Сектата на ковидитите

Тиквата е добър и в печеленето на избори, колко пъти бие БСП вече.....
Добър е, да. При популация 70% дебили, как няма да е добър.... Е виж го Камен - Световна рецесия 10%, ама криза няма, според тоя икономически гений :D
 
Кризата идва за САЩ, Китай вече пълзи нагоре. Ние сме си вечна криза - и без пандемия има огромен процент бедни и на ръба на мизерията. Както и при пандемията - силните оцеляват , слабите умират. Мангъровски подбор.
 
Кризата идва за САЩ, Китай вече пълзи нагоре. Ние сме си вечна криза - и без пандемия има огромен процент бедни и на ръба на мизерията. Както и при пандемията - силните оцеляват , слабите умират. Мангъровски подбор.
И 10 години управление на гроб, партия която ти защитаваше яростно.... сега гледам си мълчиш и викаш тиква, а не г-н Борисов, както беше. Което е сериозен прогрес, признавам :)

Да не говорим, че сегашната и здравна и икономическа криза също се управлява от гроб, въпреки че управлява е доста силно казано за този хаос...
 
И 10 години управление на гроб, партия която ти защитаваше яростно.... сега гледам си мълчиш и викаш тиква, а не г-н Борисов, както беше. Което е сериозен прогрес, признавам :)

Да не говорим, че сегашната и здравна и икономическа криза също се управлява от гроб, въпреки че управлява е доста силно казано за този хаос...
Хахахах гн Борисов чак .... виках си му Бойко. Аз още съм си за Герб , тъй като останалите и за чеп за зеле не стават. Но на изборите, както и на предните реших да не гласувам. Когато се появи по читава партия от Герб бих се разкарал да дам гласа си - сега по скоро ми е все тая коя коалиция ще управлява, защото няма партия , която да обедини над 50 % от нацията ни. Това и показва колко сме разединени.
 
Тиквата е добър и в печеленето на избори, колко пъти бие БСП вече.....


Аз като висшист ще ти отговоря - опазиха ги в Китай, щото са се увили като мумии. В България след клипчетета на танцуващи мангали в болниците, няма да се учудя да се появи и на бъркащи си в носа медици. Та въпрос на манталитет. Колкото ти спазваш мерките толкова и медиците. Все ще се намери и там една нанди дето е влюбена в Мангъров и така....
Ако си беше направил труда да погледнеш интервюто с проф. Чалъков, щеше още в началото му да чуеш следното "резултатът е най-плачевен в страните, в които се носят маски.
Много искам да видя как ще го обориш в директен спор. Предупреждавам, че и той вероятно е вишист. :)

И тук можеш да погледнеш какво казва това "нанди", дето си бърка в носа и е влюбено в Мангъров.

 
Сега се сетих за това ВИДЕО, където главния доктор от Пирогов се разхожда без маска, както и други от екипа които са преминали така наречената "непланова ваксинация" (преболедували са короната), и то дори по собствено желание.

Значи, доктора се разхожда без маска, без дистанция... абе направо грубо нарушава разпоредбите, само защото е преболял нещото и вече има антитела, значи вече не представлява заплаха нито за себе си, нито за останалите. Тогава възниква въпроса - не може ли и обикновен човек, който е преболедувал короната също да се разхожда из улиците без маска и дистанция??? В момента явно не може, дори не се обсъжда такова нещо. Но ако предположим че започне да се обсъжда и се приеме, всеки без маска ще трябва да може да предостави документ, че е изкарал заразата и не е опасен. Ако хипотетично това беше възможност, нямаше ли всеки с антитела с огромна радост сам да иска да си извади документ за това и да си го носи в задния джоб за да го размахва където му го искат и да се чувства като избран?

А не е ли това една от точките от плана за поробване за който говорят конспираторите? Нали имаше един такъв момент, че щели да отнемат свободата ни за пътуване, освен ако не се ваксинираме (с планова ваксина) и сме в състояние да предоставим документ за това. Излиза, че сме се запътили към тази утопия. Вече всеки иска не само да хвърли маските, а и да може да пътува свободно. Ще искаме ли в скоро време с огромна радост да си извадим документ за ваксинация, за да я размахваме където ни я искат?
 
Ако си беше направил труда да погледнеш интервюто с проф. Чалъков, щеше още в началото му да чуеш следното "резултатът е най-плачевен в страните, в които се носят маски.
Много искам да видя как ще го обориш в директен спор. Предупреждавам, че и той вероятно е вишист. :)

И тук можеш да погледнеш какво казва това "нанди", дето си бърка в носа и е влюбено в Мангъров.

Защо да си правя труда да гледам грешно мнение. Китай носят маски нали - е заболелите са супер малко. Сащ не носят маски като нас - виждаме къде са Номер 1. Ако данните на Китай са манипулирани , професор Чалъков от къде е взел реалните ?
 
Абе, Бърни, Камене, какво им се обяснявате на тия 4-5 човека. Те винаги ще кажат на черното бяло. То няма смисъл. Земята си е плоска и вирус няма. Точка.
 
