Сектата на ковидитите

Защитниците на COVID-19 яко сте се насрали от страх покрай този вирус. Скривайте се под одеялото у вас и се пазете, друг начин за спасение няма. Смешни сте :D
 
Е като караш цял ден с 1 маска да не мислиш, че си добре.
Е, поне имаме яснота по най-важния въпрос. Аз вече си обяснявам сериозните ментални дефицити при въпросния "пациент" с недостига на кислород.
 
Защитниците на COVID-19 яко сте се насрали от страх покрай този вирус. Скривайте се под одеялото у вас и се пазете, друг начин за спасение няма. Смешни сте :D
Добре е леко да снижиш тона, не си във фейсбук, а в специализиран форум.
Ама какво си виновен, че родителите ти са пропуснали първите ти седем.
 
Не е короната , заради Бойко умират....
Кажи сега тогава каква е причината за двамата починали вчера в Пловдив? Само не ми разтягай лакърдии за корона вируса, моля.
 
Кажи сега тогава каква е причината за двамата починали вчера в Пловдив? Само не ми разтягай лакърдии за корона вируса, моля.
Какво ни занимаваш с двете сухи съчки. Още доста трябва да изгорят, за да остане само младата и здрава гора, за стадния имунитет.
 
Опорките на хахото:
- НЯМА нито един ПОЧИНАЛ от коронавирус;
- Основният извод на патолозите от Швейцария, Франция, Германия, Италия, Испания е, че коронавирусът НЕ Е смъртоносен;
- За разлика от грипа, коронавирусът НЕ води до смърт;

Извод: Не прекалявай с опиати, когато говориш пред камera

Верно ли я написа тая глупост? Ако все още не си разбрал къде попада Кови в класацията на особено опасните инфекции, значи си много заблуден. Кови е всичко друго, но не и смъртоносен. Починалите само с кови са изключителна рядкост. Просто има голям инкубационен период през който не разбираш, че си болен и заразяваш още хора. Тези неща се изясниха още в началото. Какво прави толкова месеци, че не се информира?

Ама те и хаховците стана доста... Всеки с различно мнение от официалното е хахо.... Ти вместо да се замислиш, защо този човек с 30 години опит, председател на патолозите, доктор и тн. е на това мнение и защо казва това, ти го обявяваш за хахо.

Този и той ли е Хахо:

 
Кажи сега тогава каква е причината за двамата починали вчера в Пловдив? Само не ми разтягай лакърдии за корона вируса, моля.
Единствено Бойко да стане лекар и да почне лекува - не виждам друг начин. Има некадърни лекари, крадливи болници без апаратура и тн. и тн.
А иначе аз не помня миналата година от грипа така да умират хора.... да не би тоя да е по сериозен нещо ?
 
Починалите само с кови са изключителна рядкост.
След като НЕ ми сметна колко % са оздравелите, би ли споделил колко са жертвите от СПИН за миналата година (може за България/Европа или направо за цял свят)?

Иначе толко за ваШТа Швеция ;)
Шведски вирусолог: Стратегията ни се оказа пълен провал

Властите в Швеция забраниха събирания на повече от осем души на едно място като част от мерките срещу втората вълна от коронавирус. Те включват още и защитни мерки около домовете за възрастни хора и забрана за продажба на алкохол в ресторанти и барове след 22.00 ч. Така страната започва бавно да изоставя ''шведския модел'' за борба срещу заразата, който изключваше въвеждането на карантина, съобщава вестник ''Вашингтон поуст''.

"Това е ясен сигнал за всеки у нас относно мерките, които ще се прилагат в бъдеще," каза министър-председателят на Швеция Стефан Льовен по време на пресконференция в понеделник. ''Не ходете на фитнес, не ходете в библиотеката, не вечеряйте в ресторанти, не организираите партита“, каза той.
 
Последно редактирано:
Единствено Бойко да стане лекар и да почне лекува - не виждам друг начин. Има некадърни лекари, крадливи болници без апаратура и тн. и тн.
А иначе аз не помня миналата година от грипа така да умират хора.... да не би тоя да е по сериозен нещо ?
За 2018 знам и познавах двама починаи от грип. За 2019 четирима. За последните 10-11 месеца не познвам никой и никой мой роднина и близък приятл да знаят или познават жертва на корона вируса.
 
След като НЕ ми сметна колко % са оздравелите, би ли споделил колко са жертвите от СПИН за миналата година (може за България/Европа или направо за цял свят)?
Днес а 900+ взеха да ги изкарват на конвейр и излекуваните :D:D
 
За 2018 знам и познавах двама починаи от грип. За 2019 четирима. За последните 10-11 месеца не познвам никой и никой мой роднина и близък приятл да знаят или познават жертва на корона вируса.
Ама тия двама твои познати на стълбите в болницата ли починаха от грипа или ?
 
След като НЕ ми сметна колко % са оздравелите, би ли споделил колко са жертвите от СПИН за миналата година (може за България/Европа или направо за цял свят)?

Иначе толко за ваШТа Швеция ;)
На тъпия ти въпрос, вече отговорих, ако не се бъркам. Спина какво общо има?
 
За 2018 знам и познавах двама починаи от грип. За 2019 четирима. За последните 10-11 месеца не познвам никой и никой мой роднина и близък приятл да знаят или познават жертва на корона вируса.
Аз пък не познавам никой починал от грип. Наистина. Но не твърдя, че грип няма. Напротив. Грипът е лечимо заболяване. Има противовирусни препарати срещу него. Има и ваксина, ако хората не бяха дебили и се ваксинираха масово, нямаше да има грипни епидемии всяка година. Ако някой не се е лекувал навреме от грип си е негов проблем, че не ползва конвенционална медицина, а слуша кретени, които лекуват с аспирин и чай...
 
