Сектата на ковидитите

Продължавам да ти се чудя как запазваш самообладание при толкова малоумни опоненти. Аз щях да съм ги почнал още преди няколко поста. Прости, прости, чак не се търпи... Айде в началото нямахме информация, ама към ден днешен да си на същата позиция, като преди година.... Ужас, ужас.
Доста слаби опоненти са, много бързо им свършват отговорите и спират да отговарят или изръсват това с тъпомера, но такива си ги имаме. Но идеята на форума е, че има и други хора дето го четат и могат да намерят нещо полезно. Така че в най-добрия случай моите постове могат да се сторят полезни на някой. Сектантчетата ги използвам като причина да напиша нещо, иначе ако трявба сам да си пиша ме мързи :)
 
Доста слаби опоненти са, много бързо им свършват отговорите и спират да отговарят или изръсват това с тъпомера, но такива си ги имаме. Но идеята на форума е, че има и други хора дето го четат и могат да намерят нещо полезно. Така че в най-добрия случай моите постове могат да се сторят полезни на някой. Сектантчетата ги използвам като причина да напиша нещо, иначе ако трявба сам да си пиша ме мързи :)
Скоро ще си пишете само тримата, ама не е ли време за теорията със самолета? Или то въобще всичко е измислица? Като гледам заведенията в София, то наистина вече няма Ковид. Ама и да има, аз си дадох г..за и ми дреме на к...ра. А вие си развивайте теориите, няма да ви преча.
 
Скоро ще си пишете само тримата, ама не е ли време за теорията със самолета? Или то въобще всичко е измислица? Като гледам заведенията в София, то наистина вече няма Ковид. Ама и да има, аз си дадох г..за и ми дреме на к...ра. А вие си развивайте теориите, няма да ви преча.
То като цяло това беше целта на пландемията. Да се види кой ще си даде гъза, кой ще слушка падишаха и кой ще е непослушен/неудобен...
 
Скоро ще си пишете само тримата, ама не е ли време за теорията със самолета? Или то въобще всичко е измислица? Като гледам заведенията в София, то наистина вече няма Ковид. Ама и да има, аз си дадох г..за и ми дреме на к...ра. А вие си развивайте теориите, няма да ви преча.
Абе какъв самолет те гони? Темата е за любимия ти вирус, който ти дава възможност да бъдеш доминиран и да правиш каквото ти наредят господарите. Даже виж, последното видео на Цанов мисля че много ще ти хареса:

Сега разбирам защо търпите обидите на biaaro. То било удоволствие. Той ви доминира вербално, вие се кефите. А мен ме блокирате, защото не можете да ми отговорите и само ви злепоставям. Леко ревнувам, но ще го преглътна :oops:
 
То като цяло това беше целта на пландемията. Да се види кой ще си даде гъза, кой ще слушка падишаха и кой ще е непослушен/неудобен...
Ооо, то имало цел. Грипчето било с цел. Хаха, излагаш се, Славчев, голям мъж си, коя съседка ти го каза това?
 
Да бе, Славчев, не се боцкай и си носи маската целогодишно. Или пък си рискувай и си го карай така. След като се ваксинират три милиона им кажи, че са балъци и си слагат химия. А ти си пий ракийката, която е изключително полезна.
 
Да бе, Славчев, не се боцкай и си носи маската целогодишно. Или пък си рискувай и си го карай така. След като се ваксинират три милиона им кажи, че са балъци и си слагат химия. А ти си пий ракийката, която е изключително полезна.

Пия си я, защото си я варя аз от мои дръвчета и асма, и не ме притеснява изобщо. Маска нося само в магазина по задължение. Ти като си ваксиниран да не си без маска? Да нямаш баркод на челото (ваксиниран). Айде стига сте плямпали глупости. 3 млн. в България ще са ваксинирани точно след 2 години, така че не се надявай на нещо...
 
Пия си я, защото си я варя аз от мои дръвчета и асма, и не ме притеснява изобщо.
То не е до дръвчетата и до асмата, а до това, че в дългосрочен план алкохола е изключително вреден. Що народ познавах, дето си пийваха така, уж за здраве, за настроение, само домашнярка, накрая я цироза, я инсулт/инфаркт, я нещо друго ги умори...

