Сектата на ковидитите

Грешна теза. Внуците на Тулупа са ходили при него миналата година.

Каза че вируса ще мине през всички, ако щеш и червен конец да си вържеш на пръста... И излезе прав.
Ако беше прав , нямаше нужда от ваксина в бг, а самия специалист препоръчва да се имунизираш.
 
а самия специалист препоръчва да се имунизираш.
След като ти пуснах три пъти цитат (болднат с огромен шрифт), в който Мангъров казва, че масова ваксинация за млади хора не е най-умното нещо, и то точно с тая ваксина, не знам защо продължаваш с тия тъпи внушения?

Да предположим:

а) Щото така действа пропагандата?
б) Щото не четеш цитати, които противоречат на жалките ти внушения, независимо колко очеизваждащи са?
в) Щото не разбираш казаното. Ти си робот, програмиран да повтаря едни и същи глупости?
 
Всъщност каза около 70%.. Викаш тея дето не са разбрали, а имат антитела не ги броим....
Да, бре, ама именно хората, прекарали го по-тежко, имат доста повече антителни единици.

Ей ти публикация от нейчър:
The virus-specific IgG levels in the asymptomatic group (median S/CO, 3.4; IQR, 1.6–10.7) were significantly lower (P = 0.005) relative to the symptomatic group (median S/CO, 20.5; IQR, 5.8–38.2) in the acute phase.

Forty percent of asymptomatic individuals became seronegative and 12.9% of the symptomatic group became negative for IgG in the early convalescent phase. In addition, asymptomatic individuals exhibited lower levels of 18 pro- and anti-inflammatory cytokines. These data suggest that asymptomatic individuals had a weaker immune response to SARS-CoV-2 infection. The reduction in IgG and neutralizing antibody levels in the early convalescent phase might have implications for immunity strategy and serological surveys.
 
След като ти пуснах три пъти цитат (болднат с огромен шрифт), в който Мангъров казва, че масова ваксинация за млади хора не е най-умното нещо, и то точно с тая ваксина, не знам защо продължаваш с тия тъпи внушения?

Да предположим:

а) Щото така действа пропагандата?
б) Щото не четеш цитати, които противоречат на жалките ти внушения, независимо колко очеизваждащи са?
в) Щото не разбираш казаното. Ти си робот, програмиран да повтаря едни и същи глупости?
И аз ти написах, че идола ти каза :Аз щях да се ваксинирам, ако нямах антитела.
Седмица преди това каза че ваксината не е тествана достатъчно за да се използва.
Извод - сам се оплита в лъжите си.
1)щото е платен
2)щото не разбира
3)щото е доцент с 30 години практика
 
И аз ти написах, че идола ти каза :Аз щях да се ваксинирам, ако нямах антитела.
Седмица преди това каза че ваксината не е тествана достатъчно за да се използва.
Извод - сам се оплита в лъжите си.
1)щото е платен
2)щото не разбира
3)щото е доцент с 30 години практика

Специално за ваксината аз вярвам на Проф. Чорбанов, който е още по-краен. Можеш ли да измислиш някоя простотия и за него?
 
Доказва това, че тия, които са прекарали вируса пролетта безсимптомно, могат да се наденат отново и така до безкрай, щото никога няма да се стигнат заветните 70%.

На прима виста даже се сещам за някакъв от Хонгконг (май беше от там), който го изкарва леко, а след три-четири месеца го повтаря.
 
Доказва това, че тия, които са прекарали вируса пролетта безсимптомно, могат да се наденат отново и така до безкрай, щото никога няма да се стигнат заветните 70%.

На прима виста даже се сещам за някакъв от Хонгконг (май беше от там), който го изкарва леко, а след три-четири месеца го повтаря.

Тая пък глупост как не те досрамя да я кажеш. В целия свят има 20-30 човека, за които се смята че са повторени. Специалистите го отдават на фалшиво положителни PCR тестове. Единственото, което не е ясно, е колко е траен тоя имунитет. Същото важи и за ваксините обаче. Ще те помоля да се въздържаш от подобни глупости, че се връщаме 9 месеца в разбиранията си по темата. Толкова пък да не намериш време да прочетеш няколко страници по тема, от която се интересуваш, не е нормално.
 
