Сектата на ковидитите

Да, цели 80% от форума те наричат така.
Аз спирам да пиша, че току-виж си наруша обещанието.
Да, то според бълхаря и 100% от учените в БАН се бяха подписали под някаква декларация, после се оказа, че само 100-тина души са се подписали от хиляди души научен персонал, а бройката беше по-малка и от тази на живите академици и член-кореспонденти, без да броим щатните учени по институтите. Математиката му е като на дете от детската градина.
 
Експерта дето заложи дипломата,че втора вълна няма да има и вируса ще изчезне юни. ГоУем експерт :D
А през юни имаше ли го? Щото въпреки масовите протести лятото нямаше никакви зарази, извън медиите разбира се.
Мънги предвиди правилно, че вирусът ще изчезне, но не предвиди, че първата вълна беше театро. Човекът разсъждава като учен, опирайки се на опита си. Той опит в цирковото изкуство няма. Там експерт е главният клоун на държавата - шофьорът на джипката.
 
Да бе, генерал Годжи казва няма вирус, маските нямат смисъл, проблем няма, никой не не си спомня, никой нищо.... Бай Шиле казва няма вирус, маските нямат смисъл, проблем няма, никой не не си спомня, никой нищо.... Тулупа казва вируса не е това, което се изкарва, пак няма нищо.... Ама на Мангъров му изровихте мръсното пране....
 
Не мога да ви разбера защо защитавате Мангъров или Майтапчийски. Очевидно НИКОЙ не знае нищо за тоя вирус. Даже вирусолозите издишат. Всичко е предположения.

А лятото вирусът наистина го нямаше, но това беше и благодарение на дисциплината, която хората спазваха. Както най-вероятно и от самия климат. Само че в Бразилия и Индия това не се случи. Ето, значи пак няма логика!

Всичко си противоречи. Затова спрете да вярвате на теории на експерти, които сами се закопават. Единственото, което може да се направи е просто да пазите себе си и останалите - колкото можете.
 
Не мога да ви разбера защо защитавате Мангъров или Майтапчийски. Очевидно НИКОЙ не знае нищо за тоя вирус. Даже вирусолозите издишат. Всичко е предположения.

А лятото вирусът наистина го нямаше, но това беше и благодарение на дисциплината, която хората спазваха. Както най-вероятно и от самия климат. Само че в Бразилия и Индия това не се случи. Ето, значи пак няма логика!

Всичко си противоречи. Затова спрете да вярвате на теории на експерти, които сами се закопават. Единственото, което може да се направи е просто да пазите себе си и останалите - колкото можете.


В тая връзка. В четвъртък, в офиса ме посети търговски представител на голям вносител. 3 Часа ми презентира неща и ме омайва да им стана дистрибутор..... И днес ми звъни да ми каже, че той и жена му били положителни с PCR от събота.... :D Викам му мерси, той ми вика извинявай.... :) Сега ще разберем дали съм го карал или не :) От сега ви казвам, че ако спра да пиша, значи съм умрял от Кови. Посипване на главата с пепел и връщане на думите няма да дочакате :)
 
От сега ви казвам, че ако спра да пиша, значи съм умрял от Кови
Няма да умреш, споко. Аз съм контактна от 18-ти - нищо ми няма все още. И аз разбрах 2-3 дни по-късно. :)
 
Няма да умреш, споко. Аз съм контактна от 18-ти - нищо ми няма все още. И аз разбрах 2-3 дни по-късно. :)
Е, това ми е първия близък контакт с доказан, досега само съм предполагал.... Със симптомни съм контактувал безброй пъти, даже и аз ги имах симптомите, ама нищо повече не се случи....
 
В тая връзка. В четвъртък, в офиса ме посети търговски представител на голям вносител. 3 Часа ми презентира неща и ме омайва да им стана дистрибутор..... И днес ми звъни да ми каже, че той и жена му били положителни с PCR от събота.... :D Викам му мерси, той ми вика извинявай.... :) Сега ще разберем дали съм го карал или не :) От сега ви казвам, че ако спра да пиша, значи съм умрял от Кови. Посипване на главата с пепел и връщане на думите няма да дочакате :)
Ехее, то и аз с колко контактни бях...То си е късмет явно. Все пак да сме здрави, не е нужно да пробваме как ще го изкараме, нали така.
 
