Сектата на ковидитите

Хахахах, ти не отричаш, че ще се боцнеш...Хахахахах...егати овцата си от мъжки пол. Честно, залагах мааалко повечко на теб.
Доброволно никога, но допускам, че нещата ще станат сложни на някакъв етап.
 
Е нали вярваше на думите на Мангъров. Бил специалист, бил опитен с такива вируси , пандемии... и кво стана - човека ти каза в прав текст боцкай се - ти се дърпаш. Явно когато ти изнася го смяташ за авторитет и колко страници се кълнеше в него, даваше му думите и тезите за пример и се съгласяваше с тях. Сега обърна палачинката - точно като гурото ти. Големи специалисти имаме в тая държавица.....
Никога не изпадам в такива крайности, когато симпатизирам на някого, че да му поверя изцяло важни решения, касаещи моя собствен живот. Освен това, мнението ми против ваксината е базирано именно на мнението на доцента, което той продължава да поддържа и днес.

Мангъров припомни, че никога не е бил против ваксините, но специално към тази за коронавируса има резерви.


Това е ваксина, при която се използва нова технология и в човешкия организъм се вкарва чужд генетичен код. Този код кара вашите клетки да произвеждат чужд за тях белтък, срещу който вече вашата имунна система образува антитела.

Едната възможност тук е доколко вашата имунна система не би могла да разпознае вашите клетки, които произвеждат чуждия белтък, като чужди, и да се стигне до автоимунно заболяване. Като това не може да се установи в рамките на няколко месеца.
Второто нещо е, че с вкарването на този генетичен код във вашите клетки, той започва да се възпроизвежда, и тогава може да се получат грешки. Когато това се случи, може да започнат да се произвеждат не точно тези белтъци, които искаме, тоест има онкогенен потенциал. Това също не може да се установи в рамките на няколко месеца.


Ваксината е хубава, защото това е нова технология с голямо бъдеще. Но да се използва масово, особено при хора в млада възраст, не е много разумно“.

Ся, стои ми бая криво тва "ваксината е хубава" накрая, щото е оксиморон, но явно човекът гледа хем да не дразни властта много много, хем да остане верен и на науката.

Това не значи, че трябва по цял ден да го разглеждате под лупа. Има и други специалисти, които са твърдо против масовата паника, безумните "мерки" и ваксинацията с нещо тотално неизвестно.
 
Никога не изпадам в такива крайности, когато симпатизирам на някого, че да му поверя изцяло важни решения, касаещи моя собствен живот. Освен това, мнението ми против ваксината е базирано именно на мнението на доцента, което той продължава да поддържа и днес.




Ся, стои ми бая криво тва "ваксината е хубава" накрая, щото е оксиморон, но явно човекът гледа хем да не дразни властта много много, хем да остане верен и на науката.

Това не значи, че трябва по цял ден да го разглеждате под лупа. Има и други специалисти, които са твърдо против масовата паника, безумните "мерки" и ваксинацията с нещо тотално неизвестно.
Нандито не вярваше във вируса и ваксините, а се крие и ще се ваксинира. Урааааа!
 
Никога не изпадам в такива крайности, когато симпатизирам на някого, че да му поверя изцяло важни решения, касаещи моя собствен живот. Освен това, мнението ми против ваксината е базирано именно на мнението на доцента, което той продължава да поддържа и днес.




Ся, стои ми бая криво тва "ваксината е хубава" накрая, щото е оксиморон, но явно човекът гледа хем да не дразни властта много много, хем да остане верен и на науката.

Това не значи, че трябва по цял ден да го разглеждате под лупа. Има и други специалисти, които са твърдо против масовата паника, безумните "мерки" и ваксинацията с нещо тотално неизвестно.
Доцента ти каза че би се ваксинирал ако няма антитела. Доцента ти ясно каза, че препоръчва на всеки да се ваксинира. Доцент Палачинков.
 
Нандито не вярваше във вируса и ваксините, а се крие и ще се ваксинира. Урааааа!
хахаха, смешно. Ей така тълкуваш всичко - погрешно. :)

Нандито не се крие, не вярва в яростта на вируса, при положение, че той щади цели 80% от тези, които са го срещнали и убива само тези, които лекарите решат да убият. И не, няма да се ваксинирам!!! Ще си измисля медицинско основание да не го направя, ако се стигне до там. Категорична съм. :)
Ся викай "ура" наобратно. :)
 
Доцента ти каза че би се ваксинирал ако няма антитела. Доцента ти ясно каза, че препоръчва на всеки да се ваксинира. Доцент Палачинков.
Еее, ама наистина го правите така, че да е обидно да се спори на толкова ниско ниво.

