Сектата на ковидитите

Не, не знаеш дали са добре и кои органи са пострадали. А иначе вече официално си призна, че си тъмно-червена. Сигурен съм, че си и приятелка на Русия - "спасителката".
Нандито може и лилава да е ама няколко човека така защитавате амбразурите на ковида, че всеки в Червената армия би ви завидял...
 
В която кварталната баничарница показва нивото на икономическия прогрес под игото на Боцинката
И ти ли го удари на аргументите на бълхарчето. Върни се, прочети какво ТОЧНО написах за баничарницата, пък тогава коментирай.

Написах, че измислената икономическа криза и затворилия бизнес в моя квартал се изразява в една затворила баничарница, която и без коронавирус, щеше да затвори, защото конкуренцията я унищожи и никой не стъпваше и без друго там, но някои го взехте като опорна точка за много безумни коментари, които само показват, колко сте ограничени и изобщо нямате умения за разбиране на текст, какво остава за по-сериозни разсъждения.
 
Нандито може и лилава да е ама няколко човека така защитавате амбразурите на ковида, че всеки в Червената армия би ви завидял...
Абе ти ако видиш лавоноопасен склон и сте 100 скиора, ще се пуснеш ли заедно с тях? Може би разсъждението ти ще е, щом другите
И ти ли го удари на аргументите на бълхарчето. Върни се, прочети какво ТОЧНО написах за баничарницата, пък тогава коментирай.

Написах, че измислената икономическа криза и затворилия бизнес в моя квартал се изразява в една затворила баничарница, която и без коронавирус, щеше да затвори, защото конкуренцията я унищожи и никой не стъпваше и без друго там, но някои го взехте като опорна точка за много безумни коментари, които само показват, колко сте ограничени и изобщо нямате умения за разбиране на текст, какво остава за по-сериозни разсъждения.
Остави ги, аз не мрънкам, че и аз затворих няколко пъти врата, ама ако им се беше случило на тях щяха да реват до небето.
 
измислената икономическа криза и затворилия бизнес
В паралелната вселена, в която живееш сигурно е така.
колко сте ограничени и изобщо нямате умения за разбиране на текст
Добре, че се намират такива светли умове като теб та да има кой да просветли простата рая.
какво остава за по-сериозни разсъждения
Ако смяташ словоблудството, което изливаш върху многострадалните глави на четящите тази тема за разсъждения жална й майка на горката ни държава.
 
Ей, комунягите били наистина много тъпи.
Що бре Теди? Ти обясняваш без да имаш грам познания по медицина какъв точно бил вируса, Камен заклейми икономическата криза, Бърни отрече вината на цялата политическа сган последните 20 години за проблемите в здравеопазването и после другите били ненормални и тъпи...
 
Сигурен съм, че си и приятелка на Русия - "спасителката".
Е, не чак колкото боцинката, когото пламенно обичаш и желаеш, и който строи руски газопровод с парите на българския данъкоплатец = мноооого пари. Аз обичам само руската класическа литература. ;)

Ееее, ама трябваше да започнеш с това.
Това, че се включваш късно не е причина да се повтарям - да си внимавал. :)

Между другото да питам ти ако пазаруваш в голям магазин - слагаш ли маска или явно изяваваш позиция и ходиш без ?
Какво разбираш под голям? Дай квадратура или поне бранд, че не знам какво имаш предвид? Принципно се правя на улава - ако ми кажат слагай - слагам, иначе е в джоба. ;)
колко сте ограничени и изобщо нямате умения за разбиране на текст
Каза човекът, на когото му умира мозъчната клетка, когато чете текст. :)
 
 
Е, не чак колкото боцинката, когото пламенно обичаш и желаеш, и който строи руски газопровод с парите на българския данъкоплатец = мноооого пари. Аз обичам само руската класическа литература. ;)


Това, че се включваш късно не е причина да се повтарям - да си внимавал. :)


Какво разбираш под голям? Дай квадратура или поне бранд, че не знам какво имаш предвид? Принципно се правя на улава - ако ми кажат слагай - слагам, иначе е в джоба. ;)

Каза човекът, на когото му умира мозъчната клетка, когато чете текст. :)
Пак се обърка. Нямам нищо общо с Боцинката. Ама не съм и червендалест като теб.
 
Ама не съм и червендалест като теб.

Съмнявам се, че имаш изобщо представа какъв си. :)

А, да - трето поколение софиянец...
 
