Сектата на ковидитите

Не работят така нещата.
Премиерът Бойко Борисов провери как се съхраняват ваксините срещу COVID-19 в Пловдив. Първите ваксини пристигнаха рано тази сутрин в НЦЗПБ, а оттам тръгнаха доставки към Пловдив, Бургас и Варна, предава Нова тв.

Друго си Ст.Н.С Б. Борисов да направи проверка....
 

Прикачени файлове

  • xl_кренвирши.jpg
    xl_кренвирши.jpg
    43.7 KB · Преглеждания: 8
Първо мрънкахте, че няма ваксини. Сега мрънкате, че били вредни. След 5 месеца ще мрънкате, че не достигат до вас.
 
Първо мрънкахте, че няма ваксини. Сега мрънкате, че били вредни. След 5 месеца ще мрънкате, че не достигат до вас.
Ние да сме мрънкали, че няма ваксини??? Вероятно визираш хора от вашия лагер.

Подарявам ви моята доза. Аз кренвирши нито ям, нито ги приемам подкожно. :)

Съгласи се обаче, че по-голяма цигания и в Индия няма да направят. Толкова специално и важно нещо се вози и съхранява като амбалаж, нищо, че взеха милиони от данъците ни за да изпълнят изискванията.
 
Първо мрънкахте, че няма ваксини. Сега мрънкате, че били вредни. След 5 месеца ще мрънкате, че не достигат до вас.

Девизът на Теди, Сополо и Камен:

132962334_2865855710401143_6227957664690996659_n.jpg
 
"- 112 слушаме ви?
- УлетЕ айдук дОма!!! БрЪже!
- Моля!?
- Айдук, айдук улете, доаждайте!
- Успокойте се, не се разбира нищо какво казвате!
- Ама я съм спокоен, бръже доаждайте додека е увреме! Обикая и крадне!
- Как се казвате и на каква възраст сте? От къде се обаждате? ...Не разбираме проблема!
- Б@си, Гошо на 30 от Монтана! Ти!?
- Аз съм диспечерка, няма значение възрастта ми и как се казвам! Обяснете сега спокойно какъв е проблема?
- Че откàчим след малко! Оу, д-о-м-а у-л-е-т-е а-й-д-у-к и к-р-а-д-н-е! Я г-о в-и-д-и-м п-р-е-з д-ж-а-м-о!!! С'а разбра ли?
- Ама нищо не Ви се разбира! Има ли някой с опасност за живота?
- Да бе, да, има!
- Кой? Вие ли?
- Не, Я! Айдуко! Освен да го питам как му е името, от дека е и на колко е, а?
- Не сте застрашен Вие, така ли?
- Нема, нема, зАеби. Улàзам с правата лопата, пращай линейка да го прибира, види ми се с Ковид!"
 
Абе, някой знае ли оная картинка, където почваше с нещо от сорта на "сега защитен ли съм от вируса?". Ако помни за какво говоря, нека да я постне.
 
Първо мрънкахте, че няма ваксини. Сега мрънкате, че били вредни. След 5 месеца ще мрънкате, че не достигат до вас.
Не визирах никой от форума, Нанди. Съвсем си оглупяла, миличка. Говорех образно, ама ако си се разпознала, твоя работа.
Другият път използвай трето лице, а не второ, защото е логично, при такъв изказ, събеседникът да се разпознае. ;)

Освен това, никой не е мрънкал за ваксини, освен пропагандаторите. Всички останали, включително най-ниските прослойки от населението, искаха лекарство. Логично е да искаш ефективно лечение, когато си болен, а не евентуално, може би, вероятно - превенция срещу последващо и дори повторно заразяване в необозримо бъдеще. Още по-малко пък да участваш безплатно в клинично изпитание на съвсем нов тип медикаментозен продукт.
 
Другият път използвай трето лице, а не второ, защото е логично, при такъв изказ, събеседникът да се разпознае. ;)

Освен това, никой не е мрънкал за ваксини, освен пропагандаторите. Всички останали, включително най-ниските прослойки от населението, искаха лекарство. Логично е да искаш ефективно лечение, когато си болен, а не евентуално, може би, вероятно - превенция срещу последващо и дори повторно заразяване в необозримо бъдеще. Още по-малко пък да участваш безплатно в клинично изпитание на съвсем нов тип медикаментозен продукт.
Закъсняваш, трябваше вече да ни съобщиш, как на Ангелов, Балтов и Мутафчийски са им били витамин Ц. Или може би е било кислородна вода?!?
 
Закъсняваш, трябваше вече да ни съобщиш, как на Ангелов, Балтов и Мутафчийски са им били витамин Ц. Или може би е било кислородна вода?!?
На първия, може би ботокс, а на останалите двама - хероин. o_O
 
На първия, може би ботокс, а на останалите двама - хероин. o_O
Дааа, до вчера и аз се колебаех дали да се ваксинирам, но ще го направя, защото като гледам колко тъпунгери има в България, ще ми е сто пъти по-спокойно, когато съм около тях.
 
Дааа, до вчера и аз се колебаех дали да се ваксинирам, но ще го направя, защото като гледам колко тъпунгери има в България, ще ми е сто пъти по-спокойно, когато съм около тях.

Сигурно кренвиршите са те подтикнали да го направиш. Това е скрит маркетингов трик на Тиквата :D
 
Дааа, до вчера и аз се колебаех дали да се ваксинирам, но ще го направя, защото като гледам колко тъпунгери има в България, ще ми е сто пъти по-спокойно, когато съм около тях.
Действай! Ще се молим за теб, въпреки че аз лично съм крайно нерелигиозна. :)
 
Сигурно кренвиршите са те подтикнали да го направиш. Това е скрит маркетингов трик на Тиквата :D
Тиквата ли измисли ваксината, колега? Айде, ти си умно момче, ама с тая Тиква, дето ти е в главата...Може би той я произведе?
 
Действай! Ще се молим за теб, въпреки че аз лично съм крайно нерелигиозна. :)
Чакай, има време. Те докато стигнат до мен...ще има за кого да се молиш. Аз се виждам наесен евентуално. Че както никой не иска, сега ще станат тежки опашки. Типично по български.
 

Горе