Сектата на ковидитите

Съвременните проблеми идват от това, че може години да хостваш подобна едночасова простотия напълно безплатно!
Какво трябва да прави Фейсбук за да може да си позволи да съхранява неограничено време милиони ГБ простотия?
Какъв таргет се гони с милионите ГБ простотия?
 
Нанди един бърз въпрос към теб. Нали Мангърката нямаше да влиза в политиката? Предоставям и линк за да няма съмнения че това е фейк нюлз. https://bnt.bg/news/doc-mangarov-az...e-hora-da-badat-chuti-v288416-291138news.html
@nandibandi
Не съм му говорител, но се налага да вляза в роля :)

В няколко интервюта вече, доцентът обясни защо се кандидатира в листата на АБВ - направете си труда, информацията е достъпна в интернет, вместо да питате случайни хора.

Та, в резюме - избрал е именно тази (лява уж) партия, въпреки че е десен, защото там намира съмишленици. Тоест, хора, които мислят като него относно цирка, в който превърнаха медицината в последната година.

Относно политическите му амбиции, Мънги сам твърди, че АБВ няма шанс да влезе в парламента, така че той не вярва да стане депутат. Ако е имал подобни амбиции, щял да се насочи към трите големи и сигурни - гроб, БСП, ДПС. Дали пък тиквун нямаше да го яхне, ако му беше легнал, както яхна другите мед-курви - майтапчийски, ку-кунчев, ебал-тов и сие...? Прост въпрос с ясен отговор.
 
Това което казваш го слушах вече в това интервю. Въпросът ми е- Нали мангърката нямаше да се кандидатира и нямаше да влиза в политиката? :D :D :D смях в залата хахахахахаха
 
Така или иначе, вижда му се края, да видим къде ще се навират кови сектантите, като лъсне истината.
Не ги ли виждаш от сега... Страхливия Теди дето опища форума сега не бил се страхувал никога и щял да изчака ваксините, другите и те почват лекичко да надигат ръбчето на палачинката за да могат бързо да я обърнат.
 
Това което казваш го слушах вече в това интервю. Въпросът ми е- Нали мангърката нямаше да се кандидатира и нямаше да влиза в политиката? :D :D :D смях в залата хахахахахаха
Е кое е му е смешното? Тедката дето плачеше от страх по аптеките есента, сега е е по-смел от тигър
 
Това което казваш го слушах вече в това интервю. Въпросът ми е- Нали мангърката нямаше да се кандидатира и нямаше да влиза в политиката? :D :D :D смях в залата хахахахахаха
Менгеле няма ни една вярна прогноза, бе, една! Всичко каквото каже се опровергава с бързи темпове. То чичките от кварталния букмейкърски пункт винаги се оплакват, че една среща ги дъни, а този е със страшната успеваемост - 0% :hankey:
 
Това което казваш го слушах вече в това интервю. Въпросът ми е- Нали мангърката нямаше да се кандидатира и нямаше да влиза в политиката? :D :D :D смях в залата хахахахахаха
Ми той реално няма да влезе, къв ти е проблемът? Че е решил да даде рамо на съмишленици, щото точно това реално прави? Ако АБВ изобщо генерират някакъв вот, то ще е благодарение на Мангъров. Много хора го обичат и вярват само на него.

За разлика от "сополо контра-та", хората не виждат в думите на Мангъров "прогнози", а думи на учен. Честното мнение на един от многото учени по света, които се гнусят от заличаването на всички научни постижения до момента за сметка на безумна и нелогична пропаганда.

Я питайте тоя доктор има ли политически амбиции, щом твърди (с научни факти), че хората, изкарали предишните корона-грипове сарс и мерс имат имунитет срещу кови-19. Така нареченото безсимптомно боледуване, което не е никакво боледуване, а просто наличие на антитела, синтезирани при среща с "ужасното", или паметта на Т-клетките.



п.с. Ако ви стане скучно от толкова научни факти или просто не знаете английски, фокусирайте вниманието си върху персиеца зад гърба на доктора. Така или иначе ковидите не можете да схванете нищо различно от "леле-мале Омре народО!"
 
Това че Мънги не е познал е долна лъжа. Човека каза, че вируса ще мине през поне 70% от хората, пък ако щете се наврете на кучето в задника. И излезе прав. Каквото и да се прави, грипчето си върви, няма спиране. Това че с тея локдауни и мерки се забави, той нямаше от къде да го знае тогава, при положение, че никога не е правено.
 
И отново към дебилите с меме-тата за плоската земя 5G и бил гейтс.