Доцентът казва това:

Но да се използва масово, особено при хора в млада възраст, не е много разумно
 
Еее, ама наистина го правите така, че да е обидно да се спори на толкова ниско ниво.

Доцентът казва това:
Точно това тролкото поведение е най дразнещото. Като малки деца са... До скоро си мислих, че се правят, че не разбират, ама то май наистина не разбират :)
 
Еее, ама наистина го правите така, че да е обидно да се спори на толкова ниско ниво.

Доцентът казва това:
Също така казва и това:
"Хората, които не са изкарали, особено хората, които са на възраст и имат едно или няколко придружаващи заболявания, бих препоръчал да се ваксинират", заяви за БНТ доц. Атанас Мангъров.
Той заяви, че винаги е препоръчвал ваксините. "Ако не бях изкарал болестта, щях да се ваксинирам, но имам антитела", допълни доц. Мангъров.

Което е в пряк разрез с това което говореше за ваксината преди това и беше казал , че не би се ваксинирал. Ниското ниво в темата е това че разискваме смяната на мненията на един псевдо специалист като Мангъров.
 
Също така казва и това:
"Хората, които не са изкарали, особено хората, които са на възраст и имат едно или няколко придружаващи заболявания, бих препоръчал да се ваксинират", заяви за БНТ доц. Атанас Мангъров.
Той заяви, че винаги е препоръчвал ваксините. "Ако не бях изкарал болестта, щях да се ваксинирам, но имам антитела", допълни доц. Мангъров.

Което е в пряк разрез с това което говореше за ваксината преди това и беше казал , че не би се ваксинирал. Ниското ниво в темата е това че разискваме смяната на мненията на един псевдо специалист като Мангъров.

Наистина ли не хващаш какво точно казва?
 
хахаха, смешно. Ей така тълкуваш всичко - погрешно. :)

Нандито не се крие, не вярва в яростта на вируса, при положение, че той щади цели 80% от тези, които са го срещнали и убива само тези, които лекарите решат да убият. И не, няма да се ваксинирам!!! Ще си измисля медицинско основание да не го направя, ако се стигне до там. Категорична съм. :)
Ся викай "ура" наобратно. :)
Ама що ми се заканваш - ваксинката е доброволна. Не се нерви, миличка, слушкай Мангърката, ама ако той се боцне...ще има развод...
 
Наистина ли не хващаш какво точно казва?
Вие имате някакви очила дето винаги Мангъров е прав, само дето човека каза преди седмици , че не би си сложил ваксината, защото не е тествана достатъчно, а днес каза че би си сложил (ако няма антитела) и я препоръчва на всеки. Кажи ти кое не схващаш да ти го обесня ?
 
Вие имате някакви очила дето винаги Мангъров е прав, само дето човека каза преди седмици , че не би си сложил ваксината, защото не е тествана достатъчно, а днес каза че би си сложил (ако няма антитела) и я препоръчва на всеки. Кажи ти кое не схващаш да ти го обесня ?
Е, спри да лъжеш. Не е казал, че я препоръчва на всеки, напротив. С половин уста, под диктат на властта я препоръчва на "сухите съчки", но казва: Но да се използва масово, особено при хора в млада възраст, не е много разумно
 
Вие имате някакви очила дето винаги Мангъров е прав, само дето човека каза преди седмици , че не би си сложил ваксината, защото не е тествана достатъчно, а днес каза че би си сложил (ако няма антитела) и я препоръчва на всеки. Кажи ти кое не схващаш да ти го обесня ?

В началото казва, че ваксината е потенциално опасна или поне не е доказано безопасна, в края казва, че я препоръчва. Това ти как си го обясняваш. Щото аз си го обяснявам с някаква принуда, която му е приложена. От самолет е видно, че е нещо такова.
 