ЧНГ! Тази тема няма вече никаква стойност. Едните говорят едно, другите друго. Тук е форум за взаимопомощ. Не е фейсубук група.
Нищо няма да се промени - едните ще твърдят тяхното си, а другите ще защитават своята теза. Не виждам смисъл повече да спорим за нещо, което самите ние не знаем. Те лекарите още не познават вируса, а ние се правим на познавачи.
Е какъв е смисълът? Който иска да си се ваксинира - личен избор. Който иска да се пази - личен избор. Който иска да вярва или да не вярва - личен избор. Аз не мога да променя хора с твърди убеждения - никога няма да се случи това. За какво да се хабя? Живейте си живота, както ви е кеф. Ако искате рискувайте, ако искате се плюйте, ако искате се крийте, ако искате вярвайте на Мангъра, ако искате подкрепяйте Мутафчиски. Все тая...Не виждам полза от повече коментари. Темата си е за коша отвсякъде. Просто се извъртяхме едни и същи хора с едно и също мнение - чак на мен ми доскуча. Айде, бъдете здрави!
 
И аз ти написах, че идола ти каза :Аз щях да се ваксинирам, ако нямах антитела.
Седмица преди това каза че ваксината не е тествана достатъчно за да се използва.
Извод - сам се оплита в лъжите си.
1)щото е платен
2)щото не разбира
3)щото е доцент с 30 години практика
Оплита се, защото го притискат. Мангъров е отличен специалист, но не иска да си причинява професионално самоубийство.
Оня ден, случайно минавайки покрай телевизора, по който върви поредния брифинг на НОЩ, чувам баба Яга (Ива Николова) да задава остро въпроса: "как ще бъдат санкционирани експертите, които отричат вируса и мерките - какви наказния ще им бъдат наложени?". Хора, сериозно ли не виждате какво се случва? Мракобесие!!! Ще горим на клада еретиците, които не вярват в могъщата сила на новия бог - кови? Лудница.

С жалките си сплетни и манипулации, превръщате Мънги в национален герой. Малко повече смелост му трябва, иначе добре бърка по дупките на номенклатурата с пагони по престилките. ;)
 
Тук е форум за взаимопомощ
Имаш предвид сайт на БЧК?? Или не знаеш значението на думата "форум"?
Разделът оф-топик на форума позволява дискусии по всякакви теми, Теди. Това, че ти искаш да се пуснеш от хорото не е причина да поискаш да забранят хората изобщо.

ЧНГ и на теб! #бъди здрав!
 
Единственото, което не е ясно, е колко е траен тоя имунитет.
Значи викаш, че като му свърши трайността, пак няма шанс някой да се зарази?!!! :D
Ми то за това се нарича така, бре. :D
Иначе пак си пресолил манджата с тия 20-30 случая. Повече са. Намери сам цифрата. Дано е по-лесно от пресмятане на %.

Иначе единственото положително при теб, за 9 месеца насам, е че научи как се цитира. Няма как да го отрека този напредък.

Пък понеже си голям ентусиаст, за теб специално, да се образоваш, за да не ти се смеят:

Why spotting reinfection is harder

Reinfections are hard to document because researchers can’t simply rely on patients' accounts of return symptoms or on routine COVID-19 tests involving polymerase chain reaction (PCR). They need stronger genetic proof, which calls for different technologies.
A new mutation appears in SARS-CoV-2 every 15 days, on average. So far, those natural changes are not so extensive that they alter the nature or potency of the coronavirus, aka it isn’t a new strain. But they can provide evidence that the patient’s second bout wasn’t the same as the original infection.
 
Последно редактирано:
Значи викаш, че като му свърши трайността, пак няма шанс някой да се зарази?!!! :D
Ми то за това се нарича така, бре. :D
Иначе пак си пресолил манджата с тия 20-30 случая. Повече са. Намери сам цифрата. Дано е по-лесно от пресмятане на %.

Иначе единственото положително при теб, за 9 месеца насам, е че научи как се цитира. Няма как да го отрека този напредък.

Пък понеже си голям ентусиаст, за теб специално, да се образоваш, за да не ти се смеят:

Защо вадиш едно изречение от контекста и коментираш само него бе, трол смотан. Тея селските номера върви в бг мама да ги прилагаш, тука на селяндурски тъпи тролове не им минават номерата.

Знам че твоята каста сте нежни обидчиви създания, дето нежните им души страдат неистово, като някой им напише нещо накриво. Затова да те насоча - Бутона докладвай е в левия ъгъл. Като цъкнеш на него и напишеш на Блинки, че съм наранил нежната ти душа, ще ти стане по леко.
 
