли в транспорта - една тенжурка на котлона, и кат заври водата и почнат яките пари, те така 2 мин ще отделите да дишате с пълно гърло и нос врелите изпарения, трябва да усетите като силно опарване в носоглътката. Или умирга веднага, или ако остане нещо, е в минимални количества и сили, и организма го бори много по-лесно, щото ако "парната терапия" не е доказана, то теорията за количеството при този вирус, е вече доказана.
Айде утре да почерпите, че сега няма нужда ахахах
 

Горе