Сектата на ковидитите

статистика е това.
Ако беше наистина "статистика", да беше пуснал проценти, а не прецеденти. ;)
Ти се фокусираш върху всяка смърт, забравяйки да обърнеш внимание на огромния процент, които са го преболедували успешно. :)
 
И ако ми отвърнеш нещо за ББ ще ти кажа, че заради тоя тъпак Мангъров ББ си обърна мнението и направи тежки грешки.
Ма ти верно ли???

Тиквун се въртя като пумпал цяло лято и цяла есен заради протестите, а не заради Мангъров. Ако утре ти излезе пришка на гъза, пак Мънги ще ти е виновен. :) :) :)
 
Ма ти верно ли???

Тиквун се въртя като пумпал цяло лято и цяла есен заради протестите, а не заради Мангъров. Ако утре ти излезе пришка на гъза, пак Мънги ще ти е виновен. :) :) :)
Сигурно ако се отзовеш сама с Мънги и ще му дадеш задника си. Направо го намери и го прелъсти, щом го желаеш горещо! Казах ти, че не се кефя на Бойко, ама ти пак своето си въртиш. Бавно ли загряваш???
 
Ако беше наистина "статистика", да беше пуснал проценти, а не прецеденти. ;)
Ти се фокусираш върху всяка смърт, забравяйки да обърнеш внимание на огромния процент, които са го преболедували успешно. :)
То оставаше и да не са го преболедували! А знаеш ли дали са напълно здрави? Или пак предполагаш? Дали половината нямат щети от болестта? Явно и с това не си наясно. Абе я си слушай Мангърчето най-добре, той ще те оправи.
 
Направо съм изумен как някой от хората пишещи в тази тема са оцелели до съзнателна възраст.... Вие пичове сте чудо на медицината и психологията. Ще направите повече пари ако отидете доброволци да ви изследват в някоя лаборатория като чудото на живота...
 
А знаеш ли дали са напълно здрави?
Познавам такива хора - предимно жени. Винаги се фокусират върху страшното, негативното, стресиращото. Обичат да нагнетяват напрежение. Наричат се енергийни вампири. :)

Да, познавам хора, които са минали вируса много леко, както и такива, които са били на респиратор. Нямат оплаквания в момента. Не казвам, че никой няма да има трайни или по-продължителни поражения, но тенденцията е болшинството да са ок.

Дай по-ведро, че ще се гътнеш от страх, а не от вируса, Теди. :)
 
Леле, колко страх има на тоя свят!
Споко, не всички са като теб. Повечето хора си живеят живота.
 
Познавам такива хора - предимно жени. Винаги се фокусират върху страшното, негативното, стресиращото. Обичат да нагнетяват напрежение. Наричат се енергийни вампири. :)

Да, познавам хора, които са минали вируса много леко, както и такива, които са били на респиратор. Нямат оплаквания в момента. Не казвам, че никой няма да има трайни или по-продължителни поражения, но тенденцията е болшинството да са ок.

Дай по-ведро, че ще се гътнеш от страх, а не от вируса, Теди. :)
Направо не мога да спя, милият аз. Не бери грижа за мен, гледай себе си.
 
Скъса ли си дипломата пишман експерта ?

 
Ето ти нещо за успокоение, Теди. ;)

Да, ще изчезне и за мен, когато се ваксинирам. Тогава отново ще затварям бара, както сега, но този път на закрито.
 
Да, ще изчезне и за мен, когато се ваксинирам.
Ти наистина ли си готов да бъдеш опитно зайче, само че безплатно?
 
Да, ще изчезне и за мен, когато се ваксинирам. Тогава отново ще затварям бара, както сега, но този път на закрито.
Бойко ги затвори преди теб...
 
Аз допускам, че Славчев ще избере руската ваксина :)

128684181_3489441251133132_3707435837062660791_n.jpg
 
Ти наистина ли си готов да бъдеш опитно зайче, само че безплатно?
То до мен ще стигне накрая, не се притеснявай. Да, мисля, че ще е гот да ме чипират, не мислиш ли? Така няма да им бягам на гадовете!
 
Ти наистина ли си готов да бъдеш опитно зайче, само че безплатно?


Нандито, що не идеш, нали е грипче???
 
Аз не съм спирал бе, смешко. Много си смешен, честно.
Драги ми Смехурко, ако твоите постоянни истерични изблици са живота ти по-добре иди си купи въже и сапун :D
 
Драги ми Смехурко, ако твоите постоянни истерични изблици са живота ти по-добре иди си купи въже и сапун :D
Пил си повечко, поизтрезней и тогава пиши. Аз истеричен изблик не видях. Нещо почнахте да преувеличавате.
 

Горе