Изобщо, повечето които не спазвате мерките сте хора които попринцип не се грижите за здравето си. Двамата основни предводители на анти ковид движението във форума декларираха, че са пушачи. Какво повече да говорим.

Онзи ден една роднина ми се обади да се видим, обяснява ми как ваксините не били изследвани и я било страх. В същото време, вади цигари от тези новите, които се слагат в някакъв нагревател, вместо да си палят, твърди, че били по-безвредни от обикновените. Викам, те се появиха преди 1-2 години, според теб изследвани ли са достатъчно, наложини ли са с годините, че да го твърдиш, мълча 20 секунди, не можа да даде отговор и накрая се съгласи, че може би съм прав.
 
Пия си я, защото си я варя аз от мои дръвчета и асма, и не ме притеснява изобщо. Маска нося само в магазина по задължение. Ти като си ваксиниран да не си без маска? Да нямаш баркод на челото (ваксиниран). Айде стига сте плямпали глупости. 3 млн. в България ще са ваксинирани точно след 2 години, така че не се надявай на нещо...
Толкова си заблуден, че чак се чудя как ги измисляш тия неща. Ако приемем, че се ваксинират по 30 000 на ден, я сметни след колко ще сме вече 3 милиона? Явно не можеш да смяташ, това се вижда. И не я носиш по задължение маската, а защото пазиш другите и има закон, който те задължава да я носиш. Една година не го разбра това. Ама така е, мозъчните гънки явно липсват.
 
Изобщо, повечето които не спазвате мерките сте хора които попринцип не се грижите за здравето си. Двамата основни предводители на анти ковид движението във форума декларираха, че са пушачи. Какво повече да говорим.
Ти чиста сълзица ли си? Храниш се само с най-качествени храни, спортуваш редовно и нямаш никакви пороци, така ли?
Мен не ме бърка, даже ме кефи, че хора с които не желая да приказвам, не ме разпознават по улиците.
Значи си ваксиниран, ходиш ми с маска, иначе вярваш в науката. Е браво бе. Май и ти като Тедката просто обожаваш да бъдеш доминиран.
 
Последно редактирано:
Толкова си заблуден, че чак се чудя как ги измисляш тия неща. Ако приемем, че се ваксинират по 30 000 на ден, я сметни след колко ще сме вече 3 милиона? Явно не можеш да смяташ, това се вижда. И не я носиш по задължение маската, а защото пазиш другите и има закон, който те задължава да я носиш. Една година не го разбра това. Ама така е, мозъчните гънки явно липсват.
Напротив, по задължение я нося. Умишлено не бих си слагал развъдник ма бактерии на устата, за да правя кефа на някои. А за ваксини ще си говорим и след години, защото ще има и трета и четвърта доза, ама ти си мисли, че това те защитава от нещо.
 
И не я носиш по задължение маската, а защото има закон, който те задължава да я носиш.
Ослепителният блясък на отсъстващия ум. Или казано просто - Тедката!

Ти като си ваксиниран да не си без маска?
Случка от преди няколко дни: едната ми сестра работи в магазин. Влиза клиентка, при което сестра ми бърза да сложи тъпата маска, защото шефката ѝ мрънка постоянно. Виждайки как сестра ми припряно слага маската, клиентката, която явно е на ниво "Теди", ѝ прошепва конспиративно: "спокойно, аз съм ваксинирана".
laugh.gif
laugh.gif
 
Ти чиста сълзица ли си? Храниш се само с най-качествени храни, спортуваш редовно и нямаш никакви пороци, така ли?
Не пуша, не пия, не се дрогирам, храня се разнообразно, не робувам на накакви специални диети, супер храни, режими, веганства и подобни измислици. Напоследък нямам време да спортувам активно, но не съм с наднормено тегло или нещо подобно, имам много повече енергия и издръжливост от хора които се праскат, че са големи спортисти.