440px-Graham%27s_Hierarchy_of_Disagreement.svg.png

Ти си най-долу, тук ^ :confused:
 
440px-Graham%27s_Hierarchy_of_Disagreement.svg.png

Ти си най-долу, тук ^ :confused:

А ха ха ха.... Много добре, че цопна пирамида на дебата, че да се видите какво правите сектантите. Твоите селски прийоми дори не са включени тук. Къде тук пише, че може да вадиш думи от контекста и да коментираш само тях? Къде в тая пирамида пише, че може да изопачаваш думите на опонента и да ги коментираш.

Ти къде поставяш себе си в тая пирамида, щото аз те поставям 5 позиции след последното, там някъде където са обикновенните тролове, дето не са им нужни нито аргументи, нито доказателства, нито нищо. Тея дето просто фърлят безсмислени думи из пространството, а дали имат някакъв смисъл, не им пука особено...
 
Личи си кой страда от липса на аргументи, та единствен се проявява като каруцар тук. Друг не съм виждал да мята наляво-надясно лапешки "обиди".
Добре, де. Ще се пробвам с друга картинка, то и без това оспами темата със селташките си изяви, г-н Навсякаманджа Мерудиев:
3y1hde.jpg

Честно казано ми писнА да съм част от тема, в която главен представител е бай Ганьо каруцаринът, който пък изначало си призна, че е тук да си чеше езика и балансьорничи, ама накрая той излиза неоправдан. :(
Гудбай, май френдс. :hankey:
 
Последно редактирано:
Личи си кой страда от липса на аргументи, та единствен се проявява като каруцар тук. Друг не съм виждал да мята наляво-надясно лапешки "обиди".
Добре, де. Ще се пробвам с друга картинка, то и без това оспами темата със селташките си изяви, г-н Навсякаманджа Мерудиев:
Виж файлът 20716

Честно казано ми писнА да съм част от тема, в която главен представител е бай Ганьо каруцаринът, който пък изначало си призна, че е тук да си чеше езика и балансьорничи, ама накрая той излиза неоправдан. :(
Гудбай, май френдс. :hankey:

Айде слезе с още две стъпала в пирамидата. :)
 
Айде слезе с още две стъпала в пирамидата.
Нивото го сваляш ти. Некомпетентността ти, но за сметка на това, изказването ти по всички теми и то със самочувствие на висококомпетентна личност пречи на каквито и да е смислени дискусии и ти си единствения който не си го разбрал.

Видя че аргументи като “Киро Брейка каза в един клип”, доказани фейк нюз медии и “обадиха ми се днеска 100 души да ми реват” не минават тук и тръгна ad hominem.

По този начин отклоняваш реалните аргументи максимално дълго с цел да не бъдеш тотално опроверган и да не се окажеш в грешка за пореден път. Така не става, другарю.

Тъжно е, че не осъзнаваш как стоят нещата.
 
Нивото го сваляш ти. Некомпетентността ти, но за сметка на това, изказването ти по всички теми и то със самочувствие на висококомпетентна личност пречи на каквито и да е смислени дискусии и ти си единствения който не си го разбрал.

Видя че аргументи като “Киро Брейка каза в един клип”, доказани фейк нюз медии и “обадиха ми се днеска 100 души да ми реват” не минават тук и тръгна ad hominem.

По този начин отклоняваш реалните аргументи максимално дълго с цел да не бъдеш тотално опроверган и да не се окажеш в грешка за пореден път. Така не става, другарю.

Тъжно е, че не осъзнаваш как стоят нещата.

Камен изскочи от сенките в защита на другарчето си, разбира се по неадекватен от всякога.

Виж, глупако. Това че пишеш някакви неща, по никакъв начин не ги правят реалност. Кога някой е ползвал киро брейка за източник, че се опитваш да го пробуташ тук. Чорбанов фейк нюз ли е? Що не се намесваш като се задават сериозните въпроси, а се намесваш сега с тъпизми и измислени неща. Споделил съм някакви лични впечатления и това е лошо. Ама ти като анализираш състоянието на световната икономика на база баничарницата до вас, това е добре. Ебати олигофреснската логика....

С тоя пост се нареди до приятелчето си, не в дъното, а в отрицателните нива на пирамида. Мъчиш се да пишеш Ентилигентно, гледам, че и върху правописа си поработил. Ама това по никакъв начин не променя общото усещане за теб, а именно - Камен Тъпото!
 

Горе