Искам да питам аз, откъдЯ накъдЯ тоя "филантроп" коментира медицински проблем? Каква е неговата квалификация, че да бъде питан "кога ще свърши пандемията?"? И по-важно, трябва ли да пренебрегваме явното участие на тоя сатана в целия глобален цирк?

Нещо интересно тук. Акцентът е "The next pandemic is after this one":

 
Последно редактирано:
На тебе как да ти се обясни, че комунистите не са точно тея, които си мислиш. Това че тулупа ти е напълни главата с глупости, не значи че е така. Тея дето им викаш комунисти, вкараха страната в ЕС и въведоха плоския данък. Това са крайно десни мерки. Баш комуниста, дето още си е с партийната книжка, вика на другите комунисти и ти му вярваш... Луд ли си? В ГРОБ повечето са наследници на всякакви комунистически величия, има изписано достатъчно... Просто си проверявай фактите, не е сложно.
Някой да ти е казал, че ще гласувам за ГЕРБ? Нещо май бъркаш човека!
 
Някой да ти е казал, че ще гласувам за ГЕРБ? Нещо май бъркаш човека!
Да съм казал, че гласуваш за Герб? То само това остана... Не вярвам да е останл човек, с поне една гънка в мозъка, който да заяви публично, че подкрепя тая сган корумпирана. Просто подкрепяш тезата на тулупа, че той е демократ, а конкурентите му са комунистите, което не е вярно. И едните и другите са комунисти, даже в герб са в пъти по комунисти, от тези в бсп. Както казах, когато са били бсп, са прокарвали изцяло дясна политика, а гробарите крайно лява. Добре е да наричаме нещата с истинските им имена, нали така...
 
Това че Мънги не е познал е долна лъжа. Човека каза, че вируса ще мине през поне 70% от хората, пък ако щете се наврете на кучето в задника. И излезе прав. Каквото и да се прави, грипчето си върви, няма спиране. Това че с тея локдауни и мерки се забави, той нямаше от къде да го знае тогава, при положение, че никога не е правено.
Утре ще ти кажа, че навън ще вали. Ако завали, значи съм бил прав. Е, така и този доктор - депутат!
 
Както казах, когато са били бсп, са прокарвали изцяло дясна политика, а гробарите са крайно лява.
Това е големия проблем на повечето българи. Искат форма на демократичен капитализъм обаче ако може с всички екстри на соца. Ниски цени, безплатни услуги и т.н.

От години БСП водят доста дясна политика.
 
Да съм казал, че гласуваш за Герб? То само това остана... Не вярвам да е останл човек, с поне една гънка в мозъка, който да заяви публично, че подкрепя тая сган корумпирана. Просто подкрепяш тезата на тулупа, че той е демократ, а конкурентите му са комунистите, което не е вярно. И едните и другите са комунисти, даже в герб са в пъти по комунисти, от тези в бсп. Както казах, когато са били бсп, са прокарвали изцяло дясна политика, а гробарите крайно лява. Добре е да наричаме нещата с истинските им имена, нали така...
Няма да дам на никого 11 лева субсидия. Няма да отида просто да гласувам. Няма смисъл. Всички са едни и същи. Видях го вече от 1997 година. Пък ти си гласувай ако искаш. Но за БСП никога няма да пусна, това е ясно.
 
Ако беше синоптик, щях да ти повярвам, ама не си... Ако ме разбираш...
Вярвай на Никлочето Станкулова тогава. Тя повече познава от мен! Между другото хобито ми е да прогнозирам времето, ама как да го знаеш...
 
Да съм казал, че гласуваш за Герб? То само това остана... Не вярвам да е останл човек, с поне една гънка в мозъка, който да заяви публично, че подкрепя тая сган корумпирана. Просто подкрепяш тезата на тулупа, че той е демократ, а конкурентите му са комунистите, което не е вярно. И едните и другите са комунисти, даже в герб са в пъти по комунисти, от тези в бсп. Както казах, когато са били бсп, са прокарвали изцяло дясна политика, а гробарите крайно лява. Добре е да наричаме нещата с истинските им имена, нали така...
Затова ще спечелят изборите отново. Явно гънките са други.
 
Вярвай на Никлочето Станкулова тогава. Тя повече познава от мен! Между другото хобито ми е да прогнозирам времето, ама как да го знаеш...
Метафора беше бе човек, не я ли схвана?
 
Между другото хобито ми е да прогнозирам времето
На стари фрактури или на остеоартрит "гледаш"? :) :)
 

Горе