Сектата на ковидитите

Да са махаш с твойте фейкове бе, ебати глупостите, дори не си струва усилията да ги оборвам.... Цитиран Мангъров под някакво лекарство и му го приши като негово. Бива ли да си толкова прост!? Как разбра, че това го продава Мангъров?

И що си се вкопчил в Мангъров? Тодоров, проф. Чолаков, доц. Чорбанов. док. Първанова..... и още десетки доктори, тях как ще ги компрометираш?
Сигурно аз съм го казал това и те са писали Мангъров отдолу. :D

И последното изречение ми звучи, все едно се отказвате вече от него, след това нещо? :((( Ама защо така? Мангъров е нападнат, нека защитим Мангъров! :hankey:
 
Сигурно аз съм го казал това и те са писали Мангъров отдолу. :D

И последното изречение ми звучи, все едно се отказвате вече от него, след това нещо? :((( Ама защо така? Мангъров е нападнат, нека защитим Мангъров! :hankey:
Добре, Мангъров е печалбар. Я кажи какво продава доцент Чорбанов?
 
^ Е той същия още в първите дни на епидемията се пънеше и за бързите тестове, как са много важни за контрол на епидемията. Оказа се, че притежава частна лаборатория в която предлага тази услуга.

Изобщо само елементарни същества могат му се вържат на глупостите. Това е един долен печалбар който търси печалба и нещо повече...
Цялата пандемия е една машина за пари. И съм сигурен, че половината форум тук им сайтчета, странички и видеа по коронка темата, но се правят на Лили Иванова.
 
Една добре режисирана манипулация. Дано успеем да доживеем момента, когато ще излезе наяве истината. Винаги е имало вируси, хора умират ( особено такива със странични заболявания ). Очевидно е, че COVID 19 е по-силен, но смятам, че играят твърде много пари и за това се обръща толкова внимание.
 
Оказа се, че притежава частна лаборатория в която предлага тази услуга.
Тъпото си е тъпо, да ме прощава Асенчо (Aseas Roa) . Още пролетта уточнихме, че Мангъров няма лаборатория и не печели от бързите тестове. Тоя пак е спал...

Не се отказвам от Мангъров и няма да се откажа, докато продължава да звучи като лекар, а не като селската клюкарка, дето обича да всява паника.

И друго - ако Мангъров беше печалбар, щеше бързо да обърне курса и да почне да припява на щаба, както направи оня смешник Майтапчийски. На бас, че са опитали да го купят, за да не разпаникьосва народо-добитъка, ама не се е продал. Щеше да се нагуши доста повече, отколкото от продажба на билки. Тестовете дори не ги коментирам, защото уточнихме, че няма лаборатория, не внася бързи тестове и не се занимава с подобна дейност.
 
Тъпото си е тъпо, да ме прощава Асенчо (Aseas Roa) . Още пролетта уточнихме, че Мангъров няма лаборатория и не печели от бързите тестове. Тоя пак е спал...

Не се отказвам от Мангъров и няма да се откажа, докато продължава да звучи като лекар, а не като селската клюкарка, дето обича да всява паника.

И друго - ако Мангъров беше печалбар, щеше бързо да обърне курса и да почне да припява на щаба, както направи оня смешник Майтапчийски. На бас, че са опитали да го купят, за да не разпаникьосва народо-добитъка, ама не се е продал. Щеше да се нагуши доста повече, отколкото от продажба на билки. Тестовете дори не ги коментирам, защото уточнихме, че няма лаборатория, не внася бързи тестове и не се занимава с подобна дейност.
Едни си баба знае, едно си...Защо не видиш какво чудо е по болниците. Вземи Мангъра под ръка и обиколете заедно!
 
Тъпото си е тъпо, да ме прощава Асенчо (Aseas Roa) . Още пролетта уточнихме, че Мангъров няма лаборатория и не печели от бързите тестове. Тоя пак е спал...

Не се отказвам от Мангъров и няма да се откажа, докато продължава да звучи като лекар, а не като селската клюкарка, дето обича да всява паника.

И друго - ако Мангъров беше печалбар, щеше бързо да обърне курса и да почне да припява на щаба, както направи оня смешник Майтапчийски. На бас, че са опитали да го купят, за да не разпаникьосва народо-добитъка, ама не се е продал. Щеше да се нагуши доста повече, отколкото от продажба на билки. Тестовете дори не ги коментирам, защото уточнихме, че няма лаборатория, не внася бързи тестове и не се занимава с подобна дейност.
Аз подозирам, че няма представа за това с билките, защото му знам отношението към подобен род лекарства и хомеопатията като цяло.
 
И понеже някои твърдяха, че при нас е мор, понеже сме недисциплинирани, ето какво правят хипер, мега дисциплинираните шваби. Сериозно, немците са най-досадно стриктните хора на света. Виждала съм на място немския педантизъм - ужасен е. Щом те се опълчиха на властта, смятай какво предстои.


Едни си баба знае, едно си...Защо не видиш какво чудо е по болниците. Вземи Мангъра под ръка и обиколете заедно!
Чудото по болниците се дължи на умишлено създадения хаос. Липсва едно изключително важно звено на здравната система - доболничната помощ. След като джи-пито не иска да те прегледа и да ти назначи медикамент за домашно лечение, ми тръгваш по болниците в паниката.