Между две мишки:

Ще се ваксинираш ли?

- Ти луда ли си? Те, опитите върху хора още не са приключили!
 
Антиваксърите те харесват, само така!
129386745_3500164480060809_434349206861952227_n.jpg
 
Мернах едно видео и ми стана интересно пак за PCR тестовете. По принцип звучат сложно, някави ДНК, РНК... никой не иска да слуша за такива работи. Но странностите около тях не са толкова сложни. И най-първата такава се случва в самото начало.

На 16 Януари съобщават ето тук, че в Германия един доктор на име Christian Drosten е направил PCR тест, и то готов вече за масово ползване. Интересното обаче е, че неговия тест е направен за стар SARS коронавирус. Да припомним, че става въпрос за Германия, това е доста далече от Китай, и то в първите дни когато в Китай още се чудят какво ги е ухапало. Доктора изпраща това нещо на Китай (може би настройките за теста, не знам точно как работи), там правят този PCR тест на заразени с оригиналната уханска чума и отговарят на доктора с "Я, я, нашите чайници са горещи". С други думи - дават положителни резултати на германския тест. Тук дори можем допълнително да фантазираме на кой точно е изпратен теста, как са го тествали и дали са били честни в отговора си.

Да преговорим... PCR тестовете по начало са нагласени да засичат някакъв коронавирус... какъвто е бил наличен в лабораторията на германското докторче. Докторчето не е виждало китаец и не е бъркало в китайско дупе (макар че знае ли се). Докторчето е получило порвърждение от Китай, че болните чайничета освен уханска чума имат и коронавирус. Докторчето приема, че уханската чума и коронавируса са едно и също нещо. Обявява на света "Ей, моя чуден PCR тест засича НОВ Коронавирус. Какво... кой каза стар? Нов казах бе, Novel! Made in China". Веднага в това са убедени WHO, Бил, Фаучи и цялата планета.
 
Мернах едно видео и ми стана интересно пак за PCR тестовете. По принцип звучат сложно, някави ДНК, РНК... никой не иска да слуша за такива работи. Но странностите около тях не са толкова сложни. И най-първата такава се случва в самото начало.

На 16 Януари съобщават ето тук, че в Германия един доктор на име Christian Drosten е направил PCR тест, и то готов вече за масово ползване. Интересното обаче е, че неговия тест е направен за стар SARS коронавирус. Да припомним, че става въпрос за Германия, това е доста далече от Китай, и то в първите дни когато в Китай още се чудят какво ги е ухапало. Доктора изпраща това нещо на Китай (може би настройките за теста, не знам точно как работи), там правят този PCR тест на заразени с оригиналната уханска чума и отговарят на доктора с "Я, я, нашите чайници са горещи". С други думи - дават положителни резултати на германския тест. Тук дори можем допълнително да фантазираме на кой точно е изпратен теста, как са го тествали и дали са били честни в отговора си.

Да преговорим... PCR тестовете по начало са нагласени да засичат някакъв коронавирус... какъвто е бил наличен в лабораторията на германското докторче. Докторчето не е виждало китаец и не е бъркало в китайско дупе (макар че знае ли се). Докторчето е получило порвърждение от Китай, че болните чайничета освен уханска чума имат и коронавирус. Докторчето приема, че уханската чума и коронавируса са едно и също нещо. Обявява на света "Ей, моя чуден PCR тест засича НОВ Коронавирус. Какво... кой каза стар? Нов казах бе, Novel! Made in China". Веднага в това са убедени WHO, Бил, Фаучи и цялата планета.
Смешкото, пише ти един от блокираните. Кога друг път е имало подобно ПРЕТОВАРВАНЕ на болниците? Кога си виждал леко грипче да трае 2 месеца? Аз съм карал вирусна пневмония, веднага ме приеха в болница, въпреки, че в началото не бях много зле. А сега се лекуват вкъщи, замисли се защо! Защото е претоварена системата и няма места. А няма места, щото овцете ходят в Метро за шаран, правят си тайни партита, протестират и си мечтаят как на Бъдни вечер ще се съберат всички. Та не ни обяснявай, че било някакво си коронавирусче, след като всеки втори вече е болен.
 
Само Теди не може да схване къде е заровено кучето, но гравитира неволно около истината - едни хора ловят шарани. Теди така яко е захапал кукичката, че не може да види очеизвадната истина за "претоварената система". :)
 

Горе