Абе, Бърни, Камене, какво им се обяснявате на тия 4-5 човека. Те винаги ще кажат на черното бяло. То няма смисъл. Земята си е плоска и вирус няма. Точка.
Споко. С такива като тия само разпускам. То е ясно, че диалог с тях не може да се води. За съжаление масата от населението е на тяхното ниво, включително и управляващите и за това епидемията ще ни удари с пълна ярост.ч и ще видят какво значи да измрат яко хора. Дано поне не са наши близки. В България има много ясно изразен синдром. Колкото по-прост е един човек толковя по-креслив е и толкова повече си мисли, че е прав. И когато това се съчетае с кризата на средната възраст обхванала и двамата основни играчи в темата нещата стават повече от комични. Единствено ме е яд, че засираме форума, ама Банко може да ги изчисти тия теми, ако реши, че е проблем. Излагацията на двамата плоскоземци е пълна по всички показатели. Ама никой не ги кара да пишат. Сами се излагат.
 
И отново - Не подценявайте сезонния грип!!! Точно толкова опасен е, когато не се приложи адвекватно лечение.
Само че за него има ваксина и 2 лекарствени препарата, които го унищожават. Грипната вълна трае около 3 седмици и е напълно предсказуема, няма цитокинови бури, няма по 100 заразени на ден медицински персонал.
Например инфекциозното отделение в Русе за цялата област за грип, шарка и т.н е точно 36 легла.
 
Сащ не носят маски като нас
Това не е вярно. Тия дни, гледайки репортажите за изборите, ми направи впечатление, че всички са маскирани, включително чернокожите, особено те. Очевидно, ако изнесените данни са верни, маските не пазят. Или казано иначе: "Маската - защитно средство, което пази от загуба на 300лв".

Защо да гледаш видеото? Елементарно, за да чуеш и друго мнение, при това от експерт, който от самото начало е на първа линия. Да оставим Мангъров, той официално не лекува короновани особи, ама чалъков е завеждащ на УНГ отделението в ИСУЛ и ежедневно практикува неща, от които никой от нас грам, ама ню-ню не разбира.
 
Това не е вярно. Тия дни, гледайки репортажите за изборите, ми направи впечатление, че всички са маскирани, включително чернокожите, особено те. Очевидно, ако изнесените данни са верни, маските не пазят. Или казано иначе: "Маската - защитно средство, което пази от загуба на 300лв".

Защо да гледаш видеото? Елементарно, за да чуеш и друго мнение, при това от експерт, който от самото начало е на първа линия. Да оставим Мангъров, той официално не лекува короновани особи, ама чалъков е завеждащ на УНГ отделението в ИСУЛ и ежедневно практикува неща, от които никой от нас грам, ама ню-ню не разбира.
Нз какво си гледала, но в САЩ първо Тръмп каза че няма вирус и никой не го интересуваха маските, после Тръмп каза - пийте дезинфектант, и стадото взе че верно пи.
Ето ти кадри от Китай , като си толкова по клипчетата :

Да забелязваш във видеото на някое дете маската да му е под носа или на останалите хора в клипа? При нас даже тия с маски ходят с носа навън щото им е трудно да дишат. Има много такива дето са ги сложили просто заради глобата ама реално нищо не правят. Затова и заразените в бг ще се увеличат - на голям процент не им пука и го карат на крак - точно както разказа биаро.

Ето и какво мисли СЗО за маските и пандемията в Европа специално:
 
Последно редактирано:
Нз какво си гледала, но в САЩ първо Тръмп каза че няма вирус и никой не го интересуваха маските, после Тръмп каза - пийте дезинфектант, и стадото взе че верно пи.
Ето ти кадри от Китай , като си толкова по клипчетата :

Да забелязваш във видеото на някое дете маската да му е под носа или на останалите хора в клипа? При нас даже тия с маски ходят с носа навън щото им е трудно да дишат. Има много такива дето са ги сложили просто заради глобата ама реално нищо не правят. Затова и заразените в бг ще се увеличат - на голям процент не им пука и го карат на крак - точно както разказа биаро.

Ето и какво мисли СЗО за маските и пандемията в Европа специално:
Бърни, радваш ме с детската си наивност. :)

Помниш ли как в началото именно СЗО беше против маските, защото създават предпоставки за по-често пипане на лицето, което е точно така. Политиците настояха за тях и СЗО клекна, щото политиците ги хрантутят.

И не давай за пример Китай, моля те. Тия ще ходят клекнали, ако им заповядат. Помиш ли какво каза Шведският главен консултант, епидемиолог за мерките? Не, не помниш, щото не си гледал клипа, който качих пролетта. :) Та той каза нещо такова" "китайците можеш да ги заключиш с месеци и да завариш с оксижен вратите им. В Европа и в страните с развита демокрация това няма как да се случи". Тепърва ще се вдигат бунтове, и не защото европейците са недисциплинирани, а защото не могат да търпят диктат. Никой не може да ме пази от нещо, ограничавайки правата ми. Ако това ще ни е животът, по-добре да се приключва, защото това да се крием по къщите и да се гледаме един друг като прокажени не е нормален живот.
Който мисли, че вирусът си играе с нас на криеница, да ходи по горите и пещерите и да се надява, че торбалан няма го намери.
 