Аз не го разбирам това поведение на личните лекари. Техните колеги 19 и началото на 20-ти век са лекували коремен тиф, малария, холера, туберкулоза, шарка, проказа, а тия от един грип насраха гащите и се заключиха. Браво! В колко часа да излезем да им попляскаме, затова че в натоварената грипна обстановка, те си бъркат в носа и се занимават единствено с попълване на рецептурни книжки?
 
Да си вземем 5 мин. почивка и да се посмеем заедно:

17.07.20г. Масовото тестване на българите за коронавирус, чиято липса бе една от основните критики срещу Националния оперативен щаб от страна на доц. Атанас Мангъров, започна да се случва. Но не заради държавна политика, а заради желаещите да отидат на море в Гърция българи. (линк)

23.07.20г. Доц. Атанас Мангъров: Ще продължим да се забавляваме с масовото тестване, докато не ни свършат парите (линк)
 
Цялата пандемия е една машина за пари. И съм сигурен, че половината форум тук им сайтчета, странички и видеа по коронка темата, но се правят на Лили Иванова.

На теб пандемията колко пари ти е струвала? На мен точно 0 лева. На много хора също. Дори лично аз съм на плюс, че покрай изолацията успях да намеря време да случа разни дългопланирани неща, които отдавна отлагам. Не пласирам новини свързани с пандемията, не печеля от думичката коронавирус по никакъв начин.

Но ако някой го прави - нямам нищо против, стига да не въвежда в заблуждение други хора умишлено, с цел извличане н печалба, по начин по който може да увреди здавето му, като например ненужното и безполезно за вирусите лечевие с аспирин.

За да спечели някой, някой друг трябва да тези пари. Питам сериозно, кой дава парите, които тези които подържат конспирацията с коронавируса ще си разпределят? Защо по цял свят вирее тази “конспирация” според вас. Нула доказателства. Сигурно бойко е пуснал коронавируса...

Никой не коментира графиката която пуснах преди няколко мнения със умианията по седмици. Защо след Юни, когато мерките спряха смъртността е нагоре, въпреки че в последните години винаги е спадала, поради намаляващато население и стабилната обстановка - липсата на епидемии, военни конфликти, природни катаклизми и т.н. И това ли е лъжа?

И това което се излъчва по медиите от ковид отделенията? Опашките от болни, тежките случаи, мой колега заболя от ковид в началото на октомври. Едва преди няколко днш се почувства добре и излезе от болница, в момента е в болнични и се възстановява. Дори и свинския грип, която е най-сериозната е идемия с която сме се сблъсквали през последните години не беше толкова сериозен и не е имало препйлване на болници и т.н.

Наскоро разговарях с личния си лекар, на която вярвам безрезервно. Самата тя е с 40 години стаж и твърди, че през това време не е виждала нищо такова, причинено от вирус. Вярвам напнея много повече, отколкото на неизвестни хора в youtube или печалбари по телевизиите.
 
Последно редактирано:
И понеже някои твърдяха, че при нас е мор, понеже сме недисциплинирани, ето какво правят хипер, мега дисциплинираните шваби. Сериозно, немците са най-досадно стриктните хора на света. Виждала съм на място немския педантизъм - ужасен е. Щом те се опълчиха на властта, смятай какво предстои.



Чудото по болниците се дължи на умишлено създадения хаос. Липсва едно изключително важно звено на здравната система - доболничната помощ. След като джи-пито не иска да те прегледа и да ти назначи медикамент за домашно лечение, ми тръгваш по болниците в паниката.

Аз не го разбирам това поведение на личните лекари. Техните колеги 19 и началото на 20-ти век са лекували коремен тиф, малария, холера, туберкулоза, шарка, проказа, а тия от един грип насраха гащите и се заключиха. Браво! В колко часа да излезем да им попляскаме, затова че в натоварената грипна обстановка, те си бъркат в носа и се занимават единствено с попълване на рецептурни книжки?
100 пъти ти обясниха, че ковида не е грип. Ама ти верно си като латерна. Я звънни на твоята Корни и я питай що лежа при Мутавчийски!
 
124345208_3424474874296437_5337460567112956626_o.jpg
 
@tipin, изглежда не си гледал това:

Гледа да угоди на всички конспиратори, ама има хора с две гънки, които му помнят думите.
Мангъров беше достойният участник в тая битка. Държа се като пълен непукист, професионалист, за разлика от мисирката.
 
100 пъти ти обясниха, че ковида не е грип. Ама ти верно си като латерна. Я звънни на твоята Корни и я питай що лежа при Мутавчийски!
Аз съм сигурен, че тая не прави разлика между бактерия и вирус, ка моли да различава различните типове вируси, начина по който атакуват и т.н.

Ама оставяй я да си живее в заблуда. То си е за нея.
 
100 пъти ти обясниха, че ковида не е грип. Ама ти верно си като латерна. Я звънни на твоята Корни и я питай що лежа при Мутавчийски!
Не е грип, ама симптомите му като на грип, ама не е грип :)
 
И понеже някои твърдяха, че при нас е мор, понеже сме недисциплинирани, ето какво правят хипер, мега дисциплинираните шваби. Сериозно, немците са най-досадно стриктните хора на света. Виждала съм на място немския педантизъм - ужасен е. Щом те се опълчиха на властта, смятай какво предстои.
20к протестират в 90 милионна държава ... все едно ти и биаро да излезете на площада на село и да викате. А немците те уверявам, че спазват мерките много по стриктно от нас.
 

Горе