Сектата на ковидитите

Идва трета вълна
Със сигурност идва. Само че из моловете всички се мотаят с парцали на муцуната и това не е достатъчно добро извинение. По никакъв начин в мола не е по-различно от Кауфланд или Джъмбо. Трябва да пуснат ресторантите за седмица-две поне. Или вече да дадат име на новия Кромид-21, който ще е 21 пъти по-заразен от старата версия :D
 
sabodete se i pomislete! Idat po vazdoha hora!
Виж файлът 20942

Чесно не знам какво си мислите, че доказвате с тея тъпотии. Това са ебати детинщините.... Задават се смислени, конкретни въпроси, ковидите отговаряте с някви малоумщини.... Оная глупост от 130 страници е същото като това дето го изака тука....
 

@nandibandi

Ти питаше... :)
Мерси! Ще имам предвид като/ако ковидясам. Официалните лица (медийно представените доктроя) го отрекоха, но пък те признават само ваксините, така че нямаме основание да им вярваме. :)

Питаше и @Noke, та нека го тагнем и него. ;)
 
Не е нищо ново, преди години се прие всички арабско звучащи имена да се заменят с български, около Варна е пълно с такива - Паша Дере, Кабакум и подобни. Всички варненци бяха за, даже почна да се изпълнява, но се намесиха ДПС и турските посланици и се спря. Дефакто всички го искаха, но не се приложи, поради политически съображения. Хората виха известно време и се потули.

По другия въпрос работа е още по миризлива.... Хаджигенов, Иванов, цялата клика около бившото СДС, тея покрай Радан Кънев, ГРОБ, всичката тая гняс води гей пропаганда. Аз не виждам светлина в тунела в тая посока. Дефакто накъдето и да се обърнеш все гей дружинка. Да кажем каракачантичката и далавери имат по нормални позиции по въпроса, ама те пък са патерици на тиквун, който само се чуди как да изпълни джендър-коректните заповедите на западните си господари. Абе общо взето, ако си бял, харесваш жени, не се страхуваш от измислен грип и си обичаш родината, нищо добро не те чака. Това е положението....

И за да е по-обективна картинката трябва да се добави, че синът на Курнела работи в банката на Родшилд. И стана една джендър идилия. Колкото до имената явно предизборно пак ще го лансират. Помислих, че е нещо ново. Иначе Хаджибастунов в спор с Копейкин по история изглежда като паднал от небето.
 
5 к умрели за един ден в САЩ - https://www.theguardian.com/us-news/2021/feb/05/us-covid-coronavirus-death-toll

Нямат Мангъров тия хора да им обясни как да изградят стаден имунитет. Дали да не командироваме нашия спец да овладее кризата ?
Халал да им е. И чорбанов ще им дадем и славитУ, и льотчика барем да ни отърват от тях, а американците да бъдат просветени, че здравна криза няма.
 
Да добавя, че благодарение на силната антиваксърска кампания, ще си влачим короната още минимум година, дано не са две.
 
За един ден викаш. Първо, това е статия от преди седмица. Но и да не беше, пак още в подзаглавието си пише - Backlog of data released from Indiana added 1,500 deaths to national toll, bringing Thursday’s total to 5,077. (става въпрос за предишния Thursday, не днешния). Поне елементарна проверка на информацията би била полезна. Знам че в днешно време това стана нежелателно и дори наказуемо, но все пак... :)

Трябваше да покажеш ето това:
https://news.yahoo.com/floridas-mas...spread-of-uk-variant-in-the-us-100044928.html

Всички ще Омрем заради феновете на Super Bowl 56. Предлагам по тая причина новата версия на вируса да се казва Super Corona 21.
 
Последно редактирано:
Уникални са нашите сектанти. Как за една година пълна дезинформация и нелогични действия не им светна лампичката?

Лошото е, че са доста такива. Днес участвах в някаква онлайн анкета на тема "одобрявате ли наказанията за неспазване на мерките" - 60 и кусур процента бяха гласували с "Да". Верно ще се влачим с тоя цирк години наред.

Надеждата ми е да се вдигнат по-развитите страни. Гледам в Гърция студентите вече са спретнали меле. Там знаят как да протестират, а не танци-манци и послания. Посланието е чук в главата - максимално разбираемо. :)
 
Надеждата ми е да се вдигнат по-развитите страни.
Кой ти е забранил да протестираш. Тичай пред МС и почвай. Вярно, че на дивана вкъщи е по-удобно, а и тъкмо заваля сняг у Софето. Взимай биарката, крумов и асенчо и ще направите повече кворум от някой антиправителствени вечери през лятото.
 
