Сектата на ковидитите

Бравос! Математиците са разбирачите на годината, не инфекционистите. Те правят аутопсии и доказват, че цифрите, с които си жонглират са правата вяра. Всичко друго е ерес.
Аз единия математик Л.Томов го познавах лично някога, кат студенти в университета сме ходили на фитнес заедно. В един и същи ден сме родени, но е доста различен от мен. Доста често го виждам из нета сега, но да обяснява политически проблеми с математика е малко като да чете зодиите.
 
Обяснявам си го с факта, че Мангъров в началото на пандемията, каза че няма да има 2ра вълна иначе си къса дипломата. Човека не знае на кой свят се намира. Как ще кажеш че ваксината не е доказано безопасна и после ще кажеш , че би се ваксинирал - или е идиот или е марионетка и говори квото му платят. И в 2та случая доцента издиша от всякъде - за шок и ужас на нанди дето като икона го величаеше досега.

Много добре знае какво говори, лошото е че вие не го разбирате, заслепени от мисълта, че политиците ви мислят доброто.

Аз все повече си мисля, че това всичкото е за едни милиарди.... Просто медии, политици, фармация, доктори и тн. Всичките от едната страна ми идва малко като организация...

По HBO в момента дават зараза, е няма такъв филм. Имам чувството, че някой е гледал тоя филм и си е казал - А, че яко, що пък не... И айде...
 
Испания планира да изготви регистър на хората, отказващи да се ваксинират срещу коронавируса.

Регистърът няма да бъде правен обществено достояние и ще бъде обект на строги правила за защита на личните данни, добави министърът. Но информацията в него може да бъде предоставена на разположение на други европейски партньори.

Ехааа, свобода на личността...
 
Я да вземем малко да поразсъждаваме, пък да видим какво ще излезе..

Казват 70% трябва да се ваксинират, за да може да се върнем към нормалното. Добре, ама децата под 16 не участват, вече слязохме на примерно 70%, от тях 50-60% казват, че няма да се ваксинират в никакъв случай. Най-малкото тези, които са го изкарали със сигурност няма да се ваксинират. Какво излиза, шанс да се върнем към нормалното нула :) И те го знаят, ама не спират да го повтарят, защо?

До края на годината целта трябва да се постигне, 70% ваксинирани. Добре, вчера по новините казаха, че в в един пункт, се ваксинират по около 80-90 човека на ден. Има видни математици из форума да сметнат колко пункта са нужни, колко време и колко персонал. Като минимума е доктор и сестра, заради нужното наблюдение след ваксинацията. 70% са към 5 000 000

И колко удобно да започнат ваксинацията април :) Доказа лятото вируса не се разпространява много много, а и до тогава вероятно вируса ще почне да отшумява по естествен път. Испанския грип се е точил към две години, няма причина този да се точи повече. В тая връзка, към края на 2021, с или без ваксина, вируса ще отшуми....

Бас хващам, че края на февруари, началото на април, ще ни сполети третата вълна. Точно когато е пика на всички видове грипове.

И за финал няколко дребни въпроса.

Ваксинация в условия на пандемия никога не се е правила. Ваксинация се прави само на здрави хора. Защо това е така, всеки би трябвало да знае. Тези, като мен, които имат деца и не са антиваксъри го знаят много добре. Противогрипната ваксина се бие месеци преди сезона на гриповете.

За да се пусне една ваксина в обръщение, 1000 души се наблюдават внимателно, като целия им здравен статус се описва подробно. Периода е 2 месеца, 6 месеца, 1 година, 2 години. Преди това няма как ваксината да мине 3-та фаза на изпитания. Тези периоди не са случайни, базирани са на десетки години опит, тестове и проучвания. Да не говорим, че тук става въпрос за концептуално нов вид ваксина. Дефакто никой няма ни най-малка представа какво ще се случи.

От къде знаят колко дълго защитава, от къде знаят, че не е по-вредна, отколкото полезна, от къде, след като за да се установи това, са нужни минимум 2 години?

Защо задават цел 70-75%, като знаят, че няма как да се достигне това число. Защо карат хора с антитела да се ваксинират, при положение, че нямат представа кои са по трайни?

Много такива въпроси, които не намират своите отговори и е редно всеки нормален човек да си зададе....
 

Същото нещо, преведено - https://falsecovid19.wordpress.com/2020/12/29/сзо-изтрива-естествено-придобития-им/
И в комикс вариант да им го пуснеш, няма да го прочетат. Сектантите имам предвид. Те се пазят от логичната информация като от вируста. Бягат от всичко, което би могло да разклати вярата им в яростното нещо, невиждано досега в човешката история.
 
Аз не им го пускам на тях, а на останалите, за допълнително потвърждение на манипулацията :)
Че то колко повече потвърждения са ни нужни на нас? Аз не се имам за голям ум, но дори аз виждам какъв цирк се разиграва. Няма една молекула логика в нито едно действие на "директивата" до момента. От началото на годината гледаме едно толкова евтино театро, че чак е обидно. Искам да стана и да си изляза по средата на представлението.
Това е куклен театър за дебили. Нека си седят и ръкопляскат на пасквила.
 
