Сектата на ковидитите

Пълни тлупости отново пишеш, жалко, жалко.


Нито си топ програмист, нито СЕО експерт или пък хардуерен магьорсник и т.н.

Странна сигурност изказваш за уменията ми, без да ме познаваш и без да сме работили от поне 5 години с теб.

Големи IT компании затвориха офисите си и разкараха голяма част от служителите си.
Кои компании са затворили офисите си в България, я пак?


Хората на свободна практика нямат голям пазар и всичко доходни ниши са заети от утвърдени професионалисти.
Това отново е пълна глупост. За толкова години в ИТ сферата видях достатъчно хора, които теглиха майна на корпорациите и излязаха да работят фрииленс и не се оплакват от измислена криза и т.н.


Ако се занимаваше с нещо значимо и печелеше сериозни пари нямаше да си дежурен по форум 12-16 часа.
Ми то тва важи и за тебе и за всички останали участници в темата.


Реално я докарваш хилядарка, я не.
Хахахахахахахаххахааххахахахаххааххахахахахахахаахахахахахах....


Крумов, я кажи кои числа от тотото ще се паднат, че да знае, ако някой играе, че нито едно от тях няма да е в следващия тираж.
 
Пълни тлупости отново пишеш, жалко, жалко.
Казах ти, че се държиш като превъзбудена осмокласничка. Само потвърждаваш думите ми след каот реши да ги анаизлизари да даваш отговор на всяко едно изречение.

Аз мога да си позволя с "нископлатения си труд" да стоя и 24 часа ако искам.

Човек занимваш се със сериозна работа особено на свободна практика няма време да кисне из форуми камо ли да отговаря на всеки коментар до 2 мин.

Айде от мен да мине ще ти добавя още 500 лв за троленето тука.
 
Аз мога да си позволя с "нископлатения си труд" да стоя и 24 часа ако искам.
Добре, само гледай шефчетата в теско да не те спипат, докато си чоплиш телефона зад някой кашон който трябва да се мести. Хайде със здраве.
 
Добре, само гледай шефчетата в теско да не те спипат, докато си чоплиш телефона зад някой кашон който трябва да се мести. Хайде със здраве.
Е, сори няма как да стане аз съм от тях.
 
Е, сори няма как да стане аз съм от тях.
Хахахахаххаа, да, повярвахме. Всички българи като идат в чужбина са все шефове, все началници, все голямата работа. Добре че са българите, че да командват англичаните, че горките не знаят кво се случва. Ясно им е на всички защо влизаш в темата - да избиваш комплекси от липсата на реализация, ама не си познал хората.
 
Ясно им е на всички защо влизаш в темата - да избиваш комплекси от липсата на реализация
Поредното великолепно попадение в самоанализата!!! Брависимо Миши :D
 
Хахахахаххаа, да, повярвахме. Всички българи като идат в чужбина са все шефове, все началници, все голямата работа. Добре че са българите, че да командват англичаните, че горките не знаят кво се случва. Ясно им е на всички защо влизаш в темата - да избиваш комплекси от липсата на реализация, ама не си познал хората.
Аз нямам какво да доказвам, даже в началото на темата съм написал точно какво работя. Срещу мен да тичаш не можеш ме стигна. Работата е там, че ти видимо си изтрещял на тема кой е по-по-най.

Впрочем още нямаме болни и умрели на работа. Странно.

На жена ми на работата след ваксинация само тази седмица 10 починали резиденти...Странно.
 
 
Чудесно. Нека палетата, дето са се пръкнали вчера, разберат какво е комунизъм, а не да блещят глупости.

148336894_3665286993548556_1101056192316739393_n.jpg
 

Най-накрая дърдоркото нямаше спокойствието сам да си разтяга локумите и си личи как след един момент гледа жално и няма какво да отговори. След това, вместо да бори аргументите, пуска народни мъдрости и разказва басни. :hankey:
Математик го накара да не знае къде е, пък си представям доктор. Отзад още повече ще му се хилят. :D

Иначе с доклада какво се е случило:
FB_IMG_16129482587624361.jpg
 
Последно редактирано:
Математиците да си решават судоко-то, щото капацитет да решават здравни проблеми НЯМАТ!!! Не съм гледала видеото (ще го направя по-късно), но съм убедена, че Мънги е замълчал, защото се е почувствал безсилен да обяснява научни тези на абсолютно некомпетентен човек.

Тоя дребен човечец ви бърка с боксова ръкавица някъде. Ей, не спряхте да му ядете ушите, въпреки, че лекарите, мислещи като него, и изказващи се дори по-остро, са много повече от манипулаторите на хранилка.
 

