Сектата на ковидитите

Къде е това "камо ли", филоложке?
Те тука, те:

 
Кой Мангъров сте днес? :hankey:
Виж файлът 20247
Колаж, правен от дебили за дебили. Аз по тия снимки не виждам противоречие, ама смукачите, понеже обичат да смучат, си изсмукват сензации от пръстите на краката.
 
20к протестират в 90 милионна държава ... все едно ти и биаро да излезете на площада на село и да викате. А немците те уверявам, че спазват мерките много по стриктно от нас.
20К в Лайпциг. Утре и в други градове. ;)
 
Ами добре! Вече може да вървим към обобщение и закриване на темата.
В заключение можем да споменем и здравният министър в последното комунистическо правителство:
Д-р Таня Андреева днес в Канал3: Затворете училищата, детските градини, моловете и магазините. Бившият здравен министър е категоричен, че ситуацията около коронавируса е достигнала онзи етап, в който блокадата би могла да облекчи здравната система.
 
На теб пандемията колко пари ти е струвала? На мен точно 0 лева. На много хора също. Дори лично аз съм на плюс, че покрай изолацията успях да намеря време да случа разни дългопланирани неща, които отдавна отлагам. Не пласирам новини свързани с пандемията, не печеля от думичката коронавирус по никакъв начин.

Но ако някой го прави - нямам нищо против, стига да не въвежда в заблуждение други хора умишлено, с цел извличане н печалба, по начин по който може да увреди здавето му, като например ненужното и безполезно за вирусите лечевие с аспирин.

За да спечели някой, някой друг трябва да тези пари. Питам сериозно, кой дава парите, които тези които подържат конспирацията с коронавируса ще си разпределят? Защо по цял свят вирее тази “конспирация” според вас. Нула доказателства. Сигурно бойко е пуснал коронавируса...

Никой не коментира графиката която пуснах преди няколко мнения със умианията по седмици. Защо след Юни, когато мерките спряха смъртността е нагоре, въпреки че в последните години винаги е спадала, поради намаляващато население и стабилната обстановка - липсата на епидемии, военни конфликти, природни катаклизми и т.н. И това ли е лъжа?

И това което се излъчва по медиите от ковид отделенията? Опашките от болни, тежките случаи, мой колега заболя от ковид в началото на октомври. Едва преди няколко днш се почувства добре и излезе от болница, в момента е в болнични и се възстановява. Дори и свинския грип, която е най-сериозната е идемия с която сме се сблъсквали през последните години не беше толкова сериозен и не е имало препйлване на болници и т.н.

Наскоро разговарях с личния си лекар, на която вярвам безрезервно. Самата тя е с 40 години стаж и твърди, че през това време не е виждала нищо такова, причинено от вирус. Вярвам напнея много повече, отколкото на неизвестни хора в youtube или печалбари по телевизиите.
Маските от 10 пенса скочиха леко на 2 паунда ( обикновените хартиени ), гел дезинфектанта от 60 пенса за 30 мл на 2-3 паунда. Масово изкупване на лекарства за профилактика, безумни цени на тестове със съмнителни резултати. И по един или друг начин губиш пари всеки един момент от продължаващата фалшива пандемия. При първия локдаунт тук първата седмица изкупиха идиотите всичко за часове.
За хора уж занимаващи се с предриемачество и уж разбиращи малко или много от финанси странно как пропускате толкова сигнали, че има нещо нередно...
 
Последно редактирано:
Ама някое хора продължават да си мислят, че маските са голям бизнес. Прави се оборот, ама чак такъв... Една многократна маска е няколко лева. Трябват ти 4-5 за да си сигурен, че ще имаш за всеки ден, да си ги переш. Дезинфектантите отдавна са на нормални цени.

Безумните цени на тестовете - ПСР теста винаги е бил скъпо начинание. Обикновения човек не си прави ежедневно тестове. Аз лично не съм си правил до този момент.

Презапасяването - дали ще купиш днес 10 рула хартия и ще ги използваш следващия месец или ще купуваш по 2 на седмица - цената е една и съща.

Пиенето на лекарства за профилактика го проповядва мангъров(с малка буква нарочно, тоя не заслужава уважение). Ако някой си купува лекарства за профилактика, без да е болен, явно има по-сериозни проблеми.
 
Ама някое хора продължават да си мислят, че маските са голям бизнес. Прави се оборот, ама чак такъв... Една многократна маска е няколко лева. Трябват ти 4-5 за да си сигурен, че ще имаш за всеки ден, да си ги переш. Дезинфектантите отдавна са на нормални цени.

