Сектата на ковидитите

Много точно. Днеска Цветанка Ризова много се изложи, като коментираше “локдаун” с някакъв лекар, който беше на гости в предаването ѝ, а после и в новините бяха написали заглавие от рода на “пълен локдаун от петък”. А реално просто изпращат учениците в грипна ваканция + затварят кръчмите и фитнесите + разни магазинчета ще трябва да работят с доставка. Чудо невиждано. Край, живота свърши... Какво ще правим, ако не можем да врътнем по един кючек в Плаза, докато Коцето дърпа линийки от сцената... Освен да си теглим въжето, друго не виждам... Лъжат ни братя, взеха ни най-милото... Сега няма къде да запиваме...

Нечовешки тъп си, чесно! Няма да ти обяснявам защо.
 
Кажи им че няма ковид и всичко е медийна пропаганда.
Когато ти кашля из офиса ти , нали не мислеше за тия 20 човека - защо си се загрижил сега ? Цялата зараза се развива защото има хора дето не спазват правилата - сега било тежко... еми тежко ще е.

Ще ти отговоря така, та дано успееш да си обясниш защо умират хора и кой е виновен за това.

„Една жена стои и умира, аз я преглеждам, толкова е зле, че все едно всяка секунда ще умре. Няма обективни причини за това, въпреки това я приемаме. След 15 мин – тя си е в леглото и си е пуснала телевизора и е напълно добре, тя беше там само защото е изключително притеснена и така е заела леглото, на някой, който има нужда““, заяви медикът.
 
Дори и да задържи нещата на платото, вместо да имаме експоненциален растеж, успехът за мерките би бил пълен.

Както се вижда, навсякъде има задържане и спад във заболеваемостта, и да ти напомня само, че повечето от цитираните държави не са преминали към онлайн обучение, които за мен означава, че целия локдаун е напразен. Тия деца отиват на училище, обменят вируса, родителите ходят да ги взимат, обменят вируса и т.н. Колкото по-строг е локдауна, толкова по-добре и по-кратко ще трае.
Само че каква е гаранцията, че дадено развитие по графиката е в пряк резултат от някакви мерки... никаква. Аз такава търся, и за да я намеря очаквах да има видима закономерност... ама не намирам. А учениците си правят домашни купони така или иначе.
 
Ще ти отговоря така, та дано успееш да си обясниш защо умират хора и кой е виновен за това.

„Една жена стои и умира, аз я преглеждам, толкова е зле, че все едно всяка секунда ще умре. Няма обективни причини за това, въпреки това я приемаме. След 15 мин – тя си е в леглото и си е пуснала телевизора и е напълно добре, тя беше там само защото е изключително притеснена и така е заела леглото, на някой, който има нужда““, заяви медикът.
То всички са така - тоя грип е измислен от телевизията. Няма грип - сваляйте маските . Тия дето уж умират не е от ковид - просто са стари, болни и тн... както са си умирали преди - така и сега. Няма място за притеснение.
 
Само че каква е гаранцията, че дадено развитие по графиката е в пряк резултат от някакви мерки... никаква. Аз такава търся, и за да я намеря очаквах да има видима закономерност... ама не намирам. А учениците си правят домашни купони така или иначе.
Няма гаранция. Всичко е една заблуда. Лъжат ни!?!?! Земята е плоска. Искат да ни чипират. 5Г е виновно. “Ельоменатите” искат да контролират света... Бил Гейтс иска да ни ваксинира с ваксина която ни прави по-малко религиозни. Бойко Борисов иска да открадне едни пари и се е разбрал с баба Меркел, Дядо Тръмп и товариш Путин да излъжат вски дружно, че има измислен вирОс.
 
Все още от чумата на 21 век досега са съобщени за умрели (по-скоро убити) само 0.01788% :rolleyes: Стари и изпочупени хора. При напълно изчезнал сезонен грип. Къде са чувалите???
Имам чувството, че се намираш в партизанска землянка и информацията пристига по морза.
 
@AseasRoa се изказва супер обосновано с числа, графики, като за нормални хора, насреща му дебили с молоумщини и лозунги. Тоя Кови ви изпи мозъците бе, отчайващи сте с глупостите. Отчайващи....
 
Гледах я женицата и изобщо не казва ЗАЩО умират хората, а казва защо според нея се случва това. Т.е. не слага никаква отговорност зад думите си и натъртва на два пъти, че това е лично нейно мнение.
Значи вече и на личното мнение на експертите нямаме вяра - ясно.

