Сектата на ковидитите

Еха, тотално облекчаване на мерките у нас. Ако всички са ваксинирани, няма да носят маска. Ако има и един неваксиниран - всички носят заради него.
Още ли ви кефи случайникът на Радев?
Лъжеш и го правиш умишлено. Решението на министъра е ваксинираните да не са задължени да носят маска в определени обекти - по-малките, като фитнеси, фризьорски салони и малки магазини. На места с голямо струпване на хора ще си ходят забулени.

Като цяло Кацаров ме разочарова. Промени позицията си относно мерките, а завоите винаги правят лошо впечатление.
 
Епа нали и набоцканите пренасят вирОса и те се заразяват. Що па ся без маска. Тва е дискриминация, надушвам съдебни дела...
 
Като цяло Кацаров ме разочарова. Промени позицията си относно мерките, а завоите винаги правят лошо впечатление.
Еха! Казваш, че те е разочаровал Радев с избора си на здравен министър?
 
Еха! Казваш, че те е разочаровал Радев с избора си на здравен министър?
Стига хленчи бе tipin. Все едно си детенце, а Радев ти е взел играчката. Дръж се малко като по-възрастен човек...
 

За разнообразие докладват някакви реакции при младите, които и без това няма нужда да бъдат боцкани. На мен ми е по-любопитно ако това са официално докладваните, колко са прикритите случаи :)
 
Дали втората доза им подейства
Да се надяваме, че са живи и здрави и просто новият министър е пенсионирал и тях.
 

@nandibandi, ето ти го поредния подстрекател. Когато се хванеш че симпатизираш на някой политик, по-добре да се запиташ как е успял да те изманипулира. В политиката всички са един дол дренки. Изключенията са много редки и екзотични, и не виреят по нашите земи. Политиката е риалити шоу с участието на едни от най-изпечените лъжци в света.
 
@nandibandi, ето ти го поредния подстрекател. Когато се хванеш че симпатизираш на някой политик, по-добре да се запиташ как е успял да те изманипулира. В политиката всички са един дол дренки. Изключенията са много редки и екзотични, и не виреят по нашите земи. Политиката е риалити шоу с участието на едни от най-изпечените лъжци в света.
Мда, Стойчо Кацаров е най-голямото ми разочарование след Петър Москов - все здравни министри, бивши седесари. Изобщо, като върл седесар на времето, няма как да имам илюзии относно политиците. Надявам се и Радев да не ме разочарова. В него съм инвестирала цялото доверие, което мога да гласувам на политик. Останалите са чист и осъзнат компромис.
 
Мда, Стойчо Кацаров е най-голямото ми разочарование след Петър Москов - все здравни министри, бивши седесари. Изобщо, като върл седесар на времето, няма как да имам илюзии относно политиците. Надявам се и Радев да не ме разочарова. В него съм инвестирала цялото доверие, което мога да гласувам на политик. Останалите са чист и осъзнат компромис.
В тоя наркоман пък какво доверие може да има човек. Направо не знам от къде го изкопаха Москов за здравен министър. Ама то като цяло тая длъжност винаги е заемана от удобни хора...
 
Наистина у нас много зле с управлението на корона-кризата:
 
Наистина у нас много зле с управлението на корона-кризата:
От статията:
Мерките се взимат заради увеличаване на случаите на заразени с коронавируса.
Ти още ли вярваш, че когато случаите започнат да се увеличават, могат да се спрат с мерки?
 
Ти още ли вярваш, че когато случаите започнат да се увеличават, могат да се спрат с мерки?

Твърде наивно е да се вярва изобщо на всякакви официални данни. Щом в Германия са лъгали за бройките, за да усвояват пари, какво да кажем за циганската махала на Европа - България?

 
20 минутна опашка от социално-отговорни млади индивиди в Лондон, наредили се да получат новата операционна система. Спасителите на утрешния ден :) Преброих ги около 2200-2300:

Двама от тях даже вече се редят за втора доза:
1623619229229.png
 
Обединеното кралство ще започнат да разделят случаите "със" и "от" за да бъдат данните "по-реалистични" :oops:


 
Двама от тях даже вече се редят за втора доза:
Божке, тия двамата (Теди и Камен) са отишли чаак до Лондон за втора игла!!! Аз дори подозирам, че са заминали за кралството, за да получат трета, понеже тук по повече от една не дават. o_O o_Oo_O
 
Приятел от Лондон се ваксинира. Каза тук няма не искам, ако желаеш да си запазиш работата.
 
Като не те кефи, отиваш при здравният министър да му искаш оставката.
Ама да се правиш на оригинален пред някоя продавачка...
 

Горе