Надеждата ми е да се вдигнат по-развитите страни. Гледам в Гърция студентите вече са спретнали меле. Там знаят как да протестират, а не танци-манци и послания. Посланието е чук в главата - максимално разбираемо. :)
И развитите страни са леко сбъркани. Гледах миналата седмица ей тия протести против мерките на границата между Германия и Австрия и не малка част от протестиращите са с маски. Срещу мерките ли протестират или показват как се спазват мерките :rolleyes:
 
Тия драскачи тук в форума 100 процента си слагат маските покорно като влизат в магазина. Ама в форума - големи форумни нинджи срещу глобалната конспирация с несъществуващия вирус. Само на думи големи - на дела ги няма. Като си против нещо - покажи го . Оня склададжия от Юк - нали си шеф , я покажи една сбирка на теско шефчетата без маски ? Може и докато товарите кашоните по камионите....
 
Тия драскачи тук в форума 100 процента си слагат маските покорно като влизат в магазина. Ама в форума - големи форумни нинджи срещу глобалната конспирация с несъществуващия вирус. Само на думи големи - на дела ги няма. Като си против нещо - покажи го . Оня склададжия от Юк - нали си шеф , я покажи една сбирка на теско шефчетата без маски ? Може и докато товарите кашоните по камионите....
Аз най-демонстративно не слагам маска в местните магазини, но на село е възможно. Интересното е, че все още не съм се заразила. Пу, да му се не види. Миналата седмица - аха, да се развие някаква вирусна ангина, но всичко приключи за половин ден с ефизол и гаргара с вода за уста.

Мноого страшен грип!

Гледам оная вечер някакъв трогателен репортаж за някаква френска монахиня на 117г. (най-стария човек в Европа), която победила кромида! Преборила се с болестта! Но!!! карала грипа безсимптомно. Бах тоа грип. При по-безобидните си страдахме яко.
 
Тия драскачи тук в форума 100 процента си слагат маските покорно като влизат в магазина. Ама в форума - големи форумни нинджи срещу глобалната конспирация с несъществуващия вирус. Само на думи големи - на дела ги няма. Като си против нещо - покажи го . Оня склададжия от Юк - нали си шеф , я покажи една сбирка на теско шефчетата без маски ? Може и докато товарите кашоните по камионите....
Удариха ви през кръста линейките копърки и нещо се превъзбуди.

От оперативка нямам в момента снимка, ето ти от склада преди 2 вечери.
corona.jpgstela.jpg

Маски носим само от входа до самия склад вътре тоест около 150 метра двор и коридори. И никога не съм казвал, че не слагам маска. Всъшност не ползвам маска а поларен шал.

Харесва или ви или не яко ви боцкат с пандемийката, но страха си е за ваша сметка

И да супервайзър съм с екип от 10 човека

rota.jpg

Мисля, че прочетеш лесно името ми. В синьо са имената на супервайзърите.
 
Аз най-демонстративно не слагам маска в местните магазини, но на село е възможно. Интересното е, че все още не съм се заразила. Пу, да му се не види. Миналата седмица - аха, да се развие някаква вирусна ангина, но всичко приключи за половин ден с ефизол и гаргара с вода за уста.

Мноого страшен грип!

Гледам оная вечер някакъв трогателен репортаж за някаква френска монахиня на 117г. (най-стария човек в Европа), която победила кромида! Преборила се с болестта! Но!!! карала грипа безсимптомно. Бах тоа грип. При по-безобидните си страдахме яко.
Тук най-голям цирк направиха с този човек https://en.wikipedia.org/wiki/Captain_Tom_Moore

Когато почина 3 дена бяха едни сълзи и споли по телевизии и радиа. То бяха трибюти, жалейки... Не, чне ги заслужава човека, напротив. Обаче така нагало се възползваха от смъртта му не е истина.

Дори геройте не били в безопасност от коварния вирус и още един куп такива глупости...
 
Удариха ви през кръста линейките копърки и нещо се превъзбуди.

От оперативка нямам в момента снимка, ето ти от склада преди 2 вечери.
Виж файлът 20945Виж файлът 20946

Маски носим само от входа до самия склад вътре тоест около 150 метра двор и коридори. И никога не съм казвал, че не слагам маска. Всъшност не ползвам маска а поларен шал.

Харесва или ви или не яко ви боцкат с пандемийката, но страха си е за ваша сметка

И да супервайзър съм с екип от 10 човека

Виж файлът 20947

Мисля, че прочетеш лесно името ми. В синьо са имената на супервайзърите.
Ехаа, кво сте разсипАлЕ, бре? Корона бира ли е тва? Символично, а? ;)
 
Ехаа, кво сте разсипАлЕ, бре? Корона бира ли е тва? Символично, а? ;)
Едното е пале корона да :), другото пале стела. Почти всяка вечер има такива сцени. Най-яко е когато падат от последния ред някъде 18-20 метра височина. Пръсват се из половината коридор.
 

Горе