слушкай Мангърката, ама ако той се боцне...ще има развод..
Ако клекне на "директивата", определено ще ме разочарова, но съм 100% сигурна, че няма да се боцне с ваксината на гейтс. По-скоро с руската, за която каза, че е по-безопасна, понеже е правена по технология, която е тествана във времето и доказана.
 
В началото казва, че ваксината е потенциално опасна или поне не е доказано безопасна, в края казва, че я препоръчва. Това ти как си го обясняваш. Щото аз си го обяснявам с някаква принуда, която му е приложена. От самолет е видно, че е нещо такова.
Точно така. Минимум опрян пистолет в челото. :D
Стана ясно, че само форумните разбирачи ги е срам да си променят мнението, че видиш ли ще им се смеят...

- България ще регистрира световен рекорд по смъртност (коефициент по обща смъртност между 1.74 и 1.78) в статистиката на ООН за изминалото десетилетие на 21-ви век.
- Годишната обща смъртност в страната ще надхвърли 1,8%, което ще е рекорд за последните 100 години. Поне 18000 ще са загубили живота си поради тази епидемия, над 90% от тях - в последните 2 месеца на годината.
- В момента (от ноември насам) у нас свръхсмъртността е 4 пъти по-голяма, отколкото по времето на най-кръвопролитната за България война. Или казано другояче – днес пряко от Ковид и от косвените му последици у нас за една седмица умират толкова българи, колкото за един месец от военните действия по време на Първата Световна война! Разбира се, ако вземем данните само за пряко починалите от Ковид – те са около 1000 души седмично – то тогава пак ще имаме двойно по-висока смъртност, отколкото по времето на най-кръвопролитната война за нас.
- Най-смъртоносният ден в България е с 3 пъти по-висока смъртност спрямо най-смъртоносния ден в САЩ. Излишната смъртност надвишава със средно около 40% официалната смъртност от Covid-19 в САЩ за окт-ноември. За същия период в България с 211% излишната смъртност е по-висока от официалната от Ковид-19.
- анализи на различни математици - Н. Близнаков, Л. Томов, Ц. Томов и др.

Нема кови. Единствено страхът избива хората.
 
Последно редактирано:
Точно така. Минимум опрян пистолет в челото. :D
Стана ясно, че само форумните разбирачи ги е срам да си променят мнението, че видиш ли ще им се смеят...

Каква нова информация е излязла, че се налага да си променяме мнението?
 
Точно така. Минимум опрян пистолет в челото. :D
Стана ясно, че само форумните разбирачи ги е срам да си променят мнението, че видиш ли ще им се смеят...


- анализи на различни математици - Н. Близнаков, Л. Томов, Ц. Томов и др.

Нема кови. Единствено страхът избива хората.
Бравос! Математиците са разбирачите на годината, не инфекционистите. Те правят аутопсии и доказват, че цифрите, с които си жонглират са правата вяра. Всичко друго е ерес.
 
Ако клекне на "директивата", определено ще ме разочарова, но съм 100% сигурна, че няма да се боцне с ваксината на гейтс. По-скоро с руската, за която каза, че е по-безопасна, понеже е правена по технология, която е тествана във времето и доказана.
Еййййй, много силно изказване. Благодарствений братушки, вие отново ще ни спасите. Поклон!!!
 
Еййййй, много силно изказване. Благодарствений братушки, вие отново ще ни спасите. Поклон!!!
Не политизирай темата. Руснаците също направиха ваксината на бегом, което беше адски тъпо състезание. Те обаче се опряха на старите изпитани методи, а не на генетика, която да бъде масов експеримент. Истинският лекар може да направи информиран избор - ти не можеш, ама ще се подпишеш, че правиш такъв, когато си подадеш задника за ваксината.
 
В началото казва, че ваксината е потенциално опасна или поне не е доказано безопасна, в края казва, че я препоръчва. Това ти как си го обясняваш. Щото аз си го обяснявам с някаква принуда, която му е приложена. От самолет е видно, че е нещо такова.
Обяснявам си го с факта, че Мангъров в началото на пандемията, каза че няма да има 2ра вълна иначе си къса дипломата. Човека не знае на кой свят се намира. Как ще кажеш че ваксината не е доказано безопасна и после ще кажеш , че би се ваксинирал - или е идиот или е марионетка и говори квото му платят. И в 2та случая доцента издиша от всякъде - за шок и ужас на нанди дето като икона го величаеше досега.
 

Горе