Чие е тогава, тъпанар прост, мнението, което изразяват СЗО, д-р Фаучи (истинският Менгеле) и д-р Майтапчийски? Ако е лично тяхно - да бегат да се факат. Ти също бегай се факай, а като ти стане скучно, земи факай Каменчо, че да обмените някакви клетки. Мозъчни няма да са, тва е ясно.
Баси тъпите парчоци, честно.
Лека нощ. :)
 
Значи вече и на личното мнение на експертите нямаме вяра - ясно.

Чие е тогава, тъпанар прост, мнението, което изразяват СЗО, д-р Фаучи (истинският Менгеле) и д-р Майтапчийски? Ако е лично тяхно - да бегат да се факат. Ти също бегай се факай, а като ти стане скучно, земи факай Каменчо, че да обмените някакви клетки. Мозъчни няма да са, тва е ясно.
Баси тъпите парчоци, честно.
Лека нощ. :)

Ядоса се тоя път, а? :) Аз се отказвам да споря с подобни малоумници. Това са дебили от най-долните.

Ти представи си, че единия глупак каза на няколко десетки мола, на хилядите зали, на практикерите и другите огромни магазини. На Джъмбо, на всичките стотици хиляди малки семейни бизнеса.... Стотици хиляди заведения има затворени.... Каза им няколко магазинчета, голяма работа... Това е ненормален човек. Тука са засегнати сигурно над милион човека и повече, които предколедно ще останат без доходи, майната им на собствениците, те ще се оправят. Ама на тея хора им се еба майката. И тея ми викат няма нищо....

Същите глупаци ми викат, че по западна Европа не било пълно затварянето, щото не били затворили нито заведения, нито магазини..... А бе ей, олигофрени, те не затварят, с техните ресурси и възможности, ние затваряме....
 
Значи вече и на личното мнение на експертите нямаме вяра - ясно.

Чие е тогава, тъпанар прост, мнението, което изразяват СЗО, д-р Фаучи (истинският Менгеле) и д-р Майтапчийски? Ако е лично тяхно - да бегат да се факат. Ти също бегай се факай, а като ти стане скучно, земи факай Каменчо, че да обмените някакви клетки. Мозъчни няма да са, тва е ясно.
Баси тъпите парчоци, честно.
Лека нощ. :)
Ядосах лелята с котките... :oops: Все за факане говориш, за недоклащане, който каквото му липсва. ;)
 
По-добре без пари отколкото на погребение. Освен това за ситуацията се стига заради системно погазване на мерките от такива индивиди като нанди и биаро. Смееха се на грипчето, не носиха маски - сега вият на умряло. Като нямаме японска дисциплина , ще ядем сопата.
 
По-добре без пари отколкото на погребение. Освен това за ситуацията се стига заради системно погазване на мерките от такива индивиди като нанди и биаро. Смееха се на грипчето, не носиха маски - сега вият на умряло. Като нямаме японска дисциплина , ще ядем сопата.

Добре че Левски и Ботев не казаха - Здравето е най-важно.... Мишки, ще се сткрием, пък то ще ни подмине.

Честно ти казвам, предпочитам да се заразя, отколкото да се крия от вирус с 0.01% смъртност и да стоя затворен, няма как да стане.

Три пъти съм бил с единия крак в гроба, няма нищо страшно...
 
Добре че Левски и Ботев не казаха - Здравето е най-важно.... Мишки, ще се сткрием, пък то ще ни подмине.

Честно ти казвам, предпочитам да се заразя, отколкото да се крия от вирус с 0.01% смъртност и да стоя затворен, няма как да стане.

Три пъти съм бил с единия крак в гроба, няма нищо страшно...
Те са се били с реален враг, ти с кого се биеш - с вятърни мелници. Като не си мишка, няма да стоиш затворен и спазваш правилата - за какво ревеш че приятели ти звънят по тела и се оплакват от локдауна ? Нали ти и такива с твоето мислене са причината да трябва локдаун ?
 
Те са се били с реален враг, ти с кого се биеш - с вятърни мелници. Като не си мишка, няма да стоиш затворен и спазваш правилата - за какво ревеш че приятели ти звънят по тела и се оплакват от локдауна ? Нали ти и такива с твоето мислене са причината да трябва локдаун ?

Аз се бия с глупостта, както е видно. Тоя локдаун вече ти показаха колко работи, нали го гледахме тоя фил вече? На запад гледам го махат, без да са постигнали нещо съществено, що тъй?
 
Имам чувството, че се намираш в партизанска землянка и информацията пристига по морза.
Само припомням, защото психозата има страничен ефект - амнезия. Трябва да го правя във всеки пост даже.