Е, щом аз съм имала контакт с доказан преносител на вируса, то какво да кажем за вас, дето сте нагъчкани по градовете.
Нека, нека... Трябва да го минаваме и да се свършва тая глупост неземна. :)
 
А през юни имаше ли го? Щото въпреки масовите протести лятото нямаше никакви зарази, извън медиите разбира се.
Мънги предвиди правилно, че вирусът ще изчезне, но не предвиди, че първата вълна беше театро. Човекът разсъждава като учен, опирайки се на опита си. Той опит в цирковото изкуство няма. Там експерт е главният клоун на държавата - шофьорът на джипката.
Човека каза че няма да има 2ра вълна зимата и вече ще е изчезнал вируса или си къса дипломата. И двете твърдения се оказаха неверни. Нанди интелекта обаче пак мисли че човека е прав и за всички злини обвинява шофьорът на джипката. Не е тъп да си лесно, а ?
 
Е, щом аз съм имала контакт с доказан преносител на вируса, то какво да кажем за вас, дето сте нагъчкани по градовете.
Нека, нека... Трябва да го минаваме и да се свършва тая глупост неземна. :)
Ей го Сащ почти го забравят вече , там най-добре следват стадния имунитет :
1606919677615.png
 
Нанди интелекта обаче пак мисли че човека е прав
Доцентът винаги е прав, а шофьорът на 'жипката, когато и да го убиеш, все си закъснял. :)

Ей го Сащ почти го забравят вече , там най-добре следват стадния имунитет :
Виж файлът 20465

Сравни цифричката в червено с тази най-вдясно. При такава популация и при такъв брой тестове, бавно се движат смятам. :)
 
Доцентът винаги е прав, а шофьорът на 'жипката, когато и да го убиеш, все си закъснял. :)



Сравни цифричката в червено с тази най-вдясно. При такава популация и при такъв брой тестове, бавно се движат смятам. :)
Тази в червено е само за вчера умрелите... бавно бавно ..... Щом ти харесва тоя сценарий и го искаш в бг съвсем си прещракала ;)
 
Тази в червено е само за вчера умрелите..
Това са новите избиратели на Бай Дън, осигурени с помощта на Сорос, Били и д-р Фаучи. ;)
 
Аз си се ваксинирам всяка вечер, ама с мое производство :D

Как не те е срам да я криеш досега?! Идваме целия форум да ни ваксинираш. :) Едва ли си чувал, но имало някакъв вирус. :D Аз от 18.11 съм с пневмония и предписани кортикостероиди - Преднизолон F. Предпочитам чай и вода пред хапчетата обаче. Тръгвам към теб за ваксина. :)
 
Как не те е срам да я криеш досега?! Идваме целия форум да ни ваксинираш. :) Едва ли си чувал, но имало някакъв вирус. :D Аз от 18.11 съм с пневмония и предписани кортикостероиди - Преднизолон F. Предпочитам чай и вода пред хапчетата обаче. Тръгвам към теб за ваксина. :)
С тия астероиди, дето ги зобиш, ваксината ще ти е противопоказана. Трябваше превантивно да я вземаш като Цецо.
 
С тия астероиди, дето ги зобиш, ваксината ще ти е противопоказана. Трябваше превантивно да я вземаш като Цецо.

Не съм казал, че ги зобя, а че ми ги предписаха. В един шкаф са... От 18.11 до днес съм на чай, плодове, супа, 3-4 л. вода на ден и почивка. Плюс няколко хапчета Доплехерц детокс, които сам си предписах преди два дена. :D
 
Последно редактирано:
Не съм казал, че ги зобя, а че ми ги предписаха. В един шкаф са... От 18.11 до днес съм на чай, плодове, супа, 3-4 л. вода на ден и почивка. Плюс няколко хапчета Доплехерц детокс, които сам си предписах преди два дена. :D
Самият факт, че 14 дни и още не си се оправил, не говори добре за самолечението ти.

Бързо оздравяване!
 

Горе