Че то колко повече потвърждения са ни нужни на нас? Аз не се имам за голям ум, но дори аз виждам какъв цирк се разиграва. Няма една молекула логика в нито едно действие на "директивата" до момента. От началото на годината гледаме едно толкова евтино театро, че чак е обидно. Искам да стана и да си изляза по средата на представлението.
Това е куклен театър за дебили. Нека си седят и ръкопляскат на пасквила.
Храбрата Нанди! Я ела в София и се разхождай без маска и ходи по тайни партита. И аз да бях на село щях да съм смел. Чакам те да те разведа по нелегалните клубове.
 
Чакам те да те разведа по нелегалните клубове.
Охоо, и си склонен да нарушиш противопандемичните мерки?? Само затова си заслужава да дойда. Теди, аз и на село съм карала грип, така че не виждам София като по-страшна. ;)
 
Охоо, и си склонен да нарушиш противопандемичните мерки?? Само затова си заслужава да дойда. Теди, аз и на село съм карала грип, така че не виждам София като по-страшна. ;)
Май ти си страхливата, не аз. Какво значи да наруша? Ако събера вкъщи 20 души е нарушение. Ама то си е за мен! Нали после аз може да го хвана? И другите около мен. Не схващаш ли? Когато превишавам скоростта, пак рискувам, ама съм го правил. Същото е, може да предизвикам ПТП и да пострадам аз или други хора. Ти какво мислиш, че живея в изолатор ли? Естествено, че съм се изкушавал и съм прекрачвал границите. Но не го правя СИСТЕМНО, това е разликата. За разлика от много други.
 
Като заговорихте за ходене по кръчми, длъжен съм да ви предупредя за следното! Ще ходите само по кръчми към хотели, в нормалните кръчми е заразно много повече. Ще седите до 22.00 ч. След този час е много по заразно, а след 00.00 ч. става смъртоносно заразно! Спазвайте мерките :)

А да, никакъв кекс с непознати, ако е неизбежно, маските не се свалят, орален кекс може, целувки не! Как ще стане оралния кекс без да се свали маската не ме интересува, но може! :D
 
Май ти си страхливата, не аз. Какво значи да наруша? Ако събера вкъщи 20 души е нарушение. Ама то си е за мен! Нали после аз може да го хвана? И другите около мен. Не схващаш ли? Когато превишавам скоростта, пак рискувам, ама съм го правил. Същото е, може да предизвикам ПТП и да пострадам аз или други хора. Ти какво мислиш, че живея в изолатор ли? Естествено, че съм се изкушавал и съм прекрачвал границите. Но не го правя СИСТЕМНО, това е разликата. За разлика от много други.
Дъра-бъра, празни приказки. :)

Записа ли се вече за ваксинката?

pepi.jpg
 
Като заговорихте за ходене по кръчми, длъжен съм да ви предупредя за следното! Ще ходите само по кръчми към хотели, в нормалните кръчми е заразно много повече. Ще седите до 22.00 ч. След този час е много по заразно, а след 00.00 ч. става смъртоносно заразно! Спазвайте мерките :)

А да, никакъв кекс с непознати, ако е неизбежно, маските не се свалят, орален кекс може, целувки не! Как ще стане оралния кекс без да се свали маската не ме интересува, но може! :D
Нещо си загорял или?
 
Нещо си загорял или?
Ама чакай бе! Каниш женско да го развеждаш по клубове, аз какво да кажа. Еми извинявай, по мое време така се правеше, забравих че при вас младежите е модерно да се решават тригонометрични преобразования по банкетите....
 
1609324027465.png
За тия, които смятат, че локдаунът (макар частичен и далеч от истинското значение) не работи, на какво се дължи понижаващата се смъртност (на седмична база) вече 2 поредни седмици? Лекарите изведнъж се научиха как да лекуват и се светнаха, че трябва да спрат да убиват умишлено хора (такива до последно бяха подмятанията от менгеле сектата)? А никакъв шанс да се дължи на това, че случаите (естествено, че разполагаме само с цифрите за официалните такива, но мащабът е идентичен) намаляха драстично, с което се даде глътка въздух на здравната система и това дава резултат?

За конспираторите директно ще предоставя отговори, които могат да ползват:
А) Изградихме стаден имунитет!1!
Б) Нарочно занижават бройките, за да насадят мнение у хората, че мерките работят!1!
В) Щото не тестват! Ако правехме по 100000 теста дневно, най-малко 93823 щяха да са положителни!1!
Г) Тия дето правят фалшивите положителни тестове са в отпуска.
Д) Хората не са толкова стресирани, щото са празници. След празниците в сценарият е трета вълна!!
Е) НCИ пишат каквото им наредят. На вуйна ми стринка ѝ чула от комшия, че всичко било нагласено.

3, 2, 1 ...

И бонус въпрос: За да е завършена конспирацията, не трябваше ли по сценарий да "увеличат" бройките напук на малко по-строгите мерки, за да подтикнат народа да се чипира, като му се насади колко е опасно всичко и как няма да приключи без тунинг?

Бонус и за някой, ако му липсва настроение
 
Последно редактирано:
Изградихме стаден имунитет!1!
Б) Нарочно занижават бройките, за да насадят мнение у хората, че мерките работят!1!
В) Щото не тестват! Ако правехме по 100000 теста дневно, най-малко 93823 щяха да са положителни!1!
Г) Тия дето правят фалшивите положителни тестове са в отпуска.
Много правилно си ги уцелил. Остава само да махнеш иронията и ще изглеждаш почти малко по-умен. :)
 
на какво се дължи понижаващата се смъртност (на седмична база) вече 2 поредни седмици
Може би на това, че бройките се спускат отгоре ...
 

Горе