А какво се случва в Бургас??

На 23 Ноември имаме новина за 75 годишен, скочил от прозореца на болницата в Бургас.

На 7 Юли сме имали новина за 34 годишен, който скочил през прозореца на същата болница от третия етаж и избягал. Само за да бъде хванат след това, вкаран обратно в болницата и убит... искам да кажа починал от корона... няколко часа по-късно. Защото млади хора, способни да скачат през прозорци и да бягат из улиците са в рискувата група, това е разбираемо.

Аз досега не бях чувал някой някой да е скачал от прозорците на болниците. Изведнъж такова нещо се случва 2 пъти, и то в абсолютно същата болница. Ако един случай е необичаен, то два случая вече е червен флаг. Малко криминално ми се вижда положението там.
 
Няма гаранция. Всичко е една заблуда. Лъжат ни!?!?! Земята е плоска. Искат да ни чипират. 5Г е виновно. “Ельоменатите” искат да контролират света... Бил Гейтс иска да ни ваксинира с ваксина която ни прави по-малко религиозни. Бойко Борисов иска да открадне едни пари и се е разбрал с баба Меркел, Дядо Тръмп и товариш Путин да излъжат вски дружно, че има измислен вирОс.
А ти знаеш ли защо си ми ги написал тия изречения? Искаш да ме наречеш празноглав конспиратор, който вярва в грешна конспиративна теория, нали? Аз пак ще ти кажа нещо дето ти го казах и преди - когато половината планета не вярва на глупостите дето ръсят по медиите, това не е конспиративна теория. И казвам "половината" само образно, защото според мен по-голямата част от хората не вярват, което поставя теб в по-малката група на медийно облъчените.

Стандартната конспиративна теория има една шепа запалени поддръжници, а на останалите въобще не им пука. Не стоят така нещата с короната. Милиони хора са пряко засегнати, други реализират печалби и са даже доволни. А за умрелите пък на никой не му е жал. Нито на теб, нито на мен, нито на политиците. Те са непознати, няма как да е иначе.

Което искаш ти в тази тема е да си прав, включително в това да има експоненциално много умрели. Аз също искам да съм прав, но в това да няма умрели. Ти не усещаш свободата си нарушена (докато не влезеш в аптеката), аз обаче усещам моята свобода и тази на човечеството в опасност. Доказателство за това е гигантското несъответствие между постоянно набутваните очаквания за як мор (поне от ранга на онзи преди 100 години) и реалността, която е че короната е ребрандиран грип и жертвите са точно колкото биха били от несъществуващия вече сезонен грип. А разликата между тези реални жертви и онези от официалната статистика (и дори извън нея) се нарича геноцид.
 
Аз се бия с глупостта, както е видно. Тоя локдаун вече ти показаха колко работи, нали го гледахме тоя фил вече? На запад гледам го махат, без да са постигнали нещо съществено, що тъй?
В Япония и Китай нищо ли не постигнаха? Ама там хората изпълняват - а ние щото много си защитаваме правата и сме най-умни сега ще си сърбаме попарата.
 
В Япония и Китай нищо ли не постигнаха? Ама там хората изпълняват - а ние щото много си защитаваме правата и сме най-умни сега ще си сърбаме попара

Еми отивай в Китай, там държавата ще те пази от вируси!
 
Само припомням, защото психозата има страничен ефект - амнезия. Трябва да го правя във всеки пост даже.

А какво се случва в Бургас??

На 23 Ноември имаме новина за 75 годишен, скочил от прозореца на болницата в Бургас.

На 7 Юли сме имали новина за 34 годишен, който скочил през прозореца на същата болница от третия етаж и избягал. Само за да бъде хванат след това, вкаран обратно в болницата и убит... искам да кажа починал от корона... няколко часа по-късно. Защото млади хора, способни да скачат през прозорци и да бягат из улиците са в рискувата група, това е разбираемо.

Аз досега не бях чувал някой някой да е скачал от прозорците на болниците. Изведнъж такова нещо се случва 2 пъти, и то в абсолютно същата болница. Ако един случай е необичаен, то два случая вече е червен флаг. Малко криминално ми се вижда положението там.
Очевидно не става въпрос за прецедент. И преди пациенти са бягали от болници.






За пореден път правиш опит за манипулиране и изкривяване на реалността в защита на твоите тези.

Ето ти и малко сколичи от прозорците, за да не кажеш, че предните просто са си тръгнали:



 
Последно редактирано:

Горе