Най-накрая дърдоркото нямаше спокойствието сам да си разтяга локумите и си личи как след един момент гледа жално и няма какво да отговори. След това, вместо да бори аргументите, пуска народни мъдрости и разказва басни. :hankey:
Математик го накара да не знае къде е, пък си представям доктор. Отзад още повече ще му се хилят. :D

Иначе с доклада какво се е случило:
Виж файлът 20937

Верно ли гледаш сериозно на спор между математик и инфекционист, относно инфекциозна инфекция? Луд ли си? Мънги директно му каза, на това пишлеме, дето не може да си върже обувките, че е пълен малоумник.
 
Да, това успя да му каже. На въпросите, които не минаваха през личностни нападки - мълчеше. :D

"Mangarov is the smartest person in the whole flat world." :love:

Постнали са и доклада, който оборва повечето от опорките на Менгеле, ма той услужливо го изхвърлил :D
 
Да, това успя да му каже. На въпросите, които не минаваха през личностни нападки - мълчеше. :D

"Mangarov is the smartest person in the whole flat world." :love:

Постнали са и доклада, който оборва повечето от опорките на Менгеле, ма той услужливо го изхвърлил :D

Ама чакай бе. Коя е тая Галина Карамочева, че да оборва когото и да били? Сборник сектантски опорки, чути от телевизора. Ти тая простотия чете ли я изобщо? Как не можаха един доктор да намерят да спори с Мънги, а изтипосаха малоумен, уж математик да се излага. Това ли са авторитетите на сектантите - доктори, които нямат нищо общо с вирусните заболявания, хирурзи и тн., математици и някаква вманиачена олигофренка от фейсбук? Е... не, не, не.... не може толкова да ти е акъла, не го вярвам....
 
Ама чакай бе. Коя е тая Галина Карамочева, че да оборва когото и да били? Сборник сектантски опорки, чути от телевизора. Ти тая простотия чете ли я изобщо? Как не можаха един доктор да намерят да спори с Мънги, а изтипосаха малоумен, уж математик да се излага. Това ли са авторитетите на сектантите - доктори, които нямат нищо общо с вирусните заболявания, хирурзи и тн., математици и някаква вманиачена олигофренка от фейсбук? Е... не, не, не.... не може толкова да ти е акъла, не го вярвам....
Добре си попил от Менгеле - нищо по същество, само бла-бла-бла... :D Признавам го, че успява да омагьосва заради едната бюлетинка.
Хубаво бях прекратил писанките тук, че чак се и чудих на останалите как им се занимава, следващата спирка вероятно ще е завинаги, че тук освен едно и също да се драпа, друго няма. :D
 
Постнали са и доклада, който оборва повечето от опорките на Менгеле, ма той услужливо го изхвърлил :D

Въй луд, тва бабе е по-шантаво от всички нас взети заедно. :D
Май си пада по Мънгито.
 
Добре си попил от Менгеле - нищо по същество, само бла-бла-бла... :D Признавам го, че успява да омагьосва заради едната бюлетинка.
Хубаво бях прекратил писанките тук, че чак се и чудих на останалите как им се занимава, следващата спирка вероятно ще е завинаги, че тук освен едно и също да се драпа, друго няма. :D


Какво блабла, твоето е блабла, как можа тая овца и псквила й да го цопнеш тука изобщо. Чете ли го, щото аз си похарчих 15 минути от живота с него. Дай един доктор да ни убеди, какво ми даваш разни математици, фейсбук лели и други от този род.

По твоята логика, на мен, като ми се счупи колата, трябва да се обадя на Камен за съвет, а не да отида при специалист. Тъй ли? Щото ти това пропагандираш тук....
 
Въй луд, тва бабе е по-шантаво от всички нас взети заедно. :D
Май си пада по Мънгито.
Ти представяш ли си, че е преразказала всички тъпотии на нощ една година назад.... Тая е откачена по целата глава братче :) И това го дават като някакво доказателство.... леле, леле....
 
Какво блабла, твоето е блабла, как можа тая овца и псквила й да го цопнеш тука изобщо. Чете ли го, щото аз си похарчих 15 минути от живота с него. Дай един доктор да ни убеди, какво ми даваш разни математици, фейсбук лели и други от този род.

По твоята логика, на мен, като ми се счупи колата, трябва да се обадя на Камен за съвет, а не да отида при специалист. Тъй ли? Щото ти това пропагандираш тук....
Явно имаш странна суперсила да изчетеш 100+ страници за 15 минути. :D
 

Горе