Безумните цени на тестовете - ПСР теста винаги е бил скъпо начинание. Обикновения човек не си прави ежедневно тестове. Аз лично не съм си правил до този момент.

Презапасяването - дали ще купиш днес 10 рула хартия и ще ги използваш следващия месец или ще купуваш по 2 на седмица - цената е една и съща.

Пиенето на лекарства за профилактика го проповядва мангъров(с малка буква нарочно, тоя не заслужава уважение). Ако някой си купува лекарства за профилактика, без да е болен, явно има по-сериозни проблеми.
Постигна нови, още по високо висоти на глупостта. Недостижим си...
 
Аз съм сигурен, че тая не прави разлика между бактерия и вирус
Ти като правиш разлика защо вярваш, че маските помагат :D
ROFL
 
Ти като правиш разлика защо вярваш, че маските помагат :D
ROFL
Маските помагат да разпространяваш по-малко заразата, ако си болен. Това е 100% доказано. Кой е заразоносител и кой не е, няма как да знаем, защото това е състояние, което се променя постоянно.

Ако тези двете неща не си ги разбрал, вече си е твой проблем.
E8B2C287-1102-46E3-B544-6E507BA6A5AD.jpeg
 
Ама някое хора продължават да си мислят, че маските са голям бизнес. Прави се оборот, ама чак такъв... Една многократна маска е няколко лева. Трябват ти 4-5 за да си сигурен, че ще имаш за всеки ден, да си ги переш. Дезинфектантите отдавна са на нормални цени.

Безумните цени на тестовете - ПСР теста винаги е бил скъпо начинание. Обикновения човек не си прави ежедневно тестове. Аз лично не съм си правил до този момент.

Презапасяването - дали ще купиш днес 10 рула хартия и ще ги използваш следващия месец или ще купуваш по 2 на седмица - цената е една и съща.

Пиенето на лекарства за профилактика го проповядва мангъров(с малка буква нарочно, тоя не заслужава уважение). Ако някой си купува лекарства за профилактика, без да е болен, явно има по-сериозни проблеми.
Ти съвсем сериозно ли мислиш това което си написал? Маските не са голям бинзнес? Бате това е бизнеса на хилядолетието.

Очаква се приходите от индустрията за маски в световен мащаб да нараснат 7,24 милиарда щатски долара през 2020 г. Докато през 2019 г. са отчетени "само" 2,86 милиарда щатски долара.

Смяташ за нормална цена от 3 паунда за 30 мл спирт и глицерин?

Беше писла нещо за аспирина. Тук е в топ 10 пр лекарствата намаляващи риска от смърт при корона вирус.

Голямо момче си не се излагай. Знаеш как се ползва Г. знаеш и английски потърси внимателно инормация и ще разбереш много неща.

Не забравяй и милиончетата дето хвърчат за "информиране" към всякакви НПО и прочие.

Та целия корона цирк може да се сравни като бизнес начинание само с религията.
 
Последно редактирано:
Този се изказва като специалист по какво? Първо да се научи да си гледа пътя докато кара... Отделно, изключително смешно е да тръгнеш да четеш морал и да претендираш за интелект и същевременно да пушиш цигара. Това видео е пълен потрес... Единственото лошо на интернет е, че дава трибуна на такива комедианти да ръсят глупости на килограм.

Изключително смешно е да цитирате такива и да им вярвате, а да отричате научни доказателства.
 
Този се изказва като специалист по какво? Първо да се научи да си гледа пътя докато кара... Отделно, изключително смешно е да тръгнеш да четеш морал и да претендираш за интелект и същевременно да пушиш цигара. Това видео е пълен потрес... Единственото лошо на интернет е, че дава трибуна на такива комедианти да ръсят глупости на килограм.

Изключително смешно е да цитирате такива и да им вярвате, а да отричате научни доказателства.
Дай едно научно доказателство, че нещо не съм видял такова още от теб.
 
Маските помагат да разпространяваш по-малко заразата, ако си болен. Това е 100% доказано. Кой е заразоносител и кой не е, няма как да знаем, защото това е състояние, което се променя постоянно.

Ако тези двете неща не си ги разбрал, вече си е твой проблем.
Виж файлът 20259
Заслужаваш да ти сложа напълно не пропусклив найлон пред устата, след което да пробия в него една дупка с размер 99 нанометра. И да ти кажа дишай сега... Вирусът се спира, а въглеродния двуокис спокойно си излиза през тази дупка. Така ще схванеш каква дебилна мисъл е представена в тази илюстрация, която пускаш.
 

Горе