Има много такива дето са ги сложили просто заради глобата ама реално нищо не правят.
Че то за какво иначе да я носиш?
 
Споко. С такива като тия само разпускам. То е ясно, че диалог с тях не може да се води. За съжаление масата от населението е на тяхното ниво, включително и управляващите и за това епидемията ще ни удари с пълна ярост.ч и ще видят какво значи да измрат яко хора. Дано поне не са наши близки. В България има много ясно изразен синдром. Колкото по-прост е един човек толковя по-креслив е и толкова повече си мисли, че е прав. И когато това се съчетае с кризата на средната възраст обхванала и двамата основни играчи в темата нещата стават повече от комични. Единствено ме е яд, че засираме форума, ама Банко може да ги изчисти тия теми, ако реши, че е проблем. Излагацията на двамата плоскоземци е пълна по всички показатели. Ама никой не ги кара да пишат. Сами се излагат.
Мислиш ли, че функционално неграмотен телетъбис може да ме обиди? Не, не може. Ти си типичен представел на така нареченото изгубено поколение. Функционално неграмотни дебили, лишени от всякакво критично и аналитично мислене. Но за сметка на това с огромно самочувствие, естествено без никакво покритие. Точно като тия, дето не могат да си вържат обувките без чужда помощ, но затова пък търсят по 2000 лв. Пак ще ти повторя, това че са казали нещо от телевизора, не го прави автоматично истина. Разбирам че е по лесно да поемаш готова информация и да не разсъждаваш върху поднесеното, но все пак опитай, няма да изглеждаш тъп като галош пред целия форум.
 
Ако си беше направил труда да погледнеш интервюто с проф. Чалъков, щеше още в началото му да чуеш следното "резултатът е най-плачевен в страните, в които се носят маски.
Ти ме изумяваш. Чуваш само това, което искаш да чуеш. Южна Корея с население 62 млн. имат под 100 случая на ден. И там никой не си помисля да ходи без маска от началото на пандемията.
 
Тепърва ще се вдигат бунтове, и не защото европейците са недисциплинирани, а защото не могат да търпят диктат. Никой не може да ме пази от нещо, ограничавайки правата ми.
BurnX дава за пример Китай, но те са различни в много отношения. Има един канал ADVChina в YouTube дето двама пичове обясняват за много такива различия. Те просто са друг свят, друг политически режим.

@BurnX, направи си едно мисловно упражнение. Не знам имаш ли кола, но ще предположа че имаш и си я обичаш. Утре решават, че колите замърсяват въздуха и трябва всички да бъдат спряни от движение и имаш време 2 седмици да закараш твоята на скрап. И не само ти, а целия град, цялата държава и цялата планета. На мен лично това ми звучи превъзходно. Аз нямам ни кола, ни книжка, и до някъде мразя колите щото ми нарушават градската обстановка, въздуха и личния ми комфорт... бих предпочел да ги няма. В мое лице тази идея има поддръжка. Но според теб коя идея ще надделее - тази на такива като мен дето искат свят чист от движещи се ламаринени кутии, или тази на милиардите им собственици? Виж, ще ще спасим сума ти животи, и то на млади хора - без коли няма катастрофи и без коли няма толкова респираторни заболявания. Не е ли готина идея? А какъв е шанса да се случи според теб?

И да негодуваш, характера на хората е такъв. Виж че навсякъде има протести. А ги има, защото хората се съмняват, мислят че ги лъжат. Ти какво би направил в случая? Ще използваш сила, ще забраниш всичката anti-covid информация? Или за да се случат нещата с по-малко усилия ще впрегнеш медиите да разгласяват колко вреден е вируса. И ако нищо от това не работи, то сигурно ще проработи ако засилиш всичките... Ами ако беше комунизъм като в Китай можеше да проработи. На запад от десетилетия хората се борят за повече свободи (включително сега в Америка движенията на феминистките и черните), а сега изведнъж се очаква от тях да се държат като покорни китайци... ами как ще стане тъй без бой ми кажи ти.
 
@tipin, леко фиксиран ми изглеждаш. Имаш ли нужда от психолог? Мога да ти намеря телефони на добри специалисти, ако желаеш. :)

Постоянно връщаш едни и същи мои постове, за да ме квалифицираш като неспособна да подбирам информация. Аргументи против достоверността на показаното от мен да представиш?

Ето ти специалист - истински, който е много по-умерен относно вируса от мен, но който, за разлика от главния санитар на републиката знае какво е вирус, как той действа и как се взима проба за PCR тест.

п.с. Абстрахирайте се от ботоксовата Кузелич, доколкото е възможно. Трудно е, но опитайте. :)

 

Горе