На тъпия ти въпрос, вече отговорих, ако не се бъркам. Спина какво общо има?
Отговор в проценти не видях, на някой друг си отговорил. ;)
Има общо с извратените ви подмятания "починали от или със".
 
Интересен факт: Всеки ден умират по 25 000 човека от глад. https://www.un.org/en/chronicle/article/losing-25000-hunger-every-day
Короната вече е в пика си и вчера направи "антирекорд" от 10 000 умирания по целия свят. 10 000 човека - средната възраст на умрелите от коби е 80 години - мислите ли, че ако ги беше хванал грипа нямаше да загинат? Ако всеки ден минали години съобщаваха колко са умрели от грип ковидиотите щяха да се побъркат. А и най-важното е, че броя на умрелите от грип е изключително занижен, тъй като преди не обявяваха всеки за умрял от грип, както правят сега с короната, въпреки че тя е била най-малкия проблем на човека. Малко са иначе трезвомислещите хора в света и се видя - затвориха населението като стадо овце.
 
Верно ли я написа тая глупост? Ако все още не си разбрал къде попада Кови в класацията на особено опасните инфекции, значи си много заблуден. Кови е всичко друго, но не и смъртоносен. Починалите само с кови са изключителна рядкост. Просто има голям инкубационен период през който не разбираш, че си болен и заразяваш още хора. Тези неща се изясниха още в началото. Какво прави толкова месеци, че не се информира?

Ама те и хаховците стана доста... Всеки с различно мнение от официалното е хахо.... Ти вместо да се замислиш, защо този човек с 30 години опит, председател на патолозите, доктор и тн. е на това мнение и защо казва това, ти го обявяваш за хахо.

Този и той ли е Хахо:

По твоята логика от вирусът причинител на СПИН няма починал нито един човек. Защото ретровирусът не убива директно, а само създава имунен дефицит и заразеният умира от пневмония, сепсис, кръвоизлив.
 
По твоята логика от вирусът причинител на СПИН няма починал нито един човек. Защото ретровирусът не убива директно, а само създава имунен дефицит и заразеният умира от пневмония, сепсис, кръвоизлив.
Да правиш паралел между вируса на спин и Кови е меко казано олигфрения. Ако спин беше въздушно-капкова инфекция, аз щях да съм първия с маската и изолацията. Ама не е...

Щом тулупа го изкара, значи не е опасен. Хипертоник, тежко затлъстял, пушач.... На снимките от спалнята се вижда, че пие половин аптека ежедневно, а и няколко пъти е влизал в болница заради проблеми със сърцето и високо кръвно. Кой го знае още коклко болести има. А тоя го изкара на крак и сега вика, че вируса не е това, което се представя. Аз вервам на тулупа :)
 
Да правиш паралел между вируса на спин и Кови е меко казано олигфрения.
Тук си прав. От СПИН може да се предпазиш почти на 100%, за разлика от Ковид.
И това превръща ковида в толкова опасен вирус.
 
Интересен факт: Всеки ден умират по 25 000 човека от глад. https://www.un.org/en/chronicle/article/losing-25000-hunger-every-day
Короната вече е в пика си и вчера направи "антирекорд" от 10 000 умирания по целия свят. 10 000 човека - средната възраст на умрелите от коби е 80 години - мислите ли, че ако ги беше хванал грипа нямаше да загинат? Ако всеки ден минали години съобщаваха колко са умрели от грип ковидиотите щяха да се побъркат. А и най-важното е, че броя на умрелите от грип е изключително занижен, тъй като преди не обявяваха всеки за умрял от грип, както правят сега с короната, въпреки че тя е била най-малкия проблем на човека. Малко са иначе трезвомислещите хора в света и се видя - затвориха населението като стадо овце.
Колко човека в България са умрели вчера от глад? Късно се включваш на фронт, който братята ти по секта изгубиха още март месец...

Дай линк за средната възраст на починалите "от коби" в България. От тазсутрешните данни се вижда, че има 19 човека над 80г. За сметка на това, 23 са хората под 60 годишна възраст, голяма част от които без установени придружаващи заболявания.

Като пишете глупости, то не се ли замисляте, че лесно се проверяват тия неща?

Щом тулупа го изкара, значи не е опасен. Хипертоник, тежко затлъстял, пушач...
Щом някой си човек е оцелял след падане от 12-тия етаж, значи не е опасно... :hankey:
 
Тук си прав. От СПИН може да се предпазиш почти на 100%, за разлика от Ковид.
И това превръща ковида в толкова опасен вирус.
Ама си невежа.... Срещу спин организма не може да изгради имунен отговор, а срещу Кови може и го прави доста успешно. В кратки срокове се произвеждат краткосрочни антитела, а в последствие дългосрочни ( IgМ igG ), също се изгражда и клетъчен имунитет и тн. Затова се казва, че вируса е опасен за хора с отслабена имунна система, затова се казва, че няма ефикасно лечение, затова се казва, че единственото, което може да се направи е подпомагане на имунната система. Затова чакаме ваксина..... Точно затова няма ваксина срещу СПИН ....

Защо не ползвате изолацията за четене бе. Спрете телевизора и се информирайте кое какво е....
 
Последно редактирано:

Горе