Значи си ваксиниран, ходиш ми с маска, иначе вярваш в науката. Е браво бе. Май и ти като Тедката просто обожаваш да бъдеш доминиран.
Сигурно и футболните фенове, които носеха маски още преди 10 години, макар и по други причини обичат да бъдат доминирани? И изобщо, в цял свят вече готвят облекчения за ваксинирани, скоро ще тичате и вие за ваксина, ама сега се правите на много интересни.

Половината “тарикати” като решите да ходите на море в Гърция и ви поискат ПСР ще ви се досвидят по 100 кинта и ще се наредите пред пунктовете... Аман от празнодумци.
 
Напротив, по задължение я нося. Умишлено не бих си слагал развъдник ма бактерии на устата, за да правя кефа на някои. А за ваксини ще си говорим и след години, защото ще има и трета и четвърта доза, ама ти си мисли, че това те защитава от нещо.
И аз по задължение не карам с 200 км в час, а много ми се кара да ти кажа. Всяка доза ще си я сложа, защо не? Теб ваксини като дете не са ли ти слагали? Нещо станало ли ти е? И да, защитава ме, виж тъпите израелци как се чипираха и вече нямат вирус. Понеже са много тъпи, нали?
 
Не пуша, не пия, не се дрогирам, храня се разнообразно, не робувам на накакви специални диети, супер храни, режими, веганства и подобни измислици. Напоследък нямам време да спортувам активно, но не съм с наднормено тегло или нещо подобно, имам много повече енергия и издръжливост от хора които се праскат, че са големи спортисти.



Сигурно и футболните фенове, които носеха маски още преди 10 години, макар и по други причини обичат да бъдат доминирани? И изобщо, в цял свят вече готвят облекчения за ваксинирани, скоро ще тичате и вие за ваксина, ама сега се правите на много интересни.

Половината “тарикати” като решите да ходите на море в Гърция и ви поискат ПСР ще ви се досвидят по 100 кинта и ще се наредите пред пунктовете... Аман от празнодумци.
Те тия гърци само да не искат и маски по плажовете, иначе нека си плащат хората, бие ги парата!
 
Ослепителният блясък на отсъстващия ум. Или казано просто - Тедката!


Случка от преди няколко дни: едната ми сестра работи в магазин. Влиза клиентка, при което сестра ми бърза да сложи тъпата маска, защото шефката ѝ мрънка постоянно. Виждайки как сестра ми припряно слага маската, клиентката, която явно е на ниво "Теди", ѝ прошепва конспиративно: "спокойно, аз съм ваксинирана".
laugh.gif
laugh.gif
И ти ще се боцнеш, каке, не се прави на интересна. Как ми се иска да ги направят задължителни и да ти видя реакцията после! Дано!
 
Сигурно и футболните фенове, които носеха маски още преди 10 години, макар и по други причини обичат да бъдат доминирани? И изобщо, в цял свят вече готвят облекчения за ваксинирани, скоро ще тичате и вие за ваксина, ама сега се правите на много интересни.

Половината “тарикати” като решите да ходите на море в Гърция и ви поискат ПСР ще ви се досвидят по 100 кинта и ще се наредите пред пунктовете... Аман от празнодумци.
Вие с Тедката да не сте се отсвирили в някоя пещера? Всеки път го изкарвате сякаш всички спазват най-строгите мерки, а това въобще не е така. Точно обратното - мерки се спазват само колкото да не е без хич. Маски се слагат само в някои магазини, и то ви се каза защо - против глоби и скандали. Само на теория има мерки, на практика е абсолютна свободия. И то не само сега заради хубавото време, почти през цялото време беше така. Излезте си малко от пещерите за да видите реалността. Това че вие сте се забулили като ислямски моми не означава, че всички са така.

Към момента няма смисъл от облекчения за ваксинирани, защото практически няма затруднения които да трябва да се облекчават. В известен смисъл тази пландемия просто не ни пасва на характера и само привидно участваме в целия филм. Колкото до PCR тестовете... все ще се намерят по-изобретателни нашенци да ги предлагат малко по-фалшиви